רצח בלית ברירה 315644
בן 19 מאור יהודה רצח עובר אורח שלא השאיר לו ברירה (הוא אמר לנרצח שאם לא יתן לו סיגריה, הוא ידקור אותו - וההוא סירב).

הפלא הוא שהרוצח הנמרץ שלנו הספיק (בגיל 19) לרצות עונשי מאסר ממושכים(?) על שוד מזויין ועל תקיפה.

רצח בלית ברירה 315649
נראה שהידיעה תוקנה (אחרת לא ברור מנין דבריך). טוב שב"עיתון לאנשים חושבים" חושבים אפילו אם זה לאחר מעשה (אחרי הפירסום).
(מעניין מה קרה במהדורת הנייר?).
רצח בלית ברירה 315660
הפעם העיתון לא אשם בכלום. יש שני עניינים שחשבתי למקד אליהם את תשומת הלב. ראשית, אפילו במקרים הגרועים ביותר, הרצח לא מתרחש סתם כך - אלא בתהליך של הסלמת איומים ו'שמירה על 'כבוד". הרוצח ושותפו הסתובבו עם סכינים (אולי למקרה שיתקלו בתפוז לא מקולף). כשהם ביקשו סיגריה ונענו בשלילה הם הפריחו איום לא מתוכנן ("אם לא תביא, אדקור אותך"), ואז 'נאלצו' לגבות אותו במעשים. גם הדינמיקה אחרי הדקירה הראשונה אינה טריוויאלית. במקום להתפס לפניקה, לברוח וכדומה, ידידנו מנסה לדקור את המנוח פעם נוספת, וכשחבר מנסה להגן עליו - שותף לפשע שולף סכין משלו ומנסה לדקור גם אותו.

העניין השני הוא שהרוצח בן ה-‏19 הספיק להשתחרר מהכלא(!) אחרי שוד מזוין, תקיפה, גניבה "ועוד". מכאן אני מסיק שהוא לא ישב הרבה מאד זמן על העברות הפעוטות האלה, ואולי הגיע הזמן לתקן את המעוות. גם השותף, בן 21, הספיק להיות מורשע ב"פציעה, חבלה, ושימוש ברכב ללא רשות". אני מתרגם "שימוש ברכב ללא רשות" ל"גניבת רכב שנפלה לידי תובע עסוק" ותוהה אם אי-אפשר לצרף להרשעה בעבירות אלימות גם איסור לצאת מהבית עם חפצי מתכת למשך עשר שנים.
רצח בלית ברירה 315664
אני מתנצל. נראה שמסכת הדקירות היומיומית עושה שמות בחוש ההומור, לפחות אצלי. לא קלטתי את הגוון הציני בתגובה 315644 .
רצח בלית ברירה 315785
1. (קוקו בן 14) - הנאשם מביע חרטה כנה ואין ספק שמאסר ממושך בגילו הצעיר יפגע במסלול השיקום.

2. (קוקו בן 19) - הנאשם מצטייר כצעיר אשר איבד את דרכו כתוצאה מתא משפחתי הרוס. התרשמתי כי הנאשם, אשר כל חייו עדיין לפניו, מתחרט על מעשיו ואכן מעוניין לפנות לנתיב של שיקום ובניה עצמית. בית המשפט סבור שעונש מאסר יפגע ברצון זה.

3. (קוקו בן 31) - על אף מעשיו החמורים של הנאשם, בית המשפט מחוייב להתחשב במצבו המשפחתי של הנאשם המטפל כאב יחידי בילד רך בשנים. בית המשפט סבור שהדאגה לעתיד הילד וכן לשלום האם הקשישה הנתמכת על ידי הנאשם מהווים שיקול מרכזי בקביעת גזר הדין.

4. (קוקו בן 43) - הנאשם מת מצחוק.
רצח בלית ברירה 315818
5. קוקו פלסטיני - הנאשם פעל ממניעים לאומניים פנאטיים, כשהוא מודע היטב למעשיו הנפשעים. בית המשפט סבור שגילו הצעיר, בעיותיו המשפחתיות, וקשיי פרנסתו אינם יכולים להוות שיקול במתן גזר הדין.
רצח בלית ברירה 315824
קוקו בן 22 - עם זאת, בהתחשב בזמירות השלום הנדרשות לצורכי בחירות קוקו ישוחרר מהכלא בתנאי שיתחייב לרצוח רק מתנחלים.

קוקו בן 26 - קוקו הפר את הבטחתו ורצח 7 אנשים - שלושה מהם ר"ל שמאלנים. הוא נדון לשבעה מאסרי עולם מצטברים.

קוקו בן 30 - לאור ההתקדמות בהסדר השלום החד צדדי עם הפלשתינאים, גילו המתקדם של קוקו ומצב בריאותו הקשה עקב גילו המתקדם, קוקו שוחרר מכלאו והתחייב שמעכשיו הוא ירצח רק אם תהליך השלום יעלה על שרטון.

קוקו בן 34 - חיל האויר וכלי משחיתו הרגו את קוקו המסכן בעת שתכנן פיגוע נגד מועדון שמאלנים בת"א. הנקמה בא תבוא. יוסי הודיע שזה אולי צודק אבל לא חכם. "איפה הסלחנות היהודית כלפי רוצחי יהודים?" הוא זעק, במסגרת נסיונו לגייס קולות במגזר הערבי.

קוקו בן ה-‏6, בנו של השהיד הדגול קוקו, שעל שמו הוקמו בתי"ס לחינוך לסובלנות ושלום של אמיצים (פלשתינאים) ונמושות (ישראלים), התחפש למתאבד ונשבע לנקום את מות אביו. ראש הממשלה הודיע שעד שקוקו לא יתחייב שלא להשתמש לצורכי טרור בשטחים שישראל מוסרת לו במסגרת המחוות לקידום המשא ומתן התקוע, לא יימסרו לוד ורמלה לשליטה בטחונית ערבית.
רצח בלית ברירה 315827
קוקו רצח את אישתו - השופט סבור שלאור הפרובוקציה הקשה מצד המנוחה (איחור של 10 דקות תמימות בהגשת הארוחה), יש להסתפק בחודשיים עבודות שירות בהוראת שח לילדים.
רצח בלית ברירה 315836
אך בהעדר מסגרות שירות לאומי לרוצחים (אין תקציב לשלם להם משכורת עבור ההתנדבות שלהם למען הציבור) הוא יאלץ ללכת לכלא בתא עם מתנגדי ההתנתקות.
רצח בלית ברירה 315837
לא, לא, בהיעדר מסגרות שירות לאומי לרוצחים הוא ייאלץ להישאר מובטל באותם חודשיים.
רצח בלית ברירה 316804
אתה לעולם לא מאכזב. תמיד יצירתי.
רצח בלית ברירה 315835
קוקו הפלסטיני יוכל ללמוד בזמן מאסרו על חשבון כספי המיסים אשר משולמים ע''י קרובי משפחה של קורבנותיו. קוקו החמוד גם יוכל להשתחרר באחת מהמחוות האין סופיות בסדרת הסבון 'שונאים סיפור אהבה'.
רצח בלית ברירה 315840
הפלסטיני גנב מיצובישי. קרובת משפחתו, המזדה הקטנה המשרתת את אשתו של בעל המיצובישי, מסונפת למחלקה להשלמת השכלה למבוגרים.
רצח בלית ברירה 315874
לא ידעתי שמתבצע גיוס חירום.
רצח בלית ברירה 315876
אתה כנראה לא מעודכן.
רצח בלית ברירה 315671
אני לא רואה מה מיוחד בהספקים של הרוצח. אם הוא התחיל את הפעילות בגיל 9-10 (נדמה לי שזה הגיל המקובל היום להתמחות בעסקים, במקביל ללימודי בלט וכיו"ב) - הוא בהחלט יכול היה לשבת בכלא את מלוא תקופות המאסר בהתאם לגילו.
וחוץ מזה, אין כאן עניין לציניות: a man has to do what a man has to do, ומה שהבטיח - עליו לקיים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים