עת להגיב 31675
מן הראוי בעת זו להבליט את העובדה שמנהיג הג'יהאד האיסלאמי - עבדאללה שאמי - שאחראי לרצח הנתעב - יושב לבטח בדמשק בחסות בשאר אל-אסד. לו הייתי ראש הממשלה, הייתי מוציא עוד היום פקודת חיסול לשאמי, לא משנה כמה זמן זה ייקח - מסיבות מובנות אי אפשר פשוט להפציץ את ביתו - אך יש להרוג אותו ואפילו באדמת סוריה.
מעבר לכך נכון וראוי להדגיש בעולם את האופי הנתעב של הטרור הפלסטינאי. אנו הורגים בעיקר מחבלים, הם לא בוחלים ברצח משפחות תמימות היום, רצח נערים בתור לפאב בדולפינריום, לינץ' אכזרי בבני 14 במערת חריתון ליד תקוע, ניסיון לרצח נערים בדרך לפסטיבל בצמח ועוד מאות פיגועים מסוג זה בעיקר מאז שנות ה-‏70'. זהו אינו מאבק לאומי בלבד אלא גם, ולפעמים בעיקר - חגיגת דם ומוות, בניצוחם ובעידודם הגלוי של חלק נכבד מההנהגה הפלסטינית - שמסרבת לעשות כל הפרדה בין אזרחים וחיילים, ילדים ומבוגרים. דווקא הטרוריסט לשעבר חגי סגל מהמחתרת היהודית היטיב לכתוב על כך במוסף שבת של מעריב משבוע שעבר כשתאר את תופעת המחבלים המתאבדים - רק שני דברים מעניינים אותם: להרוג כמה שיותר יהודים ולשכב עם שבעים הבתולות בגן-עדן.
פונג?! פינג! 31678
האם עדיף להיות היוזם או המגיב? האם עדיף שיקבעו עבורך את חוקי-המשחק, מתי והיכן תפעל, או שתעדיף לקבוע בעצמך מה לעשות, מתי והיכן כדי לקדם את מטרותיך? האם המצב בו טרוריסטים קובעים את לוח-הזמנים ומינון הפעולות של ישראל הוא הרצוי?
עת להגיב 31704
תיקון טעות שלי:
ראש הנחשים הוא רמדאן שלח
עבדאללה שאמי הוא "רק" דובר הג'יהאד האיסלאמי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים