כל הארץ היא שלנו 321189
כל יהודי באשר הוא שם צריך להתנגד לזכות השיבה של הערבים מפני כמה סיבות, ולכן גם לא כואב לי לראות את הערבים חיים במחנות פליטים:
1.הבעיה הדמוגרפית: אם אני מדבר פה עם אנשים שכן רוצים שמדינת ישראל תהיה בעלת אופי יהודי וריבונות יהודית וראש ממשלה יהודי צריך להתנגד באופן טבעי לזכות השיבה שאם לא כך מהר מאוד נמצא את עצמינו מחוץ למפת העולם.
2. אני מאוד תמה לאחי היפי הנפש שאומרים שאנחנו כובשים והכיבוש משחית בגלל שתי סיבות :
א.אני רוצה לשאול את כל אותם יפי הנפש מה ההבדל בין כיבוש 48 ל67, אם לעם היהודי אין זכויות על הארץ שלו אז אנחנו גנבים וסתם רוצחים חפים מפשע ומיד צריכים לעלות למטוסים ולרדת לרוסיה ולפולין וכו'. אתם יודעים למשל שרמת אביב בנוי על הריסות של כפר ערבי.
ב. אמריקה אתם מכירים מי הם הרי הם היו בריטים שהגיעו לפני 200 שנה לאדמת אמריקה ושם מצאו את האינדיאנים ומה קרה לאינדיאנים אין היום זכויות הארצות הברית אז גם האמריקאים (בריטים) כובשים אני לא מבין היה מלחמה וכבשנו חבל ארץ וזה שלנו כי כך זה עובד במלחמות כך היה במלחמת העולם הראשונה וגם במלחמת העולם השניה צבאות שונים נלחמו וכבשו מקומות ואותם מקומות נשארו בידי הכובשים.(דרך אגב אחרי מלחמת ששת הימים רצינו להביא להם את יהודה ושומרון לירדנים והם לא רצו לקבל את זה בחזרה)
3. יש הבדל גדול בינינו המתנחילים למסכנים שמולינו הערבים אנחנו לא אלא שרוצחים ועושים פיגועים אנחנו אזרחים נאמנים למדינה שהמדינה שלחה אותנו לשם ורק שתדעו שאם ח"ו תהיה התנתקות נראה לכם שלא יהיו מחנות פליטים אז אני אומר לכם בהנחליות יגורו השלטון שלהם והאליטות שבינהם והמחנות ישארו באותו מקום שיראו בכל העולם בטלויזיה שהם מסכנים.
4. אני יוצא מכל נקודת התחלה שכל אחד גאה שהוא יהודי אם כך הוא צריך להאמין בתנ"ך שרוב העולם גם הנוצרים מאמינים בתנ"ך אז יראה שארץ ישראל לעם ישראל אלהים נתן לנו את ארץ ישראל נקודה. ומתי ששרה אימנו אומרת לאברהם אבינו גרש את בן האמה הזאת (ישמעאל) ואברהם אבינו עשה את זה כי אלהים אמר לו כל מה ששרה תאמר לך עשה אז אני נשמע קיצוני כן צריכים לעשות טרנספר בערבים ואם תשאלו אבל יש פה 3 מיליון ערבים מה נעשה אז תשובה אחד יש לי לומר לכם אם אתם רוצים שילדכים יחיו במידנה יהודית כדאי לכם מהר מאוד לחשוב על גירוש יהודים.
כל הארץ היא בוץ 321211
התורה זה שקר אחד גדול. מה האלוהים הזה לא הבטיח לאברהם רק כדי להוציא ממנו במרמה נאמנות וקורבנות. יהוה הבטיח לו שזרעו יהיה כחול על שפת הים. איזה חול ואיזה נעלים.
כל הארץ היא בוץ 321212
בקצב שהחול על שפת הים מתמעט והולך, נראה לי שעוד מעט ההבטחה הזו עצמה לא תיראה ממש משהו...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים