321604
בווי-נט, במקום אחד היורה נקרא עדן נתן זאדה, ובמקום אחר עדן צוברי. מעניין מה הסיפור מאחורי זה.
321605
אינני מחחחס יתר חשיבות לשום פרט. הבלגן העיתונאי חוגג . מחר נדע כבר מי ירה.
321608
לא שאלתי אם אתה מחחחס חשיבות לפרט כלשהו. הבעתי סקרנות לגבי העניין, ולא יעזור לספר לי שאתה אינך סקרן לגביו. בבלבול ובבלגן נחשפים הפרטים המעניינים ביותר.
קוראים לי בשמי 321704
חוזרים בתשובה קיצוניים מקבלים לעיתים ("עונדים"?) שם חדש, לאחר התהליך
אולי זה המקרה?
קוראים לי בשמי 321705
כן, הבוקר כבר שמעתי ששינה את שמו לעדן בעקבות החזרה בתשובה. עדיין לא ברור מה הקטע עם הצוברי/זאדה.
רצח פוליטי הוא עניין עדתי 321795
רצח פוליטי הוא עניין עדתי. השם צוברי מעורר חשד שהרוצח ממוצע תימני. כמו עפרה חזה ז"ל
ולכן:
1. אסור לתת ליוצאי תימן להחזיק נשק
2. אסור לקבל מהם תרומות דם כי הם מפיצים איידס (במזיד)

למי שמתיחס ברצינות לשטויות שכתבתי אבקש לומר: העיתונות כאן צהובה שטחית ולא מדייקת בפרטים. לא פלא שהדיון חיש קל גולש לרטוריקה על פני דיון במישור העובדתי, עם דרישות בסגנון בולשביקי:
תגנה, תתנצל, תתבייש, תוכיח לי שאתה בסדר, וכו'.
סרק, סרק 322165
אה, הסוכן צ. הרגיש לא טוב באותו בוקר (לא משהו רציני, קלקול קיבה מרוב קוסקוס שאכל בשדרות) כך שהסוכן נ.ז. נקרא למלא את מקומו. מובן שכל העסק הסתבך קצת בגלל האיבה הידועה בין ג. מאגף הפרובוקציות לבין ד. מאגף ההודעות לעיתונות, איבה שבעטיה לא טרח ג. ליידע את ד. על השינוי באיוש. אי לכך, ד. שחרר את ההודעה המוסכמת מראש, וכל השאר ברור מאליו. אם את תמהה בקשר לשם הפרטי, הרי "עדן" הוא הכינוי שניתן לכל בוגרי הקורס המסויים ההוא שהשתיקה יפה לו, קורס שידוע בשמו "תהא מנוחתם", ודי לחכימא. אגב, ועדת חקירה פנימית שתמונה בהקדם תחקור את השתלשלות העניינים ותגיע למסקנות חד משמעיות לגבי הכשל הארגוני. ג. יקבל על הראש נו-נו-נו-הפעם-באמת-הגזמת ויקודם לעמדת ראש חטיבת איסטרטגיה גרעינית ועציצי גרניום (או נפצי אורניום, אני תמיד מתבלבל), ולעומתו ד. ייצא זכאי מכל אשמה ולפיכך ייזרק מהשרות לאלתר שכן סיכוייו לצאת זכאי גם בפשלה הבאה קטנים עם כל זיכוי - מה שידוע בארגון ובלאס-וגאס בתור חוק "פעם אדום פעם שחור".

מטרת המבצע, אם עוד יש בציבור אזרחים נאיביים שלא עמדו עליה בעצמם, היא להכפיש את שמו של הימין שלא עמד בציפיות לארגן לנו מלחמת אחים חביבה בניגוד לסיכומים מפורשים שהיו לנו. אנחנו משקיעים הון עתק בענין זה ולא ניתן לכמה מנהיגים רופסי לבב להרוס את כל מה שבנינו. גם לסובלנות המפורסמת שלנו יש גבול.

עכשיו נותרו רק שתי בעיות: האחת, ששמו של המתנקש צ. נחשף ויש לחכות לפחות חודש עד שהוא ישקע בתהומות הנשיה וצ. יוכל למלא את ייעודו כמתוכנן, והשניה שאחרי שסיפרתי את זה אני חייב להרוג אותך ואת שאר קוראי האייל, כך שאם מתדפקים על דלתך בשלוש לפנות בוקר נא לפתוח בלי בעיות. תודה על שיתוף הפעולה.
אני הזמנתי ראשון! 322203
אם אתם כבר שולחים מישהו כדי להתנקש בי בשלוש לפנות בוקר, אפשר לפחות לבקש שזו תהיה בוגרת הקורס הראל?
אני הזמנתי ראשון! 322220
דווקא ייעדנו לך את הסוכנת Mae. הגב' הראל שייכת לחטיבה הבינ"ל בעוד אתה מתגורר בארץ לפי רישומינו (בהזדמנות זאת שכבר הצצתי בתיק שלך: אתה שם הרבה יותר מדי מלח במרק).
אני הזמנתי ראשון! 322224
מדינה חרא - אפילו להרצח כמו בוגד נקלה כבר לא נותנים פה.
אני הזמנתי ראשון! 322393
האם יש לכם נציב קבילות למחוסלים?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים