הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 321932
לכל השופטים-כמה עובדות:הנער הוא חייל!,הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!.המצב המדיני הוא גרוע מכל!,שרון הוא "דיקטטור" בעברית "טירן"! מופז,ויעלון,מבצעי הפקודה "כחובה-לאומית" כאן ישנה "מחלוקת"לא כולם חושבים כך.והבעיה מתחילה "לזעזע" את הראש של הנוער,אסור בתחלית האיסור "להוריד" הוראת שלמעשה מוטב שיעשו על ידי המשטרה ולא הצבא!,הנער עם גיוסו נקרא חייל,ויהי מה שלא יהיה,שמו הוא "חייל צה"ל" ולא יעזור לאף אחד מאיתנו,"להדביק" כל הגדרה אחרת גם אם המעשה שכבר נעשה חמור או פחות חמור,ולמה הוא נעשה "לא נדע"?,זה שהשב"כ מחזיק במספר ילדים ,זה מרמז על "חיפוש" תשומת לב ,הנה אנחנו פועלים.בעת ביצוע הירי,ובאותם רגעים,נערך ב"חייל" מעשה לא-חוקי שבכל מדינה מתוקנת,וישראל כמדינה שואפת להיות "מתוקנת" לא מגיבה על "הלינץ" שערכו תושבי שפרעם!,עובדה,שבכל מדינה מתוקנת היתה "תופסת" וועדת-חקירה?,איך המשטרה לא מזעיקה "כוחות"?מגיעה עם שוטרים מוגי-לב,ואחוזי פחד! אשר אינם מסוגלים להשליט סדר "הנאשם" מוכה למוות על ידי ההמון הזועם,וזאת כאשר ידיו כבולות,מבצע בו ההמון את זממו!,וחצי"מעם-ישראל" אומר זה מגיע לו?.מה קורה לנו?.האם גם אנחנו הפכנו להיות חיות-פרא,כמו הערבים?בושה לנו לחשוב במוסגים כאלו,מפני "שמחר" אנו נגדל דור פרא של יהודים-וערבים שהכלבו מותר!.איפה מר מני מזוז שיקום ויתריע? איפה החוק והצדק?,כנראה שהוא רחוק ממשלת שרון!.ההכרזה הקצרה של ר"אמ באה מתוך דאגה עמוקה " מעברו" ומניסיונו של שרון,בסברה-ושתילה.מיד הוא יצא בהכרזה חסרת-תקדים!,וכל זה על מנת "להסיח" את תשומת הלב !.הכינוי "טרוריסט" אינו במקום.מוטב לא מר שרון חשב לרגע,בעצם "מה קורה כאן" או מי נגד מי שיחק כאן ב"נפש הנערים" אומץ לאמר דברי אמת,אין לשרון.את הבחירות "הוא גנב"את השגעונות הוא מנחית על הנוער לבצע!ואחרי הכל .וברגע של "תאונה" מר שרון "מתקפל",מר מופז,"מדבר שטויות" ומנסה להתנער מאחריות! מעמיד את הורי החיל במצב ברירה,כיאילו שלא מדובר בחייל צ"הל.כאן אפשר לתבוע את מופז באחריות מלאה,על ביצוע הלינץ על פי האמנות הבין לאומיות.התבצעה עבירה של גרמת מוות.שעל מר מופז,ומשטרת ישראל לתת עליה את הדין!.אסור לו למופז ולא לכל "גורם"ציבורי אחר ללבות אש בין אזרחי המדינה.ומוטב שיתפקח מהר ויירד מגבעת ההר! החייל חיב קבורה בבית קברות צבאי,אם "נעים" לנו,או למופז?,וחייבת לקום ועדת חקירה שתתן את שמות מבצעי-הלינץ,ותמצא איתם את הדין!.במידה ואדון מופז,או ידידו שרון יפעלו אחרת,אנחנו נתקרב לאסון לאומי!,ראיית הנעשה היא החכמה,הטיפשים לא חושבים על התוצאות.אם הייתם קוראים את הזהרותי לפני מספר חודשים הייתם חוסכים את המחזה הזה,דברי נאמרו על הנושא:לא להשתמש בצהל לשם הפינוי,אלא לשכור את חברות השמירה,אם נמשיך בדרכנו ההרסנית נגיע אל סוף הדרך.תודה
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 321943
אלוהים אדירים. אם לא הייתי יודע יותר טוב הייתי חושב שהתגובה הזו נועדה לשמש כסאטירה.
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 321975
אם לא הייתי יודע יותר טוב הייתי חושב שהתגובה שלך נכתבה בעברית. :-)
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 322149
נקודה טובה. אני לוקח לתשומת ליבי.
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 321945
דוגמא לא רעה לכוונתי בהודעה הקודמת,
תגובה 321676.

למרות שיש דוגמאות בולטות אף יותר באתרים הגדולים.

לא מזמן קראתי איפשהו על מישהי שהציעה למהול במי המוביל הארצי פרוזאק,כמו ששמים את הפלורואיד או מה שזה לשיניים.

מתחיל להראות רעיון לא רע.
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 322026
מישהו פרסם בדיון זה צרור של ארבעה טוקבקים ארוזים בתגובה אחת.

שים לב לתגובה 321587

אדם (או ילד) המתחזה לאבינו שבשמיים (כנראה...) קורא, ביו השאר, להפציץ בתי כנסת.

אתרים שבהם יש חופש דיבור מוחלט נוטים להתנהג כמו גינות נוי. אם לא מנקשים עשבים שוטים, הם דוחקים את רגלייהם של הגידולים התרבותיים. התלהמות גוררת התלהמות שכנגד, מגיבים רציונליים מדירים את רגליהם, ובסופו של דבר הדיון הופך ל"תוכנית ראליטי".
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 322151
"אדם (או ילד) המתחזה לאבינו שבשמיים (כנראה...) קורא, ביו השאר, להפציץ בתי כנסת."

- לא מתחזה, בצלמו.

- לא קורא להפציץ - מחכה לתגובה ימנית בסגנון זה (שלא תגיע, כמובן). הזדעזת? יופי. בפעם הבאה שתראה תגובה בסגנון "להפגיז מסגדים" אחרי פיגוע של איזה חלאת אדם מהצד השני - אולי גם תזדעזע באותה מידה.

- סביר להניח שאני אופטימי לגבי הבנתך את הנקודה הקודמת, בהתחשב באי הבנתך (או התעלמותך) מהקונטקסט של התגובה אליה התייחסת. can't blame me for trying.
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 321953
ברוכה הבאה לאייל!

הערות ביחס לעריכה. (עניינית - ללא שמץ התנשאות.) השתמשי במשפטים קצרים. אחרי פסיק או נקודה או סימן קריאה רצוי שיהיה רווח. חלקי את תגובתך לפיסקאות. כל פיסקא - רעיון חדש. אל תסיימי את דברייך ב"תודה". אנשים מבינים שאת לא מעוניינת לשוחח איתם.

"... "הנאשם" מוכה למוות על ידי ההמון הזועם,וזאת כאשר ידיו כבולות,מבצע בו ההמון את זממו!" - את הפרט _כאשר ידיו כבולות_ לא מצאתי באף מקום. האם את טוענת שהוא נרצח כאשר היה כבר עצור בידי המשטרה? (לא צפיתי בטלויזיה ביום שישי.) מה המקור?
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 321984
כותרת גדולה (וידיעה) בעמוד 3 של גליון מעריב מיום שישי, ה-‏5 באוגוסט 2005: "הרוצח היה באזיקים בזמן שהוכה למוות".

כמדומני הפרט הזה הופיע גם ב"הארץ" (אני זוכר שידעתי אותו לפני שקראתי "מעריב").
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 321987
מתוך http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3122719,00.h... :

קב"ט שפרעם, ג'מאל אעליאן, סיפר ל-ynet: "קשרתי את החייל באזיקים ועצרתי אותו יחד עם שוטר נוסף, הוא דימם. עצרנו אותו אחרי שהוא רוקן את המחסנית. הוא היה חי ולא נתנו להמון לפגוע בו. לא הצלחנו להוציא אותו מהאוטובוס בגלל ההתקהלות. לפי דעתי הוא נהרג כחצי שעה אחרי שהוא ירה".
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 322776
אני סימתי במילה תודה!,כי אין לי את הצורך ,והרצון לוויכוח.מפני שהתגובות של חלק גדול מהעם,ניתנות לצערי ללא מחשבה,אפילו לא שטחית. ולכן נתתי, או סיפקתי חומר למחשבה.בדרך כלל אני הרבה מאד באתר.ומעט מאד "יורדת-לרמה",על כל פנים .תודה על ההערות.
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 321956
יש לך כבר חומר לספר המשך ל''נאום הגבר''.
הנער "איבד-כוון" וביקש עזרה נפשית!. 322021
נתן הגבר.
'' מחבל או קורבן'' 322660
כמה ציטוטים:
"עדן אכן ביצע מעשה רצח של אזרחים חפים מפשע, אך הוא לא היה מחבל. שכן, המחבלים נשלחים למשימותיהם הרצחניות מתוך תכלית אידיאולוגית מוצהרת של הרג אזרחים יהודיים ומתוך טקטיקה שיטתית של טרור. כל הנסיבות הטרגיות, שקדמו למעשהו של עדן נתן זאדה, ממחישות עד כמה היה שבוי במלכודת של מצוקות נפשיות עד כדי שיבוש הדעת. מכאן, שבניגוד למחבלים המשוגרים למשימת הרצח בקור רוח טקטי ומחושב מראש, עדן נתן זאדה פעל מתוך טירוף הדעת."

"התעלמותם של שלטונות הצבא והמשטרה מנסיונותיה הנואשים של המשפחה ושל עדן עצמו למנוע את כרוניקת הרצח הידוע מראש, הלינץ' הנתעב שביצע אספסוף ערבי צמא דם בעדן בעודו עצור וכבול, וכן הדמוניזציה התקשורתית הארסית נגד עדן ןמשפחתו, כל אלה רק מחזקים את התחושה הציבורית שעדן נתן זאדה הוא קורבן של טירוף המערכות הממלכתי.
מאחר שהנהגת "ההתנתקות" אטומה ללקחים ולחשבונות נפש, וכל תובנותיה מוגבלות לתחבולנות המרתפים של המחלקה היהודית בשב"כ, הציבור הוא זה שחייב להבין בעוד מועד כי עדן נתן זאדה ונרצחיו הם קורבנותיו של משטר דמדומים המטיל צל כבד על מדינת היהודים.
כל ההכפשות התקשורתיות לא תוכלנה לטשטש את העובדה כי עדן נתן זאדה היה עלם חמודות שלקה בטירוף כתוצאה ישירה מתחושת האימה והחרדה לנוכח הפשיעה השלטונית המשחיתה כל חלקה טובה בישראל, ואשר כופה על מדינת היהודים את תבנית הערכים של ממלכת סדום ועמורה." (ואני מבקש להדגיש, למען דיונים עתידיים, את השילובים המצמררים "קורבן של טירוף המערכות הממלכתי" ו"קורבנותיו של משטר דמדומים")
'' מחבל או קורבן'' 322664
נו, כבר מזמן ידוע לנו שמחבלים יהודים הם מלח הארץ.
'' מחבל או קורבן'' 322665
אני אהבתי את "תחבולנות המרתפים של המחלקה היהודית בשב"כ".

זה somthing of a religion כשהנביא הראשי הוא ברי חמיש. הימין הקיצוני כבר סוגד כולו לדת החדשה הזו.
'' מחבל או קורבן'' 322673
נראה שיש בשב''כ מחלקה המוקדשת כולה לרציחות שנועדו להכפיש את הימין הקיצוני.
'' מחבל או קורבן'' 322692
בשביל מה להתאמץ ? הימין הקיצוני עושה עובדה נהדרת בלהכפיש את עצמו, כולל רציחות.
'' מחבל או קורבן'' 322708
לא בדיוק. הרי את רצח רבין תכנן השב"כ, ולפי הלינק של סמיילי גם את הרצח שביצע זאדה תכנן השב"כ, לא? (ואולי אם נתעמק מספיק, יתברר שגם מקרי הרצח האחרים המכפישים את הימין יצאו מאותו מקום).
'' מחבל או קורבן'' 322716
בשביל מה אני טורח לשתף אתכם בידע שלי, אם בסוף אתם רצים לאתרים אחרים?
? 322725
''קריקטורה עצובה ושמה תקשורת ישראלית'' 322758
יהודה צורף שמקפיד לצרף לשמו תואר ד"ר, כתב גם על התקשורת כזרוע תעמולתית הנחושה לחפות ולקדם את מעשי הזוועה של משטר האימים הפושע. כאילו מה, ערוץ 7 זה שקשורת או רשקושת או חרמפושת. http://www.a7.org/article.php3?id=4541

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים