איכס פרברים 321985
האופציה המובילה בסקר כרגע, למה?!
כלומר, ברור לי שהרבה אנשים רוצים את הנוחות והאפשרויות של העיר יחד עם שקט ושלווה, אבל "בחיק הטבע" היא פשוט אפשרות פי אלף יותר טובה...
כשגרים בעיר או קרוב אליה, מתמכרים לאופציית הקניות המתמדת, לאנשים שכל הזמן ממהרים, לזיהום האוויר, לרעש ולכל כך הרבה בטון.

בתור מישהי שגרה במקום ירוק ושקט, אני יכולה להגיד שאף קניון לא חסר לי פה. מתרגלים לחיות בלעדיהם מהר מאוד. בחורה עירונית אחת שביקרה אצלי אמרה לי שהיא לא ידעה שמקומות כאלה קיימים... :)

אה, ועוד משהו: לגדל ילדים זה הכי טוב במקום ירוק ופתוח: קיבוץ, מושב, ישוב קהילתי, כפרי, חקלאי או מה שלא יהיה (את זה אני אומרת בתור ילדה שגדלה בקיבוץ, ולא בתור מישהי שגידלה ילדים בו.. :)
איכס פרברים 322013
בעיני דוקא עדיף לגדל ילדים במקום שיכול להציע שרותי תרבות מגוונים (מוזיאונים, ספריות, בתי קולנוע תיאטראות וכיוצא בזה), נוף אנושי רחב ככל האפשר (להבדיל מהפרבר המדכא שאני גדלתי בו, שהתביישתי נורא כי ההורים שלי היו היחידים שלא צמו ביום כיפור) ואפשרות בחירה בין מוסדות חינוכיים (כי אני היתי צריכה לריב עם משרד החינוך ולהשאר בבית חודש בשביל להרשם לתיכון שרציתי, שהיה מחוץ לאזור הרישום שלנו.). אבל חיק הטבע אף פעם לא היה אטרקציה בעיני. אני אלרגית לרוב הצמחיה הירוקה, והבן שלי משוכנע ששדרות רוטשילד זו גינה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים