לחזק את ידי מוחמד בראכה 322093
גם את הידיים שביצעו הגנה עצמית נגד אדם כפות.
נכון כשזה נגע לאדם בשם שקולניק שירה במחבל-רוצח זה נגמר ב-‏20 במאסר ללא אפשרות לקיצור.

לחזק את ידי מוחמד בראכה 322094
איפה שקוניק היום? איפה היום חבר המחתרת היהודית שרצח ילדה -לא מחבלת? כמה הוא ישב בבית הסוהר? לא עשרים שנה ולא קרוב לעשרים שנה. מדוע רוצח צריך אפשרות קיצור?
אני חושב שאף איש שמאל (אינני מדבר על ועדת המעקב) לא יאמר, שאם ייתפס אדם שיש לגביו ראיות שהוא הרג את זאדה הכפות- לא צריך להעמידו לדין.
אגב, האם הצעירים שכמעט ורצחו פלסטיני מול מצלמות הטלויזיה נשפטו?
322098
''נער המואסי'' נפגע מקת רובה של חייל ישראלי, כפי שהוא עצמו העיד, לאחר שתקף אותו. כמו כן ''הלינץ''' הסתיים בכך שלאחר חצי שעה התלוצץ עם חבריו.

לעומת זאת שלאומנים-פלסטנים כמו איציק כנראה לא שמו לב, למה שאומרת וועדת המעקב שלהם ''לא נסבול את עצם חקירת מקרה ההגנה העצמית של חיסול המחבל באוטובוס'' ''יהיו מהומות'' נרטן מתחת לשפם.
322107
למה לא שמתי לב? שים למה שכתבתי-"שמאל-ולא ועדת המעקב". גם התייחסות ועדת המעקב לחוק סלקטיבית כמו הימין אצלנו. הם גם חבורה נחמדה שיכלו אולי ביחד עם חלק מהימין אצלנו, להקים מדינת חוק.
האם אתה זוכר -אולי אתה צעיר מדי- את המסע הציבורי בכנסת ומחוצה לה לחון את אסירי המחתרת היהודית שהיו לא פחות ולא יותר- רוצחים פשוטים, אפילו רוצחי ילדים? הם לא רצחו כתגובת המון מתלהמת לרצח של מחבל שהעלה להם את הדם לראש. הם תכננו הכל בדם קר. כמה הם ישבו בבית הסוהר?
זה שאתה מכנה אותי "לאומנים פלסטינים" מראה גם כן משהו. מה שנקרא כבר במרכאות "נער המואסי" מראה על על הדרך בה מסלפים אירועים. כאילו שהנער שאולי חטף גם מכה מכת הרובה -קם אחרי "ההצגה לתקשורת" ואמר :ס ת ם. כנראה שגם הבריטי שנהרג-נהרג מכדורי סרק.
322130
אסירי המחתרת היהודית לא רק קיבלו חנינה תוך זמן קצר למדי, אלא אף זכו להיקרא ''בחורים מצוינים''.
לחזק את ידי מוחמד בראכה 322113
עונשו של שקולניק נקצב לאחת עשרה שנות מאסר, והוא שוחרר אחרי שמונה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים