מה העבודה הזאת לכם? 323517
מה התקציב השנתי של "פרלמנט הנוער העולמי"? מה התפוקה של ארגון זה? אני חושד שהתפוקה האמיתית היא לא בתחום הקידום הממשי של מטרותיו הנעלות, אלה בקידום מעמדם החברתי של התורמים. (אולי גם קצת אפשרות לחלוקת טובות הנאה למקורבים.)
323518
האם זה הכסף שלך? מה אכפת לך? אולי עדיף שתהיה שאינו יודע לשאול.
מה העבודה הזאת לכם? 323549
כל "ממונו הרב" של פרלמנט הנוער העולמי מגיע מהבנק העולמי (אותו וולפנזון שמופיע עכשיו הרבה בתקשורת הישראלית) ומתרומות חיצוניות של אנשים שמצאו לנכון לתת מכל הלב.

תפוקתו העיקרית במאמר מסוג זה. באפשרות לקחת נער ישראלי ולהפגישו עם בני נוער מאפריקה - ואז לאפשר לו לחזור לארץ המקור ולהעביר את המסר. אני חושב שדי בתפוקה זו בשביל להחזיר מעל ומעבר את ההשקעה + ריבית.

אין פה טובות הנאה, אין פה שחיתויות - אגב אין גם יותר מדי כסף. אף אחד בפרלמנט העולמי לא חי את החיים הטובים בבתי מלון יוקרתיים ברומא על חשבון משלם המיסים, אז הסר דאגה מליבך - אחי הנאבק בשחיתות...

מן הסתם הבנק העולמי ועיתון המטרו נהנים מפרסום חיובי בעקבות סיועם לפרלמנט, אבל זוהי אינה המטרה הראשית כלל וכלל - הפרלמנט יזם חזון לשנת 2020 בתחומי הבריאות, הכלכלה, החינוך, הבטחון, התשתיות- ובכנסים השונים הוא יוזם פרוייקטים וצעדים להגשמת החזון... - זה הכל. מדובר בבני נוער חלוציים עם רוח התנדבות - זה טהור בדיוק כשם שזה נשמע.

לא כל יוזמה פוליטית-חברתית-כלכלית בעידן המודרני חייבת להיות מוכתמת באיים יווניים והלבנות הון...

-לובין

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים