ואת הקטינים במיוחד 327626
עידן יוסף ב"מחלקה ראשונה" מצטט ידיעה ב-Vgames (לא מצאתי את המקור) לפיה ממשלת סין אוסרת על קטינים להשתתף במשחקי תפקידים המוניים בהם שחקנים יכולים להרוג דמויות של שחקנים אחרים (Player Killing).

מחלקה ראשונה: http://www.nfc.co.il/showonedoc.asp?SubjectId=1&...
ואת הקטינים במיוחד 327663
בזמן האחרון אני עוקב אחר פרוייקט קוד פתוח כלשהו. למספר שבועות, הפרוייקט נראה כאילו הוא איבד מומנטום והקהילה התחילה לרחל על מנהל הפרוייקט שלא משמיע את קולו. לפני מספר ימים הבחורצ'יק הגיח מתהומות הנשיה, התנצל על העלמותו ותירץ זאת בכך שמדובר בכוחות גדולים ממנו - הבחור פשוט התמכר ל-World Of Warcraft ושרף עליו את כל זמנו הפנוי. כרגע הוא בנסיונות גמילה ולפרוייקט שלום.
המנעות מ- MMORPG 328226
אני ממש משתדל להמנע מ Massive Multiplayer Online Role Playing Games (וואו, זה היה ארוך). אם במשחקים הממכרים, עד היום, יכולת לעשות save ולחזור מחר, כאן אתה מרגיש שכל שניה שאתה לא משחק - מישהו עוקף אותך.
כבר ראיתי מכורים למשחקים כאלו, ולא מדובר במראה יפה :)
ואת הקטינים במיוחד 328381
אם בארה"ב נפלה שלהבת מה יעשו קטיני Beijing?

התערבות מן הסוג הנ"ל איננה מיוחדת במיוחד למדינות כמו סין. גם בארה"ב ניתן למצוא דוגמאות של התערבות ופאניקה בהקשר של משחקי מחשב ו"קילקול הנוער". דוגמא נאה היא הפיאסקו האחרון סביב המשחק GTA:SAN ANDREAS והמוד "hot-coffee" שאפשר לשחקנים לחשוף (תרתי משמע) תכנים מיניים, אשר היו מוסתרים בגירסה הרשמית של המשחק.

לאחר הסערה שהתחוללה בארה"ב ולאחר הסרת עותקי המשחק מהמדפים, יש חדשות טובות. החדשות הטובות, המשמחות הורים אמריקנים מודאגים, הן שהמשחק שוחרר שוב לשוק, מבלי להכיל את התכנים המיניים הנ"ל(כך שהוסרה מן המשחק התוית AO rating). מעכשיו ההורה האמריקני יכול להיות רגוע ולדעת שזאטוטו מתעלל בשוטרים, מוכר סמים, מפצלח לאזרחים תמימים את ראשם, מנבל את פיו במהלך שיחות נפש עם זונות רחוב, גונב מכוניות וכל זאת מבלי שנפשו העדינה תיחשף לדברי תועבה ממין‏1 זה.

________
1 pun intended
ואת הקטינים במיוחד 328399
זה סיפור משעשע למדי. מזכיר את הציטוט הידוע מ"אפוקליפסה עכשיו":

"We train young men to drop fire on people. But their commanders won't allow them to write "fuck" on their airplanes because it's obscene!"

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים