כתב היד האבוד של קרוי באינטרנט 32785
גילה בויום מהאגודה למודעות העלתה על הרשת את הטקסט של ספרו הרביעי של משה קרוי "מלחמת בני אור בבני חושך". יצירת מופת נבואית? ואולי דברי עיוועים של פרנואיד ? תשפטו אתם ...
הטקסט הוא ב:
אגב כל מה שפורסם אצל בויום זה כל מה שנכתב בידי קרוי . זהו למעשה מאמר קצר למדי אך דומה שהוא כולל את כל מה שהיה לקרוי לאמר בנושא, ואולי אין זה מקרה כלל שהוא שם קץ לחייו לאחר שסיים אותו.
בויום גם פירסמה מאמר משלה על קרוי על חייו ועל הכרותה עימו ושופך אור רב על ימיו האחרונים.
אימו של קרוי 32787
והערה אחרונה על אימו של קרוי סוניה . הייתה לה השפעה גדולה מאוד על חייו ויש הטוענים שבעצם אפשר להבין את דרך חייו כמאבק בהשפעתה הדומיננטית עליו.
כפי שמסופר בכתבה של בויום היא מתה אישה בודדה וערירית לאחר מות בנה.
משהו על חייה הפנימיים אפשר ללמוד מספר שירים שפירסמה ב -1983 בשם "חיוכו של שער" . מהשירים שם מתבלטת מצד אחד סקרנות אינטלקטואלית גדולה ומצד שני בדידות עמוקה מאוד. בכך היא הייתה דומה מאוד לבנה.
כתב היד האבוד של קרוי באינטרנט 32806
מכיוון שאתה חוזר על הקביעה שקרוי שם קץ לחייו, אזכיר כי טרם ענית על השאלה מדוע העובדה שקרוי נמצא מת ע''י שכניו מעידה לדעתך על כך שהאיש התאבד.
התאבדות או רצח? 32900
ובכן לאמיתו של דבר אינני יודע אם קרוי התאבד או נרצח אינני קרוב לפרטי החקירה בעניין אבל הבא ונראה:
האנשים הקרובים ביותר לקרוי בימיו האחרונים היו שכניו, בני משפחת מוסינזון , גילה בויום ואימו, סוניה.
חנה מוסינזון אלמנתו של יגאל מוסינזון טוענת שהם לא הופתעו כאשר נמצאה גופתו שכן כל התנהגותו הראתה שהוא הולך בכיוון זה.
גילה בויום לא ראתה כל סימנים שהוא עומד להתאבד. קרוי קבע עימה מועדים שונים שבהם היה אמור להרצות באגודה למודעות. לדבריה הוא היה אדם אחראי ולא היה נעדר מההרצאות סתם כך. ייתכן שזה מחזק את הטענה שלא הייתה כאן התאבדות. משום מה יש את הרושם מדבריה שאם קרוי היה יודע שהוא עומד להתאבד היה "מסדר את ענייניו" ומבטל את ההרצאות שהיה אמור לתת.
אימו , סוניה טענה במפורש שלא היתה כאן התאבדות אלא רצח. היא טענה שבנה נרדף בידי גורמים שהוא חשש מהם אם כי לא ציינה מי היו בדיוק ( לכל הפחות היא לא עשתה זאת בראיון עיתונאי עימה ש קראתי).
החקירה המשטרתית היגיעה למסקנה שהייתה כאן התאבדות . קרוי היה לפי חקירה זאת אדם בלתי יציב מבחינה נפשית ושם קץ לחייו.
את הטענה הזאת מחזקת העובדה שקרוי הכין מכתב מיוחד שפורסם בעיתון "חדשות" לאחר מותו ושממנו ברור שהוא ציפה למות ואף קיבל זאת בברכה במחשבה שבכך יביא למלחמת בני אור בבני חושך הנכספת.אפשר להבין מכתב כזה רק אם נניח שהוא ידע שהוא עומד למות בתאריך מסויים , דהיינו הוא הכין את התאבדותו.
יפה אבל האם תיתכן אפשרות של רצח כפי שחשבה אימו וככל הנראה גם אנשים אחרים?
אז נשאלת השאלה למי יהיה מניע לרצוח אותו?.
אפשרות אחת : קרוי היה מעורב עם כתות מיסטיות שונות לאורך השנים והקים לעצמו אוייבים לא מעטים ובמיוחד בשנתו האחרונה באוסטרליה כאשר אישתו נרצחה בידי חתנו והיו שמועות שהייתה לו יותר מיד בפרשה.הייתכן שמישהו מאוס טרליה או מישראל שהיה "כעוס " על תפקידו של קרוי בפרשת מות אישתו הביא למותו?
או אפשרות אחרת : שהוא נרצח בידי שליחי ארגון "אטלנטיס" שכעסו עליו על חשיפת סודם ביפני אנשים שונים ובראיון עיתונאי ב"עולם הזה".
כפי שכבר ציינתי בעבר לא נראה לי סביר
שאירגון קונספירטיבי כלל עולמי יטריח את עצמו עבור פילוסוף תמהוני שרבים כבר הטילו ספק בשפיותו בשלב זה. אבל מי יודע אולי אני נותן יותר מדי קרדיט לאינטליגנציה של אנשי ארגון "אטלנטיס". ..
אז האם ייתכן שהיה כאן רצח? , ובכן תשובתי היא שזה לא בלתי אפשרי, אבל העדויות עדין נראות חזקות יותר בכיווון שהייתה כאן התאבדות.
התאבדות או רצח? 536186
אני רוצה להוסיף : טרם מותו היו לי שיחות טלפונית עם משה קרוי ז"ל,עמדנו להיפגש אני מודה שהיו לי חששות להיפגש עימו ,בעקבות ההזהרות שלו מפני חיסולו העתידי ע"י בני החושך כראיה לדבריו כל בן אור שהגיע לעולם וניסה להעביר את המסר של האור "הם חיסלו אותו בדוגמאות של קרוי : הא"רי הקדוש ניסה להעביר את מסר בני האור חוסל ומת בצעירותו בגיל 38 .
האיסיים כת בני האור חוסלה עד האחרון מבינהם,ועוד דוגמאות שאיני זוכרת אותם אך אני מודה נשמעו משכנעים.
לשאלתי האם אתה לא פוחד מהם?
תשובתו אני יודע שהם בעיקבותי... אחרי מותי יפורסם שמתתי מדום לב,לכן אני שולח לתיקשורת מסמכים רפואיים שבהם הרופא מצהיר שאיני סובל מבעיות לב ,אני יודעת שהוא שלח.
לדעתו המלחמה בבני אור וחושך יבוא לדי ביטוי בעיקר ברעידות אדמה כפי שקרה בצפת ובאיזור הקבורה של האר"י הקדוש.
היו לי עוד חוויות מוזרות הקשורות בקרוי ...
רות
התאבדות או רצח? 709838
קרוי אינו מת
התאבדות או רצח? 709848
הוא נצפה לאחרונה יוצא מבר בטקסס יחד עם אלביס ומנחם מנדל שניאורסון.
כתב היד האבוד של קרוי באינטרנט 46419
"מלחמת בני אור בבני חושך " הוא כעת ב:
כתב היד האבוד של קרוי באינטרנט 220770
נמצא כעת כאן :

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים