אני מצלמת בעיקר בטיולים 328929
וחייבת לשתף אתכם -
יש לי סרט וידאו מדהים שצילמתי במגדלי התאומים.
כשהיינו במעלית הסרטתי את העינית שמראה כל הזמן את מספר הקומה, וברקע שומעים את איש המעלית שמסביר לנו כל מיני פרטים על הבניין.
למעלה, על הגג, צילמתי את הנוף המרהיב
ובחזרה שוב צילמתי את העינית של המעלית.
הסרט מיוחד מאוד, צילמתי אותו במיוחד בשביל בני, שהיה אז בן 5בערך. רציתי שתהייה לו הוכחה שעלינו במעלית 106 (אני חושבת) קומות. לצערי, ההוכחה יכולה להיות לכל העולם, ואשמח אם מישהו יוכל להציע לי איך לשווק את הסרט.
תודה
עדי
סלחי לי 329726
אבל את מי זה מעניין בדיוק? לשווק את זה זה כמו למכור אורז לסינים. אין סיכוים. את מן הסתם אחת ממאה אלף או מעשרה מיליון אנשים שצילמו משהו בסגנון בתאומים.
בחייאת דינאק.
סלחי לי 329728
כמו למכור אורז לסינים? אתה עושה צחוק? יש למעלה ממיליארד סינים שכל אחד מהם אוכל קערת אורז כל יום.
אתה יודע איזה ביקוש אדיר זה?
וואלה זה רעיון מעניין 329841
יש מיליארד סינים, תחשוב שכל אחד מהם משלם לך סנט ביום במשך שנה, ים כסף. אני אומר לך, אנחנו צריכים ללכת חזק על השוק הסיני, אף אחד עדיין לא חשב על הפוטניצאל הגלום בהם...
סלחי לי 329849
היה פעם אנגלי אחד שאמר שמצבם של תושבי אנגליה יהיה הרבה יותר טוב אם הם יצליחו לשכנע את הסינים לשנות במקצת את האופנה וללכת עם חולצה קצת יותר ארוכה, אינטש אחד.
סלחי לי 330789
אח, בדיחה מהזמנים בהם אנגליה הייתה מעצמת סחר (היום שינויי אופנה באנגליה משפרים את מצב תושבי סין, על אף מכסי המגן של אירופה).

אח, ובימים העוד־יותר־טובים של האימפריה, היו כמה אנגלים שאמרו שמצבם של תושבי אנגליה יהיה הרבה יותר טוב אם הם יצליחו לשכנע את הסינים לעשן אופיום. הבעיה היא ש*זו* לא הייתה בדיחה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים