כמו מאומה לא קרה 332944
שום דבר לא השתנה בחמשת החודשים האחרונים. כל הגדרות הלא-חוקיות עדיין עומדות על תילן. הארץ: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?it...
כמו מאומה לא קרה II 332945
"ששון אמרה לפני כמה ימים בהשתלמות מטעם פרקליטות המדינה, כי לא נעשה מאומה בכל הנוגע להמלצות הדו"ח בדבר הקצאת קרקעות בשטחים ופעילות נגד בנייה ללא חוקית. גם המלצתה להעביר מתפקידו את יועץ שר הביטחון לענייני התיישבות, רון שכנר, שקיבלה גושפנקה רשמית של היועץ המשפטי לממשלה מני מזוז, נותרה על הנייר." הארץ: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?...
כמו מאומה לא קרה II 333108
יש גם לציין שטרם נתפסו מבצעי הלינץ' בשפרעם וניסו שחם עדיין משרת במשטרה. בוזי הרצוג, עדיין משרת כשר בממשלה למרות שהוא אמור לעמוד לדין וכו'.
כמו מאומה לא קרה II 333243
ההבדלים ברורים לכל אדם סביר, אבל בגלל שאתה אתה, אני אכתוב אותם בכל זאת.

זה שמבצעי הלינץ' לא נתפסו לא אומר שלא מחפשים אותם.

ניסו שחם עדיין משרת במשטרה אבל לא היתה המלצה רשמית לפטר אותו.

בוזי הרצוג משרת כשר בממשלה בגלל שהוא נבחר על ידי הכנסת. בוזי הרצוג לא אמור לעמוד לדין בגלל שהשמאלנות עדיין לא אסורה בחוק של מדינת ישראל.
כמו מאומה לא קרה II 362194
"מחדלי תפעול החופים בכנרת מגיעים לבית המשפט: שנתיים מאסר, מתוכן חצי שנה בפועל, וקנס בסך 120 אלף שקל נגזרו אתמול (ד') על שלמה גואטה, בעל הזכיון להפעלת חוף לבנון. בגזר הדין מתחה השופטת עיריה מרדכי ביקורת נוקבת על המועצות האזוריות גולן ועמק הירדן, שלא טרחו לבצע מכרזים תקינים וחידשו במשך שנים רבות באופן אוטומטי את אישור ההפעלה שניתן למפעילי החופים."

עכשיו (גם כדי שיעקב יישן טוב) נשאר רק לתפוש את מבצעי הלינץ' בשפרעם ולפטר את ניסו שחם ממשטרת ישראל, עם בוזי הרצוג העסק כנראה אבוד וכדאי להשלים עם זה.
בשביל שיעקב ישן טוב: 362202
את מבצעי הלינץ' בשפרעם עוד לא תפסו, אבל מבצע הלינץ'‏1 ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן‏2 הורחק מהמשטרה‏5.

1 בכלל המילה "לינץ"' קיבלה בערוץ שבע‏3 פירוש משלה, שכל קשר בינו לבין הפירוש המקורי‏4 הוא על אחריות הקורא בלבד.

3 למשל, "3 פצועים בלינץ´ מיידי אבנים בצפון ירושלים" http://www.a7.org/news.php?id=136706

4 לידיעת החבר'ה מערוץ שבע http://en.wikipedia.org/wiki/Lynching

5 בחיי, ככה הם קוראים לזה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים