סליחה, 333771
אבל איך אפשר לגור בבית בלי שטיחים? זה בית ערום וחסר חמימות. אולי שטיח מקיר לקיר זה לא רעיון טוב (וגם לא כל כך יפה), אבל שטיח רגיל? ועוד עם התירוץ של "חול ים", כאילו שנעלי עקב או חצאית קצרה זה פרקטי.
סליחה, 333786
במעונות שלי אין שטיחים. די חמים שם בחורף כשמפעילים מזגן, ובקיץ זה טבעי. בכל הנוגע לעירום - כשאני רואה את הררי הספרים שהולכים לקרוס על השולחן והבלאגן הכללי ששורר בכל, קשה לי לומר שהחדר שלי עירום במיוחד.

(זו כנראה התרומה היחידה שאני יכול לתרום לדיון כולו).
סליחה, 333793
אני חושב שדווקא בחדר מלא ספרים שטיח יכול ליצור סימטריה נעימה בין הצבעוניות בקו העין לבין הבוהק הלבן של הרצפה.
סליחה, 333792
לי אין שטיחים בבית. אני אלרגית לאבק, ושטיחים מצריכים יותר מדי תחזוקה בכדי שנוכל לחיות בדו קיום. גם להורים שלי אין שטיחים בבית, מסיבות דומות*.
הסלון שלי מכוסה בשעות היום במזרוני יוגה שחינניותם מוטלת בספק, אבל הם נחוצים עקב השלב ההתפתחותי הנוכחי של הצאצא (כבר יודע להעמד אבל עוד לא לרדת מעמידה. לפחות לא בצורה שאינה כרוכה בחבטה מכאיבה על הקודקוד. אומרים שהוא ילמד, אבל אני חושבת שחבטות על הראש לא בהכרח משפרות את כושר הלמידה.)

_________
* הבת שלהם אלרגית לאבק.
סליחה, 333794
טוב, סיבות רפואיות זה לא נחשב. לטעמי אפשר, אגב, לחיות בלי שטיחים אם בוחרים עיצוב ''נקי'' מודרני. אבל רוב הדירות בישראל לא מתאימות לעיצוב כזה כי החללים שלהן קטנים מדי, ובעיצוב כזה צריך גם להקפיד לנקות אבק נון-סטופ (אני מתאר לעצמי שאת עושה את זה גם ככה).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים