הההההההאאאאאאאא! 334353
את אינך גרה בחברון.
אין לך מידע מדויק ומהימן.
אין לך גם היכולת לדעת מה קרה שם באמת.
את מציגה את המתנחלים בחברון כאנשים שמתגרים בערבים.
אין זה נכון עובדתית.
אולי גם תאמרי כי הפלסטינים מקסימים ומדהימים וכי המתנחלים החוצפנים מפריעים לפלסטינים בכך שילדיהם יורדים לגינה ומשחקים וכי מותה של שלהבת פס היה באחריות הוריה...
ועוד מאט תכתבי כי את באמת ובתמים מאמינה כי צריך לברוח כאשר דורסים ילד. כי הפחדנות היא תירוץ לחוסר אחריות וכי על המתנחלים היה לטפל בילד לבד בלא למצוא את האשם...
ותיכף גם אולי תאמיני למה שכתבת שהמתנחלים הם הם אלה שאחראים על המתיחות באיזור. המתנחלים - בחברון, בגוש קטיף, - - בירושלים ביפו ברמת הגולן, ואיפה לא??!!
האם את מנסה להצדיק פה את פעולות האיבה למינהם? האם יש תירוץ לדבר? האם בגלל הפלסטינים בחברון התחילו המחבלים להתפוצץ בירושלים? בנתניה? בגליל????
ואולי אני אשאל קצת אחרת - - - אולי את מאמינה שאם נצא מחברון כמו שיצאנו מרצועת עזה - והמשיכו הפצמ"רים - יהיה סוף סוף השקט המיוחל?
ואם זה לא יעזור והתיאוריה שלך נכונה - אזי יהיה שקט אם נצא מכל המקומות בהם אנו "תקועים" וזה כולל את ירושלים את רב הרי הגליל, את הגולן. ואם זה לא יעזור אזי ננסה כל פעם מקום חדש שעדיין לא ניסינו. אולי זה יעזור.
בשביל זה נייצר מהר מהר מלונות במקום הכי הכי בטוח. או שמא מתאים לדבר הזה בניין גורד שחקים שבה ניישב את רב תושבי מדינת ישראל. כל עיר או רשות תהיה בקומה נפרדת. את כל מי שנפנה נשים במלון.... בטח תרגישי שם נורא בטוח.
הרי אנחנו לא מפריעים להם בשום מקום. הם לא יבואו לעשות לנו כלום אז, האין זאת??!!
האם לא תפחדי אז מפצצה אחת שתפרק אותך ואת יושבי הבניין לגורמים????
האם הסכסוך המוסלמי-יהודי, מוסלמי-נוצרי. מוסלמי-דרוזי וכו' וכו' וכו' נראה בעינייך לסכסוך מקומי שניתן להתחמק ממנו ע"י בריחה?
תושבי לונדון ישיבו בשלילה על תשובה זו.

פתרונות?? - - לי אין.
אבל אל תנסי לשחק אותה גאונת הדור ולהשמיע רעיונות מטומטמים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים