הפעם באמת יופסק פיטום אווזים בישראל? 334370
שר החקלאות ישראל כץ משך היום את הצעת החוק שלו לפיה עופות מים לא יכללו בחוק צער בעלי חיים. המשמעות היא שפיטום אווזים הינו עבירה, והעוסקים בו עוברים על חוק צער בעלי-חיים וצפויים לעונשים הקבועים בחוק. במקביל למשיכת החוק הודיעה שרת המשפטים ציפי ליבני כי צוות מקצועי משותף למשרדה ולמשרד האוצר יגבש תוך שישים יום תוכנית למתן פיצויים והסבה מקצועית ל-‏50 המשפחות העוסקות בתחום.

מעריב NRG: http://www.nrg.co.il/online/35/ART/991/727.html

(אני זכרתי את המספר 600 משפחות)
האם יש להפסיק את פיטום הסובאים? 334373
"לדוגמא, העלאת המס על סיגריות הצילה יותר חיים ממה שצבא ניורולוגים היה יכול לעשות. באותה רוח, הייתי רוצה לראות מס על צ'יפס. תדמיינו כמה בריאות נרוויח אם נאסור על מכירת צ'יפס תפוחי אדמה ופחיות סודה בבתי הספר." (לצערי המאמר בתשלום http://select.nytimes.com/2005/10/02/opinion/02krist...)

האם צריך להתחשב בנזק שאכילת כבד עלולה לגרום?
האם יש להפסיק את פיטום הסובאים? 334375
כמה בריאות נרויח אם נאסור על מכירת NYTimes?
האם יש להפסיק את פיטום הסובאים? 334377
כבר היום לא מוכרים את הNYT בבתי ספר.
האם יש להפסיק את פיטום הסובאים? 334390
האם אתה חושב שניתן לזקוף את העליה ברמת העוקצנות, כפי שהיא מתבטאת בתגובות האחרונות שלך, לאימת הימים הנוראים הבאים וקרבים עליך? להבין ולסלוח?
האם יש להפסיק את פיטום הסובאים? 335178
הה? לא שמתי לב לכך, אבל ייתכן שעניינים חוץ-אייליים זולגים הנה בלי משים. אי לכך אסכור את פי לזמן מה.
האם יש להפסיק את פיטום הסובאים? 335179
עניינים חוץ-אייליים? אתה מאמין בקיומם של יקומים מקבילים?
האם יש להפסיק את פיטום הסובאים? 335183
אצל כולנו ישנה זליגה חוץ איילית. עוד לא למדת מהצמד קליין-שדמי שהתודעה חד היא? זו לא סיבה לסכירת פיות, מקסימום לשימוש במפיות...
שיהיו לך ימים לא נוראים.:)
''פופליזם זול'' 334380
"לאחרונה אני נמצא במתקפה פופוליסטית, לנוכח הצעת משרדי בנושא הלעטת עופות מים ‭")‬פיטום אווזים‭,("‬ כאשר איש אינו נותן לעובדות לבלבלו. לפי הפרסומים, אני מנסה לכפות חוק עוקף בג"ץ, אני רומס את החוק, ועוד ועוד." השר ישראל כ"ץ מנמק http://www.nrg.co.il/online/1/ART/991/604.html
הפעם באמת יופסק פיטום אווזים בישראל? 370177
"תוך חודשיים יופסק כליל פיטום האווזים בישראל. כך קבע הבוקר (יום ד') בג"ץ, בעקבות שתי עתירות מנוגדות שהוגשו בעניין. ארגון "אנונימוס" למען בעלי החיים טען כי החלטת בג"ץ הקודמת, שאוסרת פיטום אווזים, טרם יושמה. מנגד עתרו 74 חקלאים מהדרום שטענו כי יישום ההחלטה הקודמת תחסל את פרנסתם."


חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים