ביקורת על פסטיבל הסרטים בחיפה 340271
אתמול הלכנו (אני וחברי) לראות את הסרט "דראם" בפסטיבל.

1. המחיר של הכרטיסים היה מופקע בעיני. 37 ש"ח לכרטיס רגיל. גם אם יש לך הנחה המחיר הנמוך ביותר שאפשר להשיג הוא 30 ש"ח. הזמנו את הכרטיסים באינטרנט כדי לחסוך זמן ולהבטיח מקום. עקב כך זכינו בעמלה של 15 ש"ח (פר הזמנה). אמרתי לעצמי: לא נורא, עדיפה איכות מכמות. נסתפק בסרט אחד.

2. הנפקת הכרטיסים נעשתה בצורה מאד לא יעילה. בכניסה לאולם שלנו (פנורמה 1) ישב איש קצר רוח עם רשימה מודפסת וערמה של כרטיסים לא מסומנים. לקח לו לא מעט זמן ובלבול למצוא את השמות שלנו ברשימה ולכתוב בעט, על כל כרטיס, מספר מושב ומספר שורה ומחיר. בזכותו אותו איש פספסנו את ההתחלה של הסרט. מאחורי הקבוצה שלנו היה זוג שהתייאש והלך משם.

3. כאשר נכנסנו לסרט המקומות לא היו מסומנים, והאולם היה ב overbooking . קצת מרגיז, מכיוון שהזמנו את הכרטיסים מראש, ובחרנו את מקומות הישיבה דרך אתר האינטרנט. רוב האנשים נאלצו לשבת במעבר.

בחורה חיפאית שהיתה בקבוצה שלנו אמרה שזה ככה כל שנה. הפסטיבל רץ כבר 20 שנה והיה אפשר לצפות שמישהו יצליח לפתור את הבעיה הזו. אגב, במרחק מטרים בודדים מהאולם קיים פתרון פלא שעובד מידי יום ביומו: קופת קולנוע מסודרת שיש בה מדפסת כרטיסים עובדת ותקינה.

נ.ב. הסרט עצמו היה בינוני לטעמה של רוב הקבוצה. אפשר לוותר.
ביקורת על פסטיבל הסרטים בחיפה 340278
3. "רוב האנשים נאלצו לשבת במעבר" - כנראה היו שם *המון* אנשים.
ביקורת על פסטיבל הסרטים בחיפה 340289
תודה על התיקון. רוב האנשים בקבוצה שלנו נאלצו לשבת במעבר. רוב האנשים באולם שמחו לאידנו וחככו כפיהם ברשעות. אלוהים העניש אותם בסרט בינוני למדי.
ביקורת על פסטיבל הסרטים בחיפה 340424
היתי פעם בהקרנת חצות של בלייד ראנר בסינימטק ולא רק שלא היה מקום פנוי. גם המדרגות היו מלאות. אנשים עמדו צמודים לקירות וכשכבר לא נשאר מקום לזבוב סגרו את הדלתות ואלו שנשארו בחוץ הלכו הביתה מאוכזבים.
ביקורת על פסטיבל הסרטים בחיפה 341494
גם אני הייתי בהקרנה כזו, די מזמן. אחרי כשעה הסרט נקרע בשל היותו ''עותק במצב בינוני''. אחרי עוד חצי שעה ויתרתי.
ביקורת על פסטיבל הסרטים בחיפה 341648
אותו דבר עם ''הנסיכה הקסומה'', בסינמטק בת''א. עותק קטסטרופלי, חלקים חסרים, ויותר סבל מהנאה.
אל תלכו להקרנות סינמטק של הסרט הזה.
ביקורת על פסטיבל הסרטים בחיפה 354443
אגב עותקים נוראים וסרטים עם חלקים חסרים: ראיתי פעם את "קזבלנקה" בסינמטק ירושלים. (אזהרת ספוילר‏1) המפרי בוגרט עומד עם קלוד ריינס על מסלול ההמראה, מביט במטוס המתרחק שנושא את אהבת חייו, ואומר: ",Louis".
הסרט קופץ.
מופיעה כתובית The End.

1 האם מן הראוי להזהיר שאני הולך לתאר את הסוף של קזבלנקה? לדעתי, מי שלא ראה את הסרט - אין לו שום זכויות.
ספויילר 354513
זה עוד כלום. אני פעם ראיתי ( בסינימה 1 בשכונת קרית יובל בירושלים, לפני שנים רבות) את "מזימות בין לאומיות". קרי גרנט מגיע לשדה תירס, מטוס ריסוס ברקע,<קפיצה>, קרי גרנט מנקה מעצמו אבק כשברקע עשן שחור.
ספויילר 354741
כנראה שבאותה פעם הוא הצליח להסתתר ממש טוב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים