הכל שאלה של מינון! השוו מוצרים 344562
בהשוואה בין מוצרי חברת פרוטק, שקיבלתי עליהם המלצה של אנשי מקצוע לבין מוצרי חיזוקית לילדים הסתבר לי שבמנה יחידה של פרוטק קיד פלוס (סירופ) יש 300 מ"ג אכיניצאה, 300 מ"ג פרופוליס וזאת לעומת 6 מ"ג מכל אחד מהחומרים הללו שאפשר למצוא במנה יחידה של חיזוקית. במילים אחרות: ילד צריך לאכול 50 סוכריות חיזוקית כדי לקבל כפית אחת של פרוטק. בעיני זאת אחיזת העיניים האמיתית.
בנוסף: שיווק של מוצר בריאותי לילדים בתוך תערובת שוקולד, עם אבקת קקאו, מהווה סתירה פנימית. השוקולד ידוע כמזיק לבריאותם של ילדים, הוא משפיע על התנהגותם, מוריד את רמות הסידן ומקשה על ספיגת סידן בגופם ואף פוגם בשיניים ומעודד רביצת מזיקים במערכת העיכול. זה לבדו צריך להוות אות אזהרה.
באשר לאכיניצאה ופרופוליס:
לאכיניצאה ופרופוליס אין סגולות ריפוי. אלו הם חומרים המסייעים למערכת החיסונית להתגבר על התקפות מבחוץ. התועלת השולית לכל אדם משתנה בהתאם לנקודת המוצא של המערכת החיסונית שלו. מנסיוני עם 3 ילדים - שניים הפיקו מתוספים אלה תועלות ממשיות בתקופות מסויימות. השלישי פחות נזקק לתוספים כאלו. בכל אופן, התועלת הממשית היא בשימוש לאורך זמן ולא רק בזמן מחלה. כלומר, במקרה שלנו אחת צריכה לכסות את עונות המעבר והשני צריך לכסות את החורף - מאוקטובר עד אפריל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים