הודעה לספקנים 349402
שלום רב לכולם, כשנכנסתי לאתר הזה בתחילה ממש לא יכולתי להתעלם מהעובדה, כשקראתי את המאמר על אורי גלר, וכולם חושבים שהוא נוכל ומדובר בטריקים למיניהם, אך הרשו לתקן אותכם. ומכיוון שהדיון שם ניגמר מיזמן הרשו לי להגיב כאן.
טלקינזיס, אמיתי לחלוטין וקיים בעולמנו, זה שאתם אינכם מודעים לכך לא הופך את יכולותיו לטריקים.
זה שהמדע לא מאשר את התופעה, גם כן לא הופך את יכולותיו לטריקים. יש באפשרות כול אדם לפתח יכולות כאלה.
אני אומר את דבריי מהסיבה שאני אישית מצליח לכופף כפיות בעזרת אנרגיית המחשבה המורכזת. אז אל תשללו דברים שאינכם מודעים אליהם כלל.
אני רק שאלה 349407
אתה יכול לשנות בעזרת האנרגיה המורכזת את מספר התגובה שלך ל-‏349401?
הודעה לספקנים 349409
האם אתה צריך לגעת בכפית בזמן שאתה מכופף אותה בעזרת אנרגיית המחשבה?
האם אתה יכול לכופף גם מסמרים באורך 10 סנטימטר?
הודעה לספקנים 349556
שלום רב לך, הנושא כאן אינו קשור למה שאני יכול, או מה שאני לא יכול. אני נכנסתי לכאן במטרה שתבינו שהמדע הוא לא אלוהים. אנשים חושבים שהמדע הוא אלוהים, אך יש לזכור שמי שעומד מאחורי המדע הם בני אדם. וכן ידידי הנכבד, אני מכופף כפיות במגע קליל ועדין באצבועותיי ולא מפעיל שום כוח פיזי. ולמעשה הטלקינזיס מאפשר לי גם, להזיז חפצים קטנים כגון גולה ללא מגע פיזי. טלקינזיס זה לא על טבעי, זה יכולת נורמלית לחלוטין של המוח. מקווה שתפנימו את זה.
הודעה לספקנים 349560
האם אתה יכול להקליד הודעות בלי לגעת במקלדת? מגניב.

(אגב, מליון דולר מחכים לך אצל ג'ימס ראנדי. הזדרז לפני שמישהו אחר ייקח אותם).
הודעה לספקנים 349587
הרשה לי להגיב לך ידידי היקר, הכסף הוא דבר חיוני לכולנו, אך הוא לא הכול, לפחות לא עבורי. אינני מתכוון לנסוע לאירופה רק כדיי למצות תינוק שמן ומגודל שמצא לו דרך מקורית לבזבז את כספו.
הודעה לספקנים 349604
לו היית באמת או בנאיבי נמנה על חוג ידידיו היקרים של שכ"ג - הוא כבר היה דואג לספר לך עד היום כי:

א. ראנדי בכלל לא שמן.

ב. הוא לא בדיוק "מצא לו דרך מקורית לבזבז את כספו", אלא הוא שם לו למטרה לחשוף רמאים ומאחזי עיניים למיניהם.

תגובה 21376, תגובה 21377, תגובה 21393, דיון 489

הודעה לספקנים 349825
ג. מה פתאם אירופה? חוששני שצריך להרחיק עד ארה"ב.

אני מניח שעבור אנשים רוחניים באמת כסף לא מהווה מניע בעל חשיבות רבה, אלא שאז עולה התמיהה מדוע הם גובים תשלום עבור שירותיהם (אינני מדבר על לירון, כמובן, שכן אין לי מושג אם הוא עושה שימוש ביכולותיו המופלאות).
הודעה לספקנים 349851
ג. קנדה, לא?
הודעה לספקנים 349853
אולי. אני לא ממש עוקב אחר מקום מגוריו. בפעם האחרונה שידעתי את זה בבטחון - לפני כמה שנים - הוא התגורר בארה''ב (פנסילבניה, אאז''נ).
הודעה לספקנים 349606
אם אתה כל כך לא רוצה את הכסף תוכל לחלק אותו לעניים. חבל לוותר מראש על ההזדמנות למעשי צדקה.
הודעה לספקנים 349561
אם תופעת הטלקינזיס היא אכן אמיתית, הרי שזה ישמח אותי מאד. האם אתה מוכן לבצע הדגמה של היכולת שלך?
הודעה לספקנים 349563
אף אחד לא חושב שהמדע הוא אלוהים, וגם לא ברור למה טלקינזיס צריכה לעמוד בסתירה כלשהי למדע יותר משתיאוריות מדעיות מופרעות אחרות (שחלקן מקובלות היום בעולם המדעי) עומדות בסתירה לו. כמו שכליל החורש הציע, בוא נארגן תצוגת תכלית שלך עם פרמטרים פסאודו מדעיים של ניסוי מבוקר (נקבע בית קפה נייטרלי, נביא את הכפיות מהבית וכו') ונראה מה יקרה. אם טלקינזיס זו באמת יכולת נורמלית לחלוטין של המוח, המדע בהחלט יכול לעסוק בה בשלווה.
הודעה לספקנים 349591
שלום רב לך, הרשה לי להגיב לך, טלקינזיס עומדת כסתירה בפני המדע, מכיוון שטלקינזיס זו יכולת נדירה. אך תהיה בטוח שהיא קיימת ואמיתית. ומה גורם לך לחשוב שההוכחה היא המפתח לכול הדברים? יותר נכון מה גורם לך לחשוב שקיומן של דברים תלויה בהוכחתם? אני מאמין שיש עוד אלפי דברים שקיימים בעולמנו, והמדע אינו מודע לקיומן. אך בעתיד יכול להיות יגלו עוד דברים. אפילו המדע טוען שרב הנסתר על הגלוי.
וסליחה אבל אני יאלץ לסרב להצעה שלך, אינני רוצה בינתיים לחשוף את עצמי. מסיבות אישיות.
הודעה לספקנים 349592
אם משהו הוא נדיר זה לא הופך אותו לסתירה למדע. ההפך - זה הופך אותו למעניין מאוד מבחינה מדעית. להיות בטוח שהיא קיימת ואמיתית אני לא יכול להיות בטוח כל עוד אני לא רואה ראיות משכנעות - וזה בדיוק מהסיבה שאמרת - הנדירות של התופעה.

קיומם של דברים לא תלוי בהוכחתם. למה אתה טוען שאני חושב כך? מי בכלל דיבר על "הוכחה"? אני טוען שהוכחות יש רק במתמטיקה.

אם אתה מסרב להצעה שלי, אני לא רואה סיבה לייחס יותר רצינות להכרזות שלך מאשר יש לייחס להכרזות שלי שאני נוהג לעופף.
הודעה לספקנים 349598
אוקיי הפעם הגזמת לחלוטין, יודע מה ידידי היקר אין לי שום בעיה להפגין את היכולת בפנייך בתנאי שזה רק בפנייך, אינני רוצה להפך לשפן ניסיונות בפני המדע, או בפני יותר מאדם אחד או שניים. אני מוכן להיפגש איתך ולהדגים, אך הבעיה אצל אנשים כמוך שגם אם אני ידגים בפניהם הם בכול זאת יגידו שזה טריק. אך ההצעה שלי בעינה עומדת, אם אתה אכן באמת או בתמים רוצה להיווכח אני יפגש מוכן להיפגש ולהדגים ואין לי שום בעיה שתביא כפיות וכוסות משלך.
הודעה לספקנים 349601
בבקשה לצלם את הארוע, תוך טישטוש פרטים מזהים כמובן.
הודעה לספקנים 349621
מההה?? מה זאת אומרת רק עם גדי אלכסנדרוביץ'? מה האפליה הזאת? גם אנחנו רוצות! (ושלא לדבר על זה שזה גם באמת לא מספק מבחינה מדעית, להיבדק רק בפני נסיין אחד או שניים)
הודעה לספקנים 349688
אני ממש מיצטער ידידותיי אבל אינני מוכן להרשות לעצמי לבצע את העניין מול עשרות אנשים, ולא מדובר כאן בשום אפליה, מבחינתי זו הייתה את שניפגשת איתי, אך בגלל שגדי הציע ראשון אז אני שומר לו את הכבוד.
הודעה לספקנים 349827
הזהרי. אורי גלר כופף פעם את הטבעת התוך רחמית של מישהי בקהל.
הודעה לספקנים 360905
אם אתה מתכוון לקטע מ''זו ארץ זו'', זו לא היתה הטבעת ההיא, אלא משהו שלמטה ממנה.
הודעה לספקנים 349630
קצת לא מוצא חן בעיניי שאתה מונע מאחרים להשתתף במפגש הזה. למרות זאת, אם אתה בחיפה ומסכים שהמפגש יהיה במקום ציבורי, אני בטוח שנוכל לקבוע משהו.
הודעה לספקנים 349683
תראה אינני רוצה ומעוניין להפוך למופע לכן אני לא מוכן להדגים בפני מלא אנשים, מקסימום 2 לא יותר. אז אל תתצפה מימני ותדרוש יותר ממה שאני מסוגל להעניק מעצמי, הצעתי לך אם אתה רוצה ניפגש אין לי שום בעיה. ואם אתה אדם ספקן במיוחד אז אני מציע שתביא כוסות וכפיות מביתך, וגם הם ישברו או יתכופפו תאמין לי אין לי שום דבר להסתיר כאן, והמדע ממש לא מעניין אותי.
הודעה לספקנים 349691
בעצם, למה כוסות? דיברת על כפיות וגולות, לא?
הודעה לספקנים 349701
יש הבדל גדול אני לא מתכוון להזיז כוסות בעזרת המחשבה, אני מתכוון לשבור אותם לחלוטין שזה בהרבה יותר קל מלהזיז אותם. אני מניח את ידיי מעל הכסות ללא מגע ותוך 5 דקות אני מבטיח לך שהכוס תישבר.
הודעה לספקנים 349708
זה מסקרן. למה אתה זקוק לידיים?
הודעה לספקנים 349700
אף אחד לא ביקש להפוך את זה למופע. כאמור, אם אתה בחיפה ואין לך בעיה להיפגש במקום ציבורי (הכי טוב בטכניון), אתה מוזמן לשלוח לי מייל.
הודעה לספקנים 349624
בשבוע שעבר ראיתי הופעה של ירין קימור מהטלויזיה. הוא הדגים שבירת ועיקום כפיות. הוא טען שזהו טריק.
הודעה לספקנים 349685
הלו! התעורר ידידי הריי זה ברור מאליו שיש אנשים שמתמשים בטריקים. מה זה חדש לך? אבל יש גם כאלו שהיכולת אצלם אמיתית.
הודעה לספקנים 349830
"If Uri Geller bends spoons with divine powers, then he's doing it the hard way."

ג'ימס ראנדי
הודעה לספקנים 349801
הריי לכולנו יש סופר פאוורס מקצועיים. כול אחד יכול לעוף, ולהרים מכוניות באוויר בעזרת המחשבה בלבד, אפילו זאוס ופוסידון וקלאופטרה היו מסוגלים לשלוט בכוחות אדירים. הרקולס מה לדעתך הרקולס גם עוסק בטריק?
הודעה לספקנים 349831
ובל נשכח את זינה הנסיכה הלוחמת.
הודעה לספקנים 349564
אם אתה חושב ש"אנשים חושבים שהמדע הוא אלוהים" - אולי כדאי שתחפש את האנשים האלה, ותגלה להם שהם טועים. כאן, בכל אופן, באתר הזה - לא תמצא אף אחד שחושב שהמדע הוא אלוהים. לא תמצא כאן אנשים שיחסם אל המדע הוא יחס של אמונה יוקדת ואמון עיוור. מנסיון עשיר: האנשים כאן הם ספקנים, הם בוחנים היטב כל דעה, השערה ועמדה, מבקשים הוכחות וסימוכין - ובסופו של דבר קובעים את דעתם כמיטב יכלתם.

אשר ל"מקווה שתפנימו..." - גם כאן חל אותו תהליך שתיארתי. ההפנמה תתרחש רק בעקבות הוכחות, הכוללות הדגמה מקרוב והסברים הגיוניים ומשכנעים, בין אם תקרא לזה "מדע" ובין אם תקרא לזה מוישה.
הודעה לספקנים 349565
אתם סתם חסרי רוחניות, כאילו.
הודעה לספקנים 349566
אנחנו מקרים אבודים וצריך לכופף אותנו במגע אצבעות עדין, וישא''ק.
הודעה לספקנים 349594
כמו שאמרתי, מה גורם לכם חשוב לעזאזאל, שקיומן של דברים תלויה בהוכחתם? דוגמה: אנו בשנת 2006 , בשנת 2070 לדוגמה יגלו וימציאו דברים מופלאים. שכיום "אם יסבירו לך" איזה דברים עלולים לגלות בשנת 2070 הריי כיום סביר להניח שתחשוב שהם אינם הגיונים וישר תשלול, שהם אינם הגיונים רק בגלל החשיבה המוטעית שלך שקיומן של דברים תלויה בהוכחתם.
הודעה לספקנים 349619
קיומם של דברים אינו תלוי בהוכחתם כל זמן שאותם דברים פשוט קיימים להם בשלווה ואינם מתנפלים על אף אחד. ברגע שאתה בא וטוען טיעון בלתי סביר בעליל, ודורש שיאמינו לך - אתה *כן* מתבקש להביא הוכחות. אתה יכול להגיד מאה פעמים "לעזאזל", ואף אחד מכל אותם "לעזאזלים" לא יוסיף לך גרם אחד של אמינות אלא בדיוק להיפך. לכן אין לי אלא לחכות בסבלנות לדיווחו של גדי בעקבות הפגישה המתוכננת (?) שלכם.

מזוית לוגית, "דוגמה" העוסקת בהשערות עתידיות - אינה דוגמה אלא קשקוש-כסת"ח חסר שחר. הרי אתה טוען שיש לך יכולת טלקינטית *עכשיו*, ולא בעוד שבעים שנה. ואל נא תספר לי מה סביר להניח ש*אני* אחשוב או אשלול. כל דבר ש*אתה* קובע *לגביי*, ש*אני* אחשוב שסביר או שאינו סביר - *איננו סביר* מלכתחילה, קאפיש?
הודעה לספקנים 349833
הפגישה המתוכננת שלהם לא יכולה להיות רלוונטית לכלום, מאחר ולהטוננים מוכשרים ''מוכיחים'' את יכולותיהם לאנשים שאינם קוסמים מקצועיים כעניין שבשגרה. בכל המקרים שאותם קוסמים נבחנו באופן ביקורתי ע''י אנשי מקצוע בתחום (ראנדי הוא דוגמא טובה), יכולותיהם המופלאות בגדו בהם. הטענה המושמעת מדי פעם היא שנוכחותם של אנשים צרי אופקים משדרת אנרגיות שליליות שהורסות את הרוחניות הנדרשת, אלא שטענה זאת לא מסבירה למה סקפטים וציניקנים אינם משבשים את הפעולה אלא אם כן הם גם מבינים בלהטוטנות ואחיזת עיניים. לאלוהי הטלקינזיס פתרונים - אולי הוא אומר לעצמו ''שיט, אם יש כאן אנשים שיכולים לכופף את הכפית המחורבנת הזאת בלעדי, בשביל מה הם מבלבלים לי את המוח''.

הויתור על מליון דולר מובטחים הוא בעל משמעות הרבה יותר גדולה מאשר יכולתו האפשרית של לירון לשכנע את מר אלכסנדרוביץ'.
הודעה לספקנים 349877
לדעתך באמת יש טעם להאמין בהבטחת מיליון הדולאר? מאיפה יש לראנדי כל כך הרבה כסף? מהופעות בתור קוסם, או שהספרים שלו נמכרים כל כך טוב?
הודעה לספקנים 349904
אני, באופן אישי, התחייבתי בשעתו על סכום של 1000$ לקרן שנקראה באותם ימים "פגאסוס". כמוני היו רבים אחרים שלא הרגישו שהם נוטלים על עצמם סיכון רב מדי. מאוחר יותר ראנדי ירד מהשיטה הזאת של מחוייבות מתנדבים - כדי למנוע לזות שפתיים מהסוג שאתה מציג - והשיג כסף ממש שמופקד בני"ע בחב' גולדמן-זקס. פרטים על הקרן, כאן: http://www.randi.org/research/faq.html#1.1

אפשר להוסיף שמי שיעבור את המבחן בהצלחה יזכה לפרסום ששווה הרבה יותר ממליון דולר. עד כה אף אחד לא עבר אפילו את המבחן המוקדם שקובע אם יש טעם לגשת לניסוי מבוקר (ויקר) ממש.
הודעה לספקנים 401101
מה עם טלפטיה גם זה אחיזת עיניים?

ואגב טלקינזיס אני דווקא מסוגלת לעצור אנשים, אני רק מסתכלת עליהם (מבע מאיים לא קשור לזה בכלל) והם לא עושים יותר דבר שאני לא רוצה.
הודעה לספקנים 401213
אה, לדעתך זה טלקינזיס? אני מכיר הרבה בחורות עם היכולת העל-טבעית הזאת, ואחר כך הן נהיות אמהות כאלה פולניות שהילדים שלהם בורחים בהזדמנות ראשונה לגואה או לאיזה טראק מסוכן בדרום אמריקה. החוקרים שמיפו את האזור הזה במוח החליטו לקרוא לו: "אונת הניג'וז השקט".
:)
הודעה לספקנים 401215
זה רק מוכיח שאנחנו (הנשים) המין החזק.
הודעה לספקנים 401221
אין ספק. אם מדובר לא בהקמת ציויליזציות, בפסגות ספרות, אמנות, מוזיקה, בפיתוח מדע, רפואה וטכנולוגיה - אם במקום כל אלה מדובר רק בלגרום לזה ש"הם לא עושים יותר דבר שאני לא רוצה" - אין ספק שאתן המין החזק. אני, בלי קשר למגדרי אלא עפ"י האופן שבו אני תופס את האדם ואת האנושות - לא הייתי רוצה דווקא את החוזק הזה, שנראה לי יותר כשתלטנות מאשר כחוזק, אבל זה כבר באמת רק אני. איך אומרים? על טעם ועל ריח..
הודעה לספקנים 401234
מה הקשר בין יצירתיות או הצטיינות מדעית וטכנולוגית לבין חוזק (כתכונת אישיות)?
המצב שנוור מיינד תיארה נשמע לי יותר כמו כוח ולא כמו חוזק (שהרי מי שיש לו כוח בדרך כלל לא נזקק להפעיל אותו). בנוסף, כוח הוא דבר המופעל על אחרים, כמו במקרה המתואר, ואילו חוזק יכול לתאר את האדם כשלעצמו (ולא משהו שהוא גורם לזולת).
הודעה לספקנים 360906
לגבי הפסקה הראשונה שלך - לא הייתי ממהרת להיות כל כך נחרצת (''לא תמצא אף אחד'' וגו').
הודעה לספקנים 360919
למרות שבאמת תמוה להיות נחרץ בהודעה שאומרת כמה כולם כאן ספקנים, אני מודה שאני נוטה לחשוב שהוא צודק - האם אפשר להצביע על מישהו מהמתדיינים (לפחות לא האלמוניים) כאן שחושב שהמדע הוא אלוהים?
הודעה לספקנים 360933
התכוונתי יותר לחלק של ''יחסם אל המדע הוא יחס של אמונה יוקדת''.
הודעה לספקנים 360934
אלה שני תאורים שבאו להדגיש את אותו הדבר עצמו, לא? מה כבר ההבדל הגדול בין "חושבים שהמדע הוא אלוהים" לבין "יחסם אל המדע הוא יחס של אמונה יוקדת"?
הודעה לספקנים 360937
הבדל גדול, במחילה. אפשר לגלות אמונה יוקדת גם בדברים שאינם אלוהים.
הודעה לספקנים 360938
נכון, אבל מי שאומר "אם אף אחד לא חושב שהמדע הוא אלוהים" לא אומר "אף אחד לא חושב שהמדע הוא היישות שכתוב עליה בתנ"ך ובראה את העולם", אלא מתכוון "אף אחד לא מאמין בצורה יוקדת/עיוורת במדע כמו שמאמינים דתיים מאמינים בקיום אלוהים".
הודעה לספקנים 360942
היי, היי! יוקדת =/= עיוורת.

ואני כן סבורה שבאייל יש קנאי מדע. כמו שיש דאוס אקס מכינה, כך יש גם מדעוס אקס מכינה :-)
הודעה לספקנים 360981
מכינה אקס מדעוס.
ובאופן כללי, את ודאי צודקת.
הודעה לספקנים 361094
מי?
הודעה לספקנים 361134
שאלה מצוינת, במיוחד כשהיא באה מאלמוני.
הודעה לספקנים 361135
אני.
הודעה לספקנים 349631
בעיני הנושא היחיד הוא דווקא מה שאתה יכול או לא יכול לעשות.
1. איך זה, לדעתך, שאתה יכול לכופף כפית בכח המחשבה, בעוד שלהזיז אפשר רק חפצים קלים כמו גולות? הרי הכח הדרוש לכיפוף כפית מספיק כדי להזיז חפצים הרבה יותר גדולים.
2. אם אתה מכופף את הכפית בכח המחשבה, לשם מה מגע האצבע?
3. האם אתה צריך לראות את הגולה כדי להזיז אותה?
הודעה לספקנים 349646
1. איזה שאלה טיפשית. כי הוא לא אוהב לחשוב על דברים יותר גדולים, כמובן.
הודעה לספקנים 349651
האמת, הקטע עם האצבע די מאכזב. מה שמעניין הוא האם הוא יכול *לנסות* להזיז חפצים גדולים יותר מגולה. כלומר, האם אפשרי מצב שבו הוא מנסה להזיז אותי ואני מרגיש שמישהו נוגע בי.
הודעה לספקנים 349695
אני יענה לך בדיוק למה, כי ברגע שאני מכופף כפית בקצוות אצבעותיי למעשה האנרגיה פי 3 יותר חזקה כי מדובר כאן באנרגיה של המחשבה שעוברת דרך אצבעותיי, כך שהאפקט נהיה יותר חזק פי שלוש.
הודעה לספקנים 349702
מניין לך שהאפקט גדול פי שלוש ולא פי שש ורבע?

אבל יש לי שאלה ממש מסקרנת. נסה בבקשה להוריד כף של מאזני-מטבח. כמה משקל אתה יכול להפעיל בכח המחשבה (בלי הגברת האפקט באמצעות האצבעות)?
הודעה לספקנים 349711
אני ינסה באמת, אך רק שתדע למעשה אם אני ממשיך לפתח את יכולת הטלקינזיס שלי, בוא נאמר אם אני ממשיך להתאמן עוד 5 שנים בערך אני מאמין שאני יוכל ליצור מצב של לוויטציה {ריחוף} על עצמי.
הודעה לספקנים 349715
אם תעשה את זה, זו בהחלט תהיה מהפכה לא קטנה במדע, כי תשיג שתי ציפורים במכה אחת: גם תראה הזזה של עצמים בכוח המחשבה, וגם תצליח לעשות את מה שרק הברון מינהכאוזן הצליח לפניך: להרים את עצמך על ידי משיכה בשרוכי הנעליים.
הודעה לספקנים 349719
זה עניין של אימון? במה מתבטא האימון? האם אתה בעצמך פיתחת את זה או שקראת או למדת ממישהו?

ותגיד עוד משהו, אם זה לא בשביל להתפרסם ולא בשביל להפוך את זה למופע, מה זה נותן לך? מה זה נותן לך באופן אישי בינך לבין עצמך, הכוונה.
הודעה לספקנים 349726
פיתחתי את זה במשך 3 שנים, יום יום הייתי יושב מול גולה 3 שעות ביום במשך שלוש שנים. ויש הרבה מידע על זה יש מלא ספרים המסבירים איך לפתח את זה, לא חסר ספרים כאלה. אם אתה רוצה להתאמן בעצמך, אני ממליץ לך לקרוא את הספר הסודות החבויים של המחשבה.
הודעה לספקנים 349734
כשמפנים לספר בדרך כלל מציינים שם מחבר והוצאה (לפעמים שם שנה), כי אחרת מאוד קשה לאתר אותו. גם שם בשפת המקור מסייע.
הודעה לספקנים 349780
אפילו דיוויד בליין מצליח לרחף בעזרת המחשבה. אפילו דיוויד קופרפילד מצליח לעוף רק בעזרת מחשבה. למעשה הוא מצליח לעשות טלקינזיס ללא שום בעיה.
הודעה לספקנים 350497
הוא קרא את מר ורטיגו.
הודעה לספקנים 349739
מה זה "כף של מאזני מטבח"?
הודעה לספקנים 349764
התכוונתי למאזני קפיץ, מהסוג שאפשר לפעמים למצוא במטבחים, ולקנות בחנויות לכלי מטבח, ושהמוכרים בחנויות כאלה קוראים להן 'מאזני מטבח'. למאזניים כאלה יש שלושה חלקים עיקריים: קפיץ, חוגה שמצביעה על מתיחת (או כיווץ) הקפיץ, וכף שבה מניחים את הבצלים שרוצים לשקול, ושעליה ממקדים את אנרגיית המחשבה.
הודעה לספקנים 349772
לא מכירה את זה. האם זה עוזר למשהו חוץ מביצול מחשבתי?
הודעה לספקנים 349789
כפי מאזניים הומצאו לראשונה בידי איינשטיין אלברט שהמציא את תורת הטלקינזיס והוא היה מסוגל להרים דברים כבדים לאוויר בעזרת מחשבה
הודעה לספקנים 349836
איינשטיין אלברט? איזה שם משונה.
הודעה לספקנים 349839
''מאזניים'' הוא שם מטעה למדי כשמדובר בקפיץ. עוד אחד בדרך להפוך למאובן חי.

(אין בכך כדי לערער על קביעתך שכך נהוג לקרוא למכשיר הזה).
הודעה לספקנים 349844
למה מטעה? זה על שם הממציא שלהם, מחמוד עבאס.
הודעה לספקנים 349763
אני לא היחיד יש את הילדה המפורסמת הזאת אלכס מאק, שמצלי לשלולית מים. ויש אנשים שמצלחיחם לעוף. ויש אנשים שמצליחים להרים טלוויזיות לאוויר בעזרת המחשבה. ויש אנשים שמסוגלים להשפיע על עצמים ממרחק של כ5000 קילומטרים במחשבה בלבד. ויש גם כאלו שהצליחו ליצור כדורי אנרגיה ולהשתמש בהם בתור נשר על הדרקונים
הודעה לספקנים 349771
נשק על הדרקונים? אני מתפלא עליך. הרי ידוע שהדרקונים (שאי ההוכחה לקיומם אינה מהווה הוכחה לאי קיומם) ניחנו בכוחות מחשבה יוצאי דופן, והם יכולים לבלום כדורי אנרגיה כהרף-מחשבה ולשגר אותם בחזרה אל השולח.
אולי זה מסביר מדוע בעלי הכוחות הטלקינטיים נדירים כל-כך. מתאמנים שנים, ואף אחד לא מספר להם שעם דרקונים לא מתעסקים.
הודעה לספקנים 349778
טלקינזיס קיים ואמיתי אפילו דיוויד קופרפילד מצליח לעשות טלקינזיס ללא שום בעיה
הודעה לספקנים 352364
איזה מזל שלפעמים פותחים טלוויזיה ורואים שיש באמת מישהי שקוראים לה אלכס מאק, דמות מסדרה לא יותר מדי מוצלחת

גיגול פשוט של Alex Mack, יביא אותכם לעמוד של הסדרה בIMDB:
הודעה לספקנים 352443
איזה מזל שיש ויקיפדיה: תגובה 349744.

(אני מנסה להחזיר לויקיפדיה מעט מכבודה, בזמן שהיא נכתשת בדיון אחר באייל).
הודעה למומחה 349705
האם אתה חושב שזה בגלל אפקט "האצבע המשלשת"?
הודעה לספקנים 349709
אני מבולבל. אתה נוגע בעצם שאותו אתה מכופף, או לא?
הודעה לספקנים 349718
בעצם שאני מכופף אני נוגע כן שזה כפיות. אך בעצמים כגון גולות וכוסות אינני נוגע כלל למעשה אני יוצר תזוזות וניפוץ כוסות ללא מגע יד. וללא מגע כלשהוא
הודעה לספקנים 349733
דרך אגב ממה אתם כול כך מופתעים תאמינו לי שאני לא היחיד בעולם לפניי היו עוד הרבה שהיכולת הטלקינזיס שלהם הייתה בהרבה יותר חזקה משלי, וגם נעשו דיי הרבה ניסויים מדעיים בעניין. והרבה לפניי הצליחו לשבור כוסות להטעין סוללות נינה קוליגינה לדוגמה: הייתה מפורסמת בגלל היכולות הטלקינטיות שלה. היא הצליחה ליצור לוויטציה, ולא רק היא הצליחה להטעין סוללות להדליק נורות לעצור שעונים להרים דברים באוויר. דניאל הום, היה גם בין אחד מהאנשים שיצרו ריחוף והכול נעשה במדע הסובייטי. היה אדם אחד שעלה על כולם, שמו קלוויון אוואנס שהצליח ממש לעוף לא לרחף, הבן אדם ממש עף לו להנאתו ברחובות לוס אנג'לס. הוא ממש טייל לו בין בניינים. והכול תועד ומצולם. ויש גם את דיוויד בליין בין ימינו שגם עף.
הודעה לספקנים 349736
ושכחתי לציין היה אדם ששמו שון הראוורלד שגם הצליח להרים טלוויזיות באוויר ללא מגע, הוא הצליח לגרום לטלוויזיות בגודל 29 א'ינץ לרחף, בעזרת המחשבה בלבד. והוא גם הצליח להרים אנשים באוויר והכול תועד ומצולם בידי המדע הייתי אומר שהמדע יודע הכול כבר. ויש את הנערה הזו: שהצליחה להזיז מכוניות בעזרת המחשבה אני מתכוון ממש להזיז היא גרמה למכוניות לנסוע ללא נהג. היא פשוט גרמה למכוניות לנסוע על דעת עצמם. והכול תועד וצולם. ושלא נישכח גם את אלכס מאק הנערה המפורסמת שהצליחה להפך לשלולית מים בעזרת המחשבה. אז אני לא מבין למה אתם כול כך מופתעים. והיה עוד אחד שיצר העילמות אמיתית על עצמו. הוא פשוט מטייל בלולאת זמן.
הודעה לספקנים 349744
אתה מדבר על זה?

הודעה לספקנים 349748
כן בהחלט, הילדה הזו הצליחה להפך לשלולית מים. היא באמת ילדה מיוחדת במינה. ולא רק היא גם הצליחה להרים חפצים באוויר.
הודעה לספקנים 349750
על פי הערך בויקיפדיה, מדובר בסדרת טלוויזיה. או שאתה פארודיה (ואם כן, לא מוצלחת במיוחד), או ש...

בכל מקרה, אני חושב שאני מעדיף לא להמשיך את הדיון הזה.
הודעה לספקנים 349816
חברי היקר פקח את עייניך אבא שלי מסוגל לרחף לו שעות ארוכות ביום. וגם אחי הקטן בן 3 לימידתי אותו לעוף והייתי אומר שהוא תפס את העניין דיי מהר אחי כיום הולך למעון בדרך עקיפה הוא פשוט עף ממש עף לו לשם. אחי הקטן מאוד מוכשר בכישורי התעופה שלו רק שתדעו.
הודעה לספקנים 349740
לתוהים:
את אוונס לא הצלחתי למצוא.
הודעה לספקנים 349735
זה מעניין. אני מסוגל לכופף כפית בעזרת הפעלת כוח באצבעות, אבל לשבור כוס נראה לי קשה הרבה יותר (כדי לשבור כוס אני לא אלחץ עליה, אלא אזרוק אותה לרצפה, שם תשבר ללא מגע יד אדם). מה בדיוק אתה עושה לכוסות? אולי זה קשור למבנה המולקולרי שלהן?
הודעה לספקנים 349742
אוי כמעט שכחתי לציין היה אדם שהצליח לחזור אל העבר שלו. שזה לדעתי הכי יפה. והוא הצליח לחיות עד גיל 450 שנה בגלל כוחותיו.
הודעה לספקנים 349743
תגידו לי, האם לא נראה לכם שקיימת סמיכות זמנים חשודה בין פרישתו של מר שדמי להופעתו הפתאומית של ירון? האם יש רצף טרחנים כפייתיים באתר הזה?
הודעה לספקנים 349746
אולי זה דורון שחזר אחורה בזמן 50 שנה מהעתיד. מצד שני, גם קודם הוא נשמע כאילו הוא בא מהעתיד, עם כל נבואות הזעם על חורבנה של המתמטיקה הלא מונדית.
הודעה לספקנים 349754
אלה לא נבואות. המתמטיקה-אי-מונדי כבר נחרבה בשנת 2200...
הודעה לספקנים 349817
חבריי עורו ואורו. אפילו אחי הקטן לימדתי אותו אתמול לעוף והייתי אומר שהוא תפס את העניין דיי מהר, כיום הוא הולך לגן בדרך עקיפה הוא פשוט עף לו לשם. אחי הקטן מאוד מוכשר בכישורי התעופה שלו. אפילו הוא הצליח ללמד את הגננת שלו לעוף והיא גם הצליחה והייתה המומה תנסו בעצמכם. כמו שאמרתי חישבו על תעופה במשך 5 דקות ותגלו שיש באפשרותכם לרחף או אפילו לעוף להנאתכם במקום לנסוע במכוניות.
הודעה לספקנים 349875
הלירונולוג הצעיר?
הודעה לספקנים 349906
לא, הצעיר בטיול שנתי.
הודעה לספקנים 349934
כן, אבל לא נער רב-עזוז כמוהו יראה בזה מכשול לכמה תגובות אייליות. האם איש לא הגניב איזה לפ-טופ לתרמילו ברגע האחרון? והאם רק הודעה בטלה על היעדרותו הצפויה תיראה לו מחייבת מספיק כדי לפרוש לכמעט שבוע?
הודעה לספקנים 350462
אז אתה האבא?

(זה אותו טיול שנתי שבגללו יאסינוב הכניס\חטף מכות?)
  הודעה לספקנים • שוטה הכפר הגלובלי
  הודעה לספקנים • מתניה לפידות
  הודעה לספקנים • הקשה המקשה
  הודעה לספקנים • גדי אלכסנדרוביץ'
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • עוזי ו.
  הודעה לספקנים • שוטה הכפר הגלובלי
  הודעה לספקנים • לירון
  אינפורמציה מנודבת • האייל האלמוני
  אינפורמציה מנודבת • האייל האלמוני
  אינפורמציה מנודבת • לירון
  אינפורמציה מנודבת • לירון
  אינפורמציה מנודבת • האלמוני/חשמנית על מונית
  אינפורמציה מנודבת • לירון
  אינפורמציה מנודבת • שוטה הכפר הגלובלי
  אינפורמציה מנודבת • לירון
  אינפורמציה מנודבת • שוטה הכפר הגלובלי
  אינפורמציה מנודבת • לירון
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • עוזי ו.
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • איציק ש.
  הודעה לספקנים • הקשה המקשה
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • הקשה המקשה
  הודעה לספקנים • לירון
  סיפורי כוסות • רון בן-יעקב
  סיפורי כוסות • לירון
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • גדי אלכסנדרוביץ'
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • איציק ש.
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • שוטה הכפר הגלובלי
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • האייל האנומלי
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • האייל האנומלי
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • חשמנית על מונית
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • חשמנית על מונית
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה אישית • חשמנית על מונית
  ימים רקטום נשכחים • רון בן-יעקב
  המרגיעה הלאומית? • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • שוטה הכפר הגלובלי
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • גדי אלכסנדרוביץ'
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • לירון
  הודעה לספקנים • האייל האנומלי
  הודעה לספקנים • מחלקת התה הגלילית
  לעזאזל • גדי אלכסנדרוביץ'
  הודעה לספקנים • האייל האלמוני
  הודעה לספקנים • וואדה
  הודעה לספקנים • ל.ב.פ., תל אביב
  הודעה לספקנים • מתניה לפידות
  הודעה לספקנים • אמ

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים