במקום לצעוק המלך הוא ערום 350
לדעתי במקום לצעוק המלך הוא עירום ולהתפוצץ מקנאה כאשר פורטל עם סימן קריאה בשם שווה יותר מאשר חברת בואינג לדוגמא, כדאי לכל מי שהוא internet savy, שעכשיו יעלה גם הוא על הרכבת, יפתח חברת סטראט-אפ, וינסה להרוויח משהו מכל העניין.
אי אפשר להבין איך השוק הזה עובד, אבל אם יש אנשים שמוכנים להשקיע בשוק הזה שבו או שאנחנו עבדים, או פריירים, או בעלי חלומות, אז במקום להגיד להם אתם דפוקים, צריך לקבל את הכסף שלהם בזרועות פתוחות ואולי לעשות איתו משהו מועיל.
על broadband שמעתם?
במקום לצעוק המלך הוא ערום 352
אולי אתם, אנשי הטכנולוגיה, יכולים לנצל את ההזדמנות ולהרוויח המון כסף מ''התמימים והדפוקים'' שמשקיעים כיום בחברות טכנולוגיה -- חסרי כל הבנה בנושא שמביטים בהשתאות בעליה המטאורית של מניות כל חברה המכילה ''.קום'' בשמה.

אולם הבורסה, כטבעה של כל בועה ההולכת ומתנפחת, תתפוצץ. יהיו מרוויחים גדולים -- אין כל ספק. אולם דווקא ''האדם הקטן'' הוא שיפסיד -- והנזק הוא למדינה כולה.

כשהאזרחים החלשים הם הנפגעים, המדינה כולה נפגעת (ואין זה משנה כרגע אם ''המדינה כולה'' היא ישראל או ארה''ב). נפילה בורסאית יכולה למוטט את כלכלת המדינה בצורה שתדרוש שנות שיקום רבות.
במקום לצעוק המלך הוא ערום 361
כמו כל תעשיה מתפתחת, האינטרנט הינו כיום כמעט טאבולה-ראסה, ולפיכך כל כיוון שהוא יקח כמעט, יהיה למעלה.
כל הממון הזה, שבעצם מועבר מתעשיות אחרות עם קשר או בלי קשר לכך שהחברות עצמן מפסידות או לא, הינו השקעה במדיום חדש.
ההשקעה הזו דורשת הרבה חזון, וכן, לא מעט משאבים.
כולי תקווה, שהנפלים והבועות יעלמו מהמפה, או לחילופין שהם בעצמם ישקיעו באפיקים חיוביים, ויתנו למדיום הזה את העוצמה הכלכלית המגיעה לו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים