למר אלדר ההזוי 350737
אתה חי בסרט , אתה תלוש מהמציאות ! אתה אוכל את כל מה שמלעיטים אותך הפלסטינים "המסכנים" ובולע את זה באמונה שלמה , הם ש ק ר נ י ם ! אם עוד לא הפנמת את זה אז תפנים ! אני מצטער אבל בעיניי אתה סתם ילד שמאלני תמים שבוחר להתייצב כנגד עמו וכנגד מדינתו וחבל . אתה בוחר לראות ולשמוע רק את מה שאתה רוצה ונוח לך לשמוע,
בינינו, מה הסיכויים שצה"ל יהרוס בדיוק לקשישה עיוורת את הבית ??? ועוד יותר מפליאה העובדה שהיא ב מ ק ר ה שכחה לחלץ את התרופות שלה ,לפני שהרסו לה את הבית ? אה ... וגם שכחתי,התרופות שלה גם יקרות מאוד ! ממש קורע לב (לתמימים שבינינו) ,תעשה לי טובה ... אל תאמין לכל סיפור.
תיכף תקפוץ ותגיד שראית במו עיניך השמאלניות את אותה קשישה ?
אוקיי ,מניין לנו שהיא לא מנסה סתם לזעזע את כולנו בסיפור מצוץ מהתחת שהיא עיוורת ? ושהתרופות שלה קבורות ? למה לא לקחה אותן איתה ?
חבוב, החברים שלך שאתה מסתובב איתם ומצלם אותם כל היום ,רואים בך כותל דרומי חדש ומנפחים אותך בסיפורי פוגי ,המציאות בשטח היא שהם עבריינים שלא בוחלים בשום אמצעי ומעבירים כלי נשק חמים (שאתה לא מזכיר
אפילו בחצי רמז בכל הכתבה הארוכה שלך)כגון חגורות נפץ מלאות בשברי זכוכיות ומסמרים וברגים,כגון סכינים ואקדחים מאולתרים והם מעבירים אותו בעזרת נשים "מסכנות" בהריון,בעזרת אמבולנסים,ולא בוחלים בשום אמצעי, העיקר לפוצץ ולהשמיד את ילדינו,אבל אתה מזה מתעלם !
ה"עם" הזה שאתה מזכיר פה הצהיר לא פעם שהוא רוצה לכבוש את כל מדינת היהודים ולזרוק אותנו לים ! א י פ ה ה י י ת א ז מר אלדר ? משחק עם איזה קשישה עם רגל עץ ?
המסכנים שהצגת פה שנמעכים בתור לצאת לעבודה בישראל, אה פתאום הם מכירים בישראל נכון ? מה הבעיה ? שלא יצאו לעבוד בישראל ולא ימעכו !
"איך הם יתפרנסו אתה שואל" ?
"לא יודע ולא מעניין אותי" עניי עירך קודמים - מכיר ? ידעתי
שלא , אל תהיה נאיבי הם כבר לא מרויחים כמו שכתבת "מתחת למשכורת המינימום" ,רק לחדש לך משהו
א. פועל ערבי שבא לעבוד בבניין בישראל
מרויח בין 200-300 שקל ליום (אחי משלם לבחור בשם עלי משכם 350 שקל ליום !)
ב. רובם כן ישנים בישראל שלא יעבדו עליך, הם חוזרים הבייתה ביום חמישי,שישי בערב !
ג. רוב הפועלים מקבלים את כל זה בשמחה ונהנים לעבוד פה,אחרת הם לא היו באים .
ועוד פליאה אחרונה לי אליך מר אלדר,איך לא התביישת לפנות לחיילי צה"ל הכובשים שיקחו אותך טרמפ בטנק ? ואיך אתה לא מתבייש להזכיר את הריסת הכביש הראשי בעזה מבלי להזכיר את הסיבה לכך ?
מה אולי אתה חושב שסתם החיילים הרסו את הכביש בשביל הכיף ?
או שאתה מסתיר מהקוראים שבאמת לא יודעים את הסיבה ,בכדי לצייר את הפלסטינים כקורבנות שהורסים להם כבישים כשכל רצונם הוא לחיות בדו קיום עם היהודים נכון מר אלדר ? אז אני אספר : הם הפגיזו את שדרות בפגזים ,כן בדיוק כך הם ירו טילי קסאם ועשו חורים בתקרות של בתים בשדרות ופגעו בנפשות של אנשים נשים וטף חפים מפשע מר אלדר ! בכתבה הבאה שלך אל תשכח לציין את זה, ש מ ע ת ?
למר אלדר ההזוי 350741
או, ככה בונים טיעון.
יופי, המשך כך. ככה תשכנע רבים בצדקתך.
למר אלדר ההזוי 350756
אני לא מבין למה אתה סרקסטי. הוא הרי השתמש ברווחים כפולים, סגולה ידועה להוכחת צדקתו של פסוק.
למר אלדר ההזוי 350828
איזה רווחים כפולים בראש שלך? הוא לקח סגולה מכדורי.
למר אלדר ההזוי 350779
שורה אחת מרתיחה אותי: "רוב הפועלים מקבלים את כל זה בשמחה ונהנים לעבוד פה,אחרת הם לא היו באים".
רוב הפועלים היו גוועים ברעב ללא פרסנה, אחרת הם לא היו באים.
ההזוי 350786
רק שורה אחת מרתיחה אותך?
למר אלדר ההזוי 350814
חשבתי גם כן לרתוח אך כיביתי את עצמי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים