הסיבתיות שולטת 354525
מה הסבירות שקוראי המאמר יגיבו לו כתוצאה ישירה ממה שנאמר בו, ולא על נושאים אזוטריים אשר בהם הם מבינים? מה הסיכוי שימשיכו במסורת המדעית ויחפשו מתחת לפנס?
הסיבתיות שולטת 354721
"מה הסבירות שקוראי המאמר יגיבו לו כתוצאה ישירה ממה שנאמר בו, ולא על נושאים אזוטריים אשר בהם הם מבינים?" - בהתבסס על הניסיון הארוך שלי עם קוראי ומגיבי ה"אייל", סבירות גבוהה מאוד. מצד שני, אני בטח מושפע מהטיית "היד החמה". אני (כמו רבים כאן) מצפה בכיליון עיניים לדיונים שיתפחתו כאן הרחק מנושא המאמר (ובודאי גם תחת מאמר זה יהיה האשם בחלק גדול של האוף-טופיקים הילד המופרע של הכיתה, אחד שקורא לעצמו "שוטה הכפר הגלובלי"). אגב, זה יפה שלפחות אתה מגיב בדיוק על נושא המאמר, ולא על נושאים אזוטריים שאתה לא מבין בהם.

"מה הסיכוי שימשיכו במסורת המדעית ויחפשו מתחת לפנס?" - היי, צולבים פה מדענים ולא קראו לי! פופולרית (ופופוליסטית) ככל שתהיה העמדה הזאת, ההיסטוריה המדהימה של המדע מוכיחה שמדענים מכירים יפה מאוד את המקומות הרחוקים מהפנס. ושוב, זה יפה שלפחות אתה מגיב בדיוק על נושא המאמר, ולא על נושאים אזוטריים שאתה לא מבין בהם.
הסיבתיות שולטת 354779
אם שכ''ג יקפיד לכתוב את תגובותיו במאמר זה בחום, נזכה לחזות בייצוג ויזואלי מרשים של כמות ההודעות של שכ''ג לבדו בייחס לכמות ההודעות הכוללת של כל שאר המגיבים באייל יחדיו...
הסיבתיות שולטת 354802
החום הזה די מעצבן את העין, לא? אני חושב שאחזור לכחול הפושטי.
הסיבתיות שולטת 354819
אני הייתי שמח אם תשאר בחום, זה מאפשר זיהוי מהיר של תגובות המחבר (במקרה הזה שלך) ומתן התייחסות הולמת מהמילה הראשונה.
הסיבתיות שולטת 354831
בסדר. אני מבין שזה עוזר לך לדלג על התגובות שלי :-)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים