קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 357401
לאור התבטאותו הפומבית האומללה של שמעון פרס לאחרונה, דומה כי הגיעה השעה שתלמידי ישראל המחוננים יידרשו לקרוא בעל-פה ובעברית צחה הרבה יותר משישה פסוקים מספר בראשית:

קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 357415
לדעתך פרס הוא דוגמה לכשלון מערכת החינוך בארץ?
קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 357434
פרס הוא דוגמא לכישלון.
קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 357541
את יכולה להמשיך במשחק הפורמידה היורדת..
פרס הוא דוגמא לכשלון
פרס הוא דוגמא
פרס הוא
פרס
פר
קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 357566
ואת יכולה לשחק במשחק הפירמידה הקלאסי. בתור התחלה שלחי לי 100 ש"ח.
קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 357572
לדעתי, בכדי שתלמידי ישראל היקרים לכולנו לא ידרדרו למצב הרוחני המתואר של מר פרס, מומלץ לחנכם לקריאה קולחת בספר הספרים בשפת המקור העברית.
קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 357574
לא ברור לי מה הקשר. זה כמו שתביא את ג'ורג' בוש מתפדח ולא יודע איפה נמצאת מדינה זו או אחרת ותגיד שדומה שהגיעה השעה שתלמידי ישראל המחוננים יידרשו ללמוד בעל פה את שמותיהן ומיקומן של כל המדינות בעולם, כדי שלא ידרדרו למצבו השכלי של ג'ורג' בוש.
קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 357580
גדי, תסלח לי, אבל עם כל הכבוד המשלים שלך שוברים כאן שיא של ספר הגינס לשלהי 2005. אם כבר אז, אין כל קשר בין הדוגמה הדבילית מבוש לבין הדוגמה הדבילית של פרס.
קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 357582
לדעתי דווקא יש קשר גדול: בשני המקרים מדובר על אנשי ציבור, פוליטיקאים, שמפגינים בורות בתחום שנלמד בבית הספר. בשני המקרים הם לא תוצר של מערכת החינוך שעליה מדברים. מה בעצם ההבדל?
קריאת תנ''ך ברהיטות בשפת המקור 360710
לא רק הרוחני, אלא גם האינטלקטואלי.
למה סבא שלי, שלמד עד כיתה ז' וחודשיים בבית ספר ברומניה, עלה לארץ ולא ממש למד (פרט להמון חקלאות, וקצת עברית, ספרות עברית, תנ"ך והסטוריה של עם ישראל) מסוגל לקרוא את התנ"ך בשפת מקור ולהבין. ופרס הדגול שעלה לארץ בגיל יותר צעיר, והתחנך בבית ספר עברי הגון ובאליטה של בתי הספר החקלאיים בבן שמן לא מסוגל?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים