ביקורת ספרים או חיפוש רווחים? 3583
מביש שהאייל הקורא מנסה להרוויח כמה שקלים ע''י לינק לחשבונכם בדיבוק. עושה רושם שזו האמתלה העיקרית לפרסום הביקורת. הדבר דומה לאותם אתרי ילדים מתלהבים ששמים באנרים של חברות שמשלמות עבור גלישה בשיטת הפרמידה של חבר מביא חבר.

רוצים לכתוב ביקורת ספרים, בלי לינק לרכישת הספר דרך חשבונכם בדיבוק בבקשה.

או שתלכו לעבוד. הרבה יותר מכובד.
ביקורת ספרים או חיפוש רווחים? 3584
אנחנו אוהבים ביקורת, אבל גם ביקורת כדאי לדעת איך לכתוב. כל ראשון הוא לתת את שמך האמיתי.

אבל ניחא - נענה לך: את הביקורת קיבלתי כפי שהיא ממר פוגל הנכבד, מבלי שזה ידע כלל על הלינק שיתווסף לספר, ומבלי ציפיה לקבל את כמות הכסף המכובדה שמן הסתם תערם בחצר ביתי בעקבות ההתנפלות ההמונית על הלינק המדובר. הטענה כאילו פרסמנו את הביקורת כדי להרוויח כסף היא, איך לומר, בלתי-מבוססת.
מעבר לכך - גם לביקורות ספרים לא מחמיאות (ראה השוואתו של טל כהן בין ספריו של קרייטון) צירפנו לינק עבור הספר בו עוסקת הביקורת. מדובר, מבחינתנו, בשירות לקוראים: במקום לחפש את הספר בחנויות הספרים, הנה לכם חנות אינטרנט שאני אישית סומך עליה, שתוכל למכור לכם את הספר, אם אתם מעוניינים בו.
אינני רואה מה העוול הנורא בכך שנקבל אחוזים מהמכירה עקב קניות שמקורן באתר שלנו. ראשית, כקפיטליסט אני לא רואה בעשיית רווח דבר רע. אני עובד למחייתי במקום עבודה סדיר יותר מהאייל הקורא, אך אם האייל יוכל להכניס לי מעט ג'ובות לכיס, למה לא? לשם כך בדיוק יש לנו את הבאנרים בראש העמוד - האם גם אותם עלינו לסלק?
אם אתה דואג לרמתנו האתית, ומאמין כי לא נפרסם ביקורות לא מחמיאות על ספרים, אתה מוזמן לכתוב לנו ביקורת מעניינת ומוצלחת על ספר גרוע למכביר, ולראות איך היא מתפרסמת מעל דפינו, ולמרגלותיה - כן - לינק קטן וחמוד לקניית הספר.

תודה על ההתעניינות.
ביקורת ספרים או חיפוש רווחים? 3586
להשלמת התמונה, פרטים שדובי החליט משום-מה לא לפרסם:

כל מפעילי האייל, והכותבים, פועלים בהתנדבות. ההכנסות מפרסומות, קישורים לדיבוק וכו' עד היום לא מכסים אפילו את עלות החזקת השרת (כן, זה עולה *הרבה* כסף). כל מפעילי האתר, ללא יוצא מן הכלל, עובדים למחייתם ולמעשה מפסידים כסף (שלא לדבר על זמן) מניהול האתר.

סך כל הרווחים מקישורים לדיבוק עד היום, אגב, הוא מספר חד-ספרתי של אגורות. אני משאיר לך לנחש את הספרה לבד. השימוש העיקרי בקישור לדיבוק הוא הדו"חות מדיבוק, שמאפשרים לנו לדעת מה רמת העניין בספר שעוררה הסקירה.
הודעה טיפשית, עדיף לא לקרוא! 3595
יש לי רעיון, נסו להנפיק את עצמכם. נכון שהמשקיעים בבורסה מתחילים להתפקח אבל עדיין ניתן לעשות בוכטה (או שמא סטיפה?) נאה מהנפקת מגאזין אינטראקטיבי באינטרנט. זה כמובן יגדיל את כמות הפרסומות וסביר להניח שיורד את רמת האתר אבל מה לא עושים בשביל כסף.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים