הרבה יותר קשה 362949
"מצבו הרפואי של ראש הממשלה, אריאל שרון, כפי שהתגלה לאחר האירוע המוחי הראשון שעבר ב-‏18 בדצמבר 2005, היה חמור ומסוכן הרבה מעבר לדיווחי רופאיו ויועציו בשתי מסיבות העיתונאים שהתקיימו בנושא ובראיונות לתקשורת. ממידע שהגיע ל"הארץ" עולה כי שרון סבל ממחלות לב קשות ומסוכנות הרבה יותר מהמום המולד בלבו שעליו דיווחו רופאיו לציבור וממחלת כלי הדם העמילואידית במוח, שנחשפה כאן לפני כשבועיים."

הארץ: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?it...
הרבה יותר קשה 362998
ואני רוצה להדגיש שכבר אחרי הארוע הראשון היתה לי הרגשה שמסתירים מאתנו דברים (תגובה 356208) למרות שלא שיערתי עד כמה ההסתרה חמורה.
הרבה יותר קשה 363016
כן, אבל לא הסתירו את מה שרמזת לו (ארועים שקרו) אלא דברים אחרים (ממצאים רפואיים).
הרבה יותר קשה 363038
טוב, לא יכלתי לדעת בדיוק מה הסתירו (בעיקר מכיון שזה *הוסתר*, אבל גם כי אני לא רופא), אבל היתה לי הרגשה שמסתירים מאיתנו דברים קרדינליים, ושהמקורבים מנסים לשדר "עסקים כרגיל" ולהחזיר את שרון מהר לתפקוד, בעוד אין הדבר כך. כאמור, אפילו שאני חשדן מטבעי, לא שיערתי עד כמה חמורה ההסתרה.
הרבה יותר קשה 363042
משום מה נדמה לי ש*תמיד* יש לך תחושה. אולי כדאי שתראה רופא?
הרבה יותר קשה 363019
תגובה רפואית http://www.faz.co.il/thread?rep=73073
הרבה יותר קשה 363027
משפט עובדתי מאותה תגובה שלדעתי כדאי להביא לכאן ולצטט את יובל:
"בשורה התחתונה – לא יתכן שאצל אריאל שרון אובחן Cerebral amyloid angiopathy (המוכרת כ-CAA) באישפוזו הראשון. הדרך היחידה לאבחן מחלה כזו אצל אדם חי היא על ידי ביופסיה מהמוח שלו. באישפוזו הראשון לא היה ניתוח (וגם לא סיבה לניתוח) וממילא גם לא נלקחה ביופסיה."
הרבה יותר קשה 363303
אז הטענה היא שפרופ' מור יוסף שיקר כשאמר (*) "רופאי הדסה ידעו את האבחנה המוחית ואין שום אבחנה חדשה שהתקבלה באשפוז הנוכחי" ?

(*) ציטוט מהארץ: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?it...
הרבה יותר קשה 363307
זה מה שאני מבין. או שהם רק ניחשו על סמך סימפטומים אחרים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים