הסגנון החדש - זרם תת-התודעה 3649
מר כהן הנכבד,

לצערי עלי לקבוע כי צורת הכתיבה בה הינך נוקט מעוררת בי את הרושם שהינך מצוי באוטוסטראדה של מחשבות חסרות כל תודעה וריסון, ולכן שימושך במונח ה'אוטוסוגסטיה' הינו חסר כל משמעות.

תן דעתך על כך שעליך לבצע סייגים וסדר ראשוני בפרץ האסוציאציות הבוקע ממך, היות וכתיבה מסוג כתיבתך - אשר אינה
ממיינת ומבדילה - שוללת למעשה את ההכרה ושלל אמצעיה, וסופה שתוביל לנוון קוגנטיבי.

בברכה

א. מאן
הידד לאוונגר, אך זהו אינו אני 3662
(מר. אלכסנדר מאן היקר (אם זהו אכן שמך
רווח לי לשמוח 'מחמאות' שכאלו אודות העמדתי בראש האוונגרד של גל שנוי במחלוקת אשר כה הטבת במילים ספורות בלבד להגדירו, בלבד כמה רמזים מעורפלים ומופשטים, 'הכרה', וכן 'ניוון קוגניטיבי', אינו מוצא לנכון לפסוק כי טיב הניסוח היה לרועץ בפני המשמעות, אכן קוטרגתי רבות, ולא בהכרח על המסר, אך אם זאת, ואני מבין כי עודני בחיתולי (בלבד בן 16) אינני מסכים, או מתרצה בביקורת שכזו, אשר כה הטבתם, אתה ושאר מעניקי התגובות להפליא בניתוח אוצר המילים ודרך הרכבתו, אשר עלי לציין לכבודך כי מלבד צורתו הניגונית, הויזואלית אף הקוגניטיבית של הטקסט, ישנם כמה דברים אחרים בנמצא,
אך אם זאת, תודה לך על שהארת את עיני,
אנסה לקחת זאת לתשומת ליבי בעתיד.
(ובלבד איני חושב כי צורת הניסוח גרעה רבות מאשר השתדלתי להעביר, באותו אופן ממש הייתי יכול לנסח זאת כך)

ילד הלך לגן, אכל ביצה, אכל עוגה ורץ ורץ ורץ...........תודה
על ניסוח ופיסוק 3666
אמנם עול ימים אתה (על פי הודאתך), אך בטוחני שאת סימני הפיסוק העבריים למדת זה מכבר. הנקודה למשל: שימושית מאין כמוה - עד כדי כך שיש הנוהגים לעשות בה שימוש מדי משפט!

על אף עושרך הלשוני, אם כן, שכמותו כן ירבו בעידן זה של בורות ורדידות, כתיבתך מבולבלת ומפוזרת ביותר. התגובה שפרסמת, עליה אני מגיב כאן, היא דוגמה בולטת לכך.
אכן ניסוח ופיסוק 3669
ראה הבעייה כפונקציה פשוטה של חיפזון ופיזור נפש הנובע ממהירות הכתיבה, אינני נוהג לעבור פעמים על טקסט מסוג זה, סימני פיסוק ונקודות, ובכן, להבא אשתדל לשים עליהם יותר תשומת לב מאשר בעבר, צר לי כי זו אינדיקציה עבורך, אך עלי להתייחס לכך כאל ביקורת עניינית
תודה לך גם,
נ.ב
למישהו יש ספר לשון מכיתה ג'?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים