קנה מידה 36994
במסגרת אמצעי הבטחון החדשים במנהטן ובנסיון להקטין את עומס התנועה במרכז העיר ובדאון טאון נאסרה החל משבוע שעבר כניסת כלי רכב עם נוסע אחד (הנהג), לכל הרחובות מדרום לרחוב 63 (לינקולן סנטר), כולל כל הכניסות לעיר דרך הגשרים והמנהרות. האיסור חל כל יום עד הצהריים.
קנה מידה 37004
לפני כמה ימים בדילברט, ניגשה האישה (קרול? משהו כזה) למתלמד אשוק, ואמרה לו שהוא צריך להתלוות אליה לפגישה חשובה. אשוק התלהב מאוד שהוא מוזמן לפגישות חשובות. ואז, כשהם כבר נוסעים, הוא קורא בשמחה - היי! אנחנו נוסעים במסלול ה-carpool!
קנה מידה 37008
הממ...אתה נהנה מזה מאוד, לרדת על הכותבים היותר טובים של העיתון שלך. אתה גם יכול ללעוג לרון שירד לניו יורק ועכשיו הטרור בא אליו הביתה... ואחר כך אתה מתרגז שאומרים לך שאתה מכוון מתחת לחגורה...שיהיה לך יום טוב.
קנה מידה 37010
אלמוני יקר,
כיצד בדיוק מר קננגיסר "ירד" על רון בן-יעקב ?????
הוא בסך הכל ציין סצנה מסרט מצויר (אחד מהחביבים עלי, אגב) שהתגובה הקודמת הזכירה לו, הוא בכלל לא התייחס לבן-יעקב בתגובתו...

למה לנסות לעורר מהומות כשאין סיבה ?

דרך אגב, אולי לא שמת לב, אבל בתגובתך השלילית כלפי קננגיסר אתה בעצמך ירדת על רון בן-יעקב כשאמרת שהוא "ירד לניו יורק ועכשיו הטרור בא אליו הביתה..." וזה לא משנה אם ייחסת את זה למישהו אחר או טענת כך בעצמך...
להבא, אני מציע שתשקול פעמיים ואף שלוש לפני שתצא בהערות שלא עושות טוב לאף אחד פה ולא עושות כלום מלבד לעורר מהומות...
קנה מידה 37025
ועל כל שקילה של דבריך תכניס איזה סימן שאלה או שניים, כדי שידעו ששקלת בנחישות. ואל תשכח להרבות בנקודות בסוף כל משפט, למטרת דיכוי המהומות באייל.
קנה מידה 37093
אני אוהב נקודות........ וגם סימני שאלה....... יש לך בעיה עם זה ?????????????????
קנה מידה 37141
על רון ירדתי? ירדתי על האמריקאים. רון, ירדתי עליך?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים