מעניין מה יגידו כל הדמוקרטים מהימין 370050
למשל "המדינה צריכה לתת לאנשים להביע את דעתם ולא לסתום פיות. סתימת פיות מתאימה לדקטטורות"

תגובה 324679
מעניין מה יגידו כל הדמוקרטים מהימין 370071
באמת המישפט וגזר הדין הם אולי צודקים אך אינם חכמים. 3 שנים על דיבורים?
נשק את הסקרנות לשלום! 370105
הבעת סקרנות, אז אני עונה, למרות שאני לא "דמוקרט מהימין" (אתה בטח מתכוון לליברטריאנים, שגם זה אני לא, אבל אני מספיק קרוב). לא מוצא חן בעיניי שמישהו נאסר בגין ה"פשע" הזה.

מעניין אותי מה תהיינה דיעותיו אחרי שישתחרר ויעבור למקום שבו לא יאסרו אותו על אמירות דומות. "אוסטריה שוב בכפם של היהודים", או "בואי שרה, מתגיירים."

אני סקרן לדעת איך מכחישי שואה מסתדרים עם הודאתה של גרמניה. טעות של כמה פוליטיקאים אחרי המלחמה? כפיה? רצון לסגור את הדיון ולהמשיך הלאה? משהו אחר?
נשק את הסקרנות לשלום! 370112
אני ממש לא מבין מה הבעיה. אתה לא יודע שרפובליקת ווימאר נשלטה ע"י יהודים? תקופת היטלר היתה התקופה היחידה בה היהודים לא שלטו בגרמניה. אבל אחרי המלחמה, בעזרת בריטניה ארה"ב וברה"מ (שכמובן כולן בובות של זקני ציון), שוב השלטון האמיתי בגרמניה הועבר ליהודים. ברור לכל שחלוקת גרמניה אחרי מלחמת העולם השניה תוכננה ע"י זקני ציון, כך שיהיה להם (כלומר לנו) קל יותר להמשיך בשליטתם על הגרמנים, שימשיכו לפרנס את אותנו (כלומר את העלוקות הציוניות). עובדה, היהודים קיבלו מגרמניה מיליארדי מארקים להקמת מדינת היהודים. אבל כדי להסביר לציבור הגרמני מדוע כספו מגיע ליהודים, הם (כלומר אנחנו) אילצו את השלטון הגרמני להודות בפיקציית השואה. מכיוון שכל העיתונות גם היא נשלטת ע"י היהודים, אין הרבה שיכולים לספר את האמת. וגם מי שמעז ומנסה, נאסר בעוולת "הכחשת" השואה.
נשק את הסקרנות לשלום! 370115
למה המעטים שמודעים לאמת לא מעריצים אותנו ובזים לפתאים?
נשק את הסקרנות לשלום! 370121
כי המעטים שמודעים לאמת, הם אלה המרגישים ''שדפקנו'' אותם (ולהפך).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים