פרשנות בעייתית 371646
זה מספר שבועות שהאלפרונים והגבריאלים מככבים בכותרות העיתונים. עיון קצר בקטעי העיתונות, מראה איך שהפרשנות האישית של עורכי "ידיעות אחרונות" משתרבבת לה במסווה אובייקטיבי לתוך ניסוח של ידיעה חדשותית.

פרשנות בעייתית 371655
רק שאתמול שמעתי ברדיו שאלפרון נעצר באותו המלון-אתמול או שילשום- חמוש בכל מיני כלי זין שכבר אינני זוכר מהם.
פרשנות בעייתית 371658
ממתי חמוש באלות זה ראייה לעבריינות? רק בעיני משטרת ישראל שמנסה להצטייר תדמיתית כמשליטת חוק וסדר, כאשר בפועל האלימות גואה לנגד עיני כולנו והמשטרה עסוקה בעיקר בתדמיתה התקשורתית.
פרשנות בעייתית 371767
בא לשחק בייסבול בלובי של המלון? מקום בו הוא השתתף לא מזמן בתגרה מסויימת.
פרשנות בעייתית 371772
למיטב זכרוני האלות נמצאו בבגאז' של רכבו. יש לך מושג מה יש אצלי בבאגז'?
פרשנות בעייתית 371774
אוסף סרטי פורנו, כמובן.
פרשנות בעייתית 371857
לאיילים שלום,

לאור פסיקת ביה"מ בנושא גילוי זהויות אנונימיות של משתמשים באינטרנט‏1, אני מייעץ לכולם לשמור היטב על מוצא מקלדתם. לא עוד השתלחויות חסרות רסן, ניבול פה, השמצות, הוצאת לשון הרע, דיבה רעה, גידופים ודברי נאצה. מעתה יהא הפסוק ל"דברי חכמים בנחת נשמעים" נר לרגלינו, לאורו נלך וממנו לא נסור ימין ושמאל למען יאריכון ימינו מחוץ לכותלי מעשיהו.

ולך, מר פז, פניה מיוחדת: אם היתה בדברים שאמרתי לך אי פעם משום חריגה מכללי הנימוס המקובלים, אם הטחתי בך האשמות שוא, אם פגעתי בך בכל צורה ואופן בין במישרין ובין בעקיפין, בין במתכוון ובין בהסח הדעת, בין יושבין ובין מסובין - אם חטאתי בהלבנת פנים או השחרת תחת‏2 אין לי אלא להצטער על כך צער רב ולבקש את סליחתך מקרב לבי. אחים אנחנו, וגם אם לפעמים הרוח הרעה סוחפת אותנו למחוזות אפלים, בל נשכח שאב אחד לכולנו ונגלה את גדלות הרוח האמיתית המתבטאת במחילה וסליחה. ברוח נביאי ישראל הבה נאמר "אם יהיו חטאיכם כשנים, כשלג ילבינו" וניפול זה על צוארו של זה כיעקב ועישו. אנשים אחים אנחנו!

בברכת חברים,

שכ"ג

נ.ב. - רק ליתר בטחון, מישהו מכיר עו"ד טוב?
_______________
2- זה חזק ממני. סאמק.
פרשנות בעייתית 371864
מר פז (אתם אחים, נו, האחים פז), תרגע, עכשיו פורים - ושמחת בחגיך, יו נואו. יום כיפור זה בעוד למעלה מחצי שנה.
פרשנות בעייתית 371899
איילים יקרים, אנא ראו את עיקר דבריה של תגובה 371857 כדברים היוצאים גם מלבי, על אף שלא אני כתבתים ואינני לוקחת לי ולו תג או תו יחיד מהם כאילו היו שלי, אלא אך מובאה היו מדברי חכמים (או שוטים).
כן אינני כותבת דבר וחצי דבר על אימהות ובנות, בפרט ובכלל לא על האם והבת, ולא על האב והבן, ולא על רוח הקודש. ואין כוונותי אלא לטובה, הכל מאהבת עמישראל והיקום בכללו.
חשמנית? 371910
לא! 371915
פרשנות בעייתית 371919
איזה חקיינות עלובה.
פרשנות בעייתית 372058
אוי, הדמעות מופיעות...
פרשנות בעייתית 372063
הירגע. זו הייתה רק חזרה גנרלית.
פרשנות בעייתית 372130
חזרה גנרלית לקראת מה?
פרשנות בעייתית 372150
להצגת ''החשמנית מכה שנונית''.
פרשנות בעייתית 372161
"שנונית"? מה זה?
פרשנות בעייתית 372179
חיבור של שנית ושנינות.
פרשנות בעייתית 371775
חומר פורנוגרפי? תעמולת בחירות? קילו עגבניות? כביסה מלוכלכת? מחברות לבדיקה? בובות של כמה איילים וערכת סיכות? בגד ים וכפכפים? סי.די.רום תורני לתגובה איילית מהירה? פאה נכרית בלונד אכולת עש? מפתח שבדי קטן ומפתח צרפתי גדול? חיבור מהיר לאינטרנט האיילי? קוספה עם גזירי עיתונות וצילומי ספרים מקוטלגים לשליפה מהירה? מנוע? כל מני דברים? כלום!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים