וצדק לכל 378044
מה לעשות וזהו נושא בו כולם צודקים וכולם אומרים דברים נכונים. צודק בעל החנות - זכותו להחליט מה לא ייעשה בחנותו (ולערן כדאי למצוא השוואה עקרונית קצת יותר קבילה מהנקה=כיעור). צודקת, עם זאת, האם שנפגעה - צריך היה לגלות התחשבות, מה גם שהיא סולקה ב*אמצע* ההנקה, ולא טרם זו החלה. צודקים האומרים שהדבר מביך אותם וצודקות הטוענות כי כיון שזו דרך הטבע, ראוי לקבל אותה ככזאת ובאופן טבעי.

ורק דבר אחד איננו לגמרי נכון, הוא חוזר על עצמו לא רק בסיפור הזה, ואני קצת מתפלאה על ה... כמעט אמרתי שעל ה"צביעות", אלא שיותר מצביעות, יש כאן כנראה סבך של חוסר מודעות בצירוף מבוכה, בושה, בלבול והכחשה. כוונתי לאמירה שקרן נויבך לא המציאה אותה, היא רק חוזרת עליה בפעם המי-יודע-כמה: "זה לא מיני..".

ההנקה, מעבר לכך שהיא עונה על צורך הישרדותי-אבולוציוני - היא ממלאת גם פונקציה מינית, הן עבור המיניקה והן, עפ"י סברות , אצל היונק (אין לי כרגע לינקים וגם אין בכוונתי לחפש, ירצו יינקו :-]). היא ממלאת פונקציה זו באופן משתנה ובעוצמות משתנות בהתאם לנסיבות ולנפשות הפועלות. היא ממלאת פונקציה זו כאשר היא נעשית בפרטיות, ואילו כאשר היא נעשית בפומבי, ובחברתנו, על כל מאפייניה התרבותיים הידועים - היא משמשת, לפחות אצל חלק מהמיניקות ובנוסף על הפונקציה הבסיסית של הגירוי הנוירולוגי - בתפקיד ארוטי שהוא בבחינת ערך מוסף - זה של ההנאה שבהיחשפות.

(ברקת, אני לא מדברת עלייך, חלילה, אני מדברת רק על עצמי ועל עוד חמש-שש-מקסימום-שש-וחצי טיפוסיות מופרעות ומבחילות כמוני. ודרך אגב - לא הרי החשיפה המקובלת וההמונית של החלק העליון של השדיים כהרי חשיפת הפטמות, ואני קצת מתפלאה אם עד היום לא חשת בהבדל).

זה בסדר גמור להילחם על זכויות המינקת (אם כי לטעמי האישי יש נושאים יותר דחופים), אבל נדמה לי שלו כמה מן הלוחמות הנועזות היו מודעות לכך שהמלחמה שלהן היא לא רק על הזכות לתת לתינוקן את המזון הנחשב בעיניהן כמתאים ביותר, לו היו מודעות לכך ומשלימות עם כך שעוד אלמנטים משחקים תפקיד בהנקה בכלל ובהנקה בפרהסיה בפרט - אולי הן היו מנהלות את המלחמה בצורה קצת פחות אמוציונלית, יותר אסטרטגית ויותר רגועה. אולי הן גם היו מגלות את מה שגילו אמהות כמוני, בעלות נסיון רב: שגם בלי פינות הנקה (לא שזה רע, זה באמת רעיון טוב) - ב-‏90% מהמקומות, 90% מהזמן - אפשר לעשות את זה בלי הרבה רעש, צלצולים ומשיכת תשומת לב סביבתית.
וצדק לכל 378057
איזו תגובה מרעננת.
וצדק לכל 378069
כיוון שכמה וכמה גברים כבר אמרו לי עד כמה מראה של אישה מיניקה הוא אירוטי ומושך, גם לי קשה מאוד להבין את דבריה של קרן נויבך.
וצדק לכל 378072
כן, גם עלי יש למראה אשה מיניקה (בחלק מהמקרים) אפקט מושך וארוטי.

אבל כאן דיברתי דוקא לא על זוית הראיה של קהל הצופים, אלא על הפסיכו-פיזיולוגיה המינית של המינקת עצמה - זוית שמשום מה יש לגביה, כנראה, איזו מן הסכמה, ש''אם נגיד שזה לא קיים - בסוף זה באמת ייעלם''.
וצדק לכל 378073
כן, את זה הבנתי. אם כי רוב הנשים שהיכרתי שהיניקו אי פעם דווקא בהחלט הכירו בגוון האירוטי שיש להנקה עצמה מבחינתן.
וצדק לכל 378144
אז פגשת את המיניקות הנכונות ולי, להוציא הזדמנות אחת, לא היה מזל :-] .
וצדק לכל 378099
דודה, את גם מעייפת אותי וגם לא נותנת לי קרדיט. מה, חשבת שאני אצא חוצץ נגד הקביעה שלך שבהנקה יש אלמנט אירוטי וחושני חזק, גם לאם וגם לתינוק? הלא אני מסכימה במאה אחוז.

אבל לגבי ההנאה שבהיחשפות אני לא מסכימה, ולו מפני שכשעושים את זה נכון, לא רק שלא חושפים את הפטמות כלל - אלא אף אחד אפילו לא יידע שאת מיניקה, גם אם תשבי מטר מולו (קרה לי כבר כמה פעמים, עם חולצת הנקה. שאלו אותי אם התינוק עייף ורוצה לנוח, כי ראשו נח עלי).

ובניגוד לדברים האיומים שחשבת עלי עד עתה ושישתנו אחרי שתקראי את השורה הבאה, אני לא "לוחמת נועזת" לעניין ההנקה בפרהסיה. בנושא זה אני מאמצת את הסלוגן של נייקי ולא יותר.
וצדק לכל 378122
מה הסלוגן של נייקי?
פשוט תגגל 378123
וצדק לכל 378220
ברקת, סבתא עצבנית וחביבה ומתוקה שלי, בבת עיני, נערת חלומותיי, מושא כל תשוקותיי כולן, צר לי שאני מעייפת אותך. זכרי נא את אשר אומרים גדולי המומחים - סקס טוב הוא מעייף! ולפני הפעם הבאה אולי תעשי כושר כמה ימים, באמת הרגשתי שאת קצת חלודה.

תגובה 378044 לא הופנתה לשום אדם מסויים, גם לא אלייך, זוהי תגובה במסגרת האופציה - "פרסם תגובה למאמר". הדברים המוסגרים כן הופנו אלייך. שימי נא לב למילים הראשונות שבסוגריים, עד המילה - "חלילה".

אמנם I only have eyes for you, אבל פה ושם, ככה, מ-מ-ש בטעות, יוצא לי לשזוף עיני גם בבחורות אחרות, מחלי נא. ביניהן, למשל, גם בממושקפת שבקדמת התמונה מתגובה 306763. אולי היא עושה את זה נכון ואולי את עושה את זה נכון ואולי שתיכן עושות את זה נכון, זהו במידה רבה עניין של שיפוט אישי.

בואי נעזוב את ברקת לרגע, אני יודעת שזה קשה מאוד, אבל בואי לפחות ננסה. האם טענתך היא שלא רק את אישית טיפוס נזירי, סגפני, שאיננו יודע ליהנות משום דבר בחיים (לא אנסה לשנות אותך, זהו חלק מקסמך) - או שאת טוענת כי הנאת ההיחשפות *אינה קיימת בכלל אצל בני המין האנושי*?

והאם את טוענת כי לא רק אצל ברקת, אלא אצל כלל הלא-לוחמות-הלא-נועזות לזכות ההנקה הפומבית - זה לא ייתכן שקיים אלמנט, מודע או, סביר מכך - בלתי מודע - של צורך שכזה - הצורך בהיחשפות?

אה-אה - כאן את כבר מהלכת על קרח דק. אם תארגני לי מימון, אשמח לחקור את הנושא ולהביא סימוכין, כולל ראיונות תחת היפנוזה (במסגרת החוק ובסיוע אנשי מקצוע מורשים), כולל הרבה-הרבה תמונות.

בזאת סיימתי לעייף אותך, לפי שעה. אני מקווה שעכשיו את כבר ממש מותשת וכי כל תא מתאי גופך זועק חדווה ואושר.

שלך, כולי שלך,

חרמנית (אופססס...)
וצדק לכל 378224
אני ממליצה על קומפרסים קרים, קודם כל.

שנית, אני מאוכזבת ממך מאוד - ככה מפסיקים אחרי הפעם הראשונה?

ושלישית, בצירוף הסוגריים ותגובתך זו, את בעצם מודה שהאקסהיביציוניזם כולו שלך. האומנם כך הוא? אם כן, מקווה בשבילך שזה לא היה ברחוב של סמיילי.
סוף דבר 378238
מודה בכל סעיפי האישום, אקסהיביציוניזם וגם ווייריזם, וגם זכרונות אהבה מופלאים מנוה-צדק. הסרט, הספר, הסיטקום והקורס בקרוב - קצת סבלנות!

הדוקו "חינם הייחודי של מעי סמיילי" בערוץ 8, לא יודעת מתי (עם ההפקה הזאת אין לי קשר).
וצדק לכל 379238
הלודביגה הנמצאת לידי, ומניקה בשעות אלה את בתנו הגות בת שלושת השבועות ו- 12 השעות, טוענת כנגד שאינה מוצאת כל גירוי אירוטי, חושני או אחר, מלבד תחושת רגיעה, בפעולה זו. היא דרך-אגב מצדדת בהנקה בכל מקום, ומציינת כי במרכזי הקניות באוסטרליה יש Parent's Room המכיל כורסאות נוחות ודלת מאובטחת למניעת בריחת הילדים הגדולים יותר ומיועד להנקה, החלפת חיתולים וכיוצא באלה.

שאלה מהלודביג: התחושה האירוטית מהנקה מתפתחת אולי בגילאי תינוק מאוחרים יותר?

בנוגע לדיון עצמו, הלודביג מעוניין לציין כי לו עצמו יש בעיה עם חשיפת דדי לודביגתו לעיניו השוזפות של הקהל הרחב, מתוך "קנאות בריאה". אולי, אם וכאשר יחס החברה כולו ישתנה, גם טעמו של לודביג יתבטל.
וצדק לכל 379241
שמת את האצבע על הסיבה האמיתית להתנגדות להנקה בפרהסיה:
קנאת הבעל, וחוסר יכולתו לנתק את הסקס מהאימהות בסיטואציה של ההנקה בפרהסיה. לתחושת ההנאה הארוטית של האישה מההנקה אין קשר לעניין הזה.
וצדק לכל 379245
הגות? ברצינות? אללי...

(דובי, שהוא ודוביתו מחפשים שמות, והיא לא מסכימה לברי)
וצדק לכל 379248
ברצינות.

אחרת איך אכתוב בעתיד את המסה שלי על חשיבות ההגות?

ברי? (כלומר מהמשמעות "ברור"?)

אחת הבעיות בשם שבחרנו (שבחרתי לפני שנים והלודביגה שמחה לקבל...) היא האיות האנגלי. זה שאנו בחרנו הוא Hahgoot. הסיבה לאות h השניה היא למנוע את הצירוף Hag. כמו כן, זה יוצר חלוקה מעניינת של: Hah + Goot
וצדק לכל 379252
אללי. אני לא חובב גדול של שמות לא-סטנדרטיים. פעם חשבתי לקרוא לילד שלי "אנוש". מצד שני, כשחשבתי את זה, הילד עוד לא היה אפילו תיאורטי‏1.

לא, ברי, כמו סחרוף.

הדובית רוצה שקד, הבעיה היא שבאנגלית זה יהיה Shaked. אלא אם נכפיל את ה-K, כמובן.

1 הוא היה רטורי.
וצדק לכל 379256
חשבנו על שם זה בעדיפות גדולה לבן, אך פסלנו אותו בדיוק בגלל הסיבה שציינת. בכלל בנות זה יותר פשוט לדעתי - הרבה יותר שמות יפים, ולא מסתבכים עם המשפחה בגלל אי ביצוע ברית המילה.
וצדק לכל 379408
מה הבעיה עם Shaked? זו מלה ללא משמעות באנגלית. (צורת ההטייה של shake היא shaken או shook).
וצדק לכל 379415
זה נראה ונשמע רע.
וצדק לכל 379428
מכירה בת של יורדים שנקראת כך, באיות של K אחת, ואמא שלה התלוננה שאף אחד לא מבטא נכון את השם (לדעתי גם הזכרתי את זה באייל פעם).
וצדק לכל 379500
למה להכפיל את הK? מה רע ב-Shacked?
וצדק לכל 379529
כי האיות שלך לא עוזר בכלל לתקן את ההגיה - השם כמו שאתה כתבת אותו יתחרז עם smacked - כלומר, לא יבטאו את ה-E. באיות שלי יש סיכוי שכן.
וצדק לכל 379541
תמיד אפשר לאיית עם סימן הטעמה: Shakèd. לפחות דוברי ספרדית יהגו אותו נכון וסביר שגם לא מעט אמריקאים מודעים לסימון הזה.
וצדק לכל 379546
כן, אבל אני לא. ואני גם לא רואה סיבה להציק לילד שבסך הכל רוצה להקליד את השם שלו עם כל מיני סימני אותיות מעצבנים (לפחות אם מתבססים על מקלדת במצב אנגלית).
וצדק לכל 379337
מה הבעיה בצירוף hag?
וצדק לכל 379338
וצדק לכל 379347
תודה.:)
וצדק לכל 379254
... אולי :-) (בד"כ כן).
וצדק לכל 379336
מזל טוב לרך הנולד!
וצדק לכל 379345
קודם כל, נדמה לי ששכחתי לומר מזל טוב, אז מזל טוב :-)

שנית, אתה מעלה נקודה שלא חשבתי עליה - לא תמיד התינוק היונק הוא בן יחיד. אם שיוצאת לרחוב עם שני ילדים או יותר וצריכה להיניק את התינוק, לא תמיד יכולה להידחק למקום נסתר - הילדים האחרים בד"כ לא יישבו בסבלנות לידה וימתינו שתסיים את ההנקה. זה גם אומר שפעמים רבות היא "תיאלץ" להיניק בגן ציבורי, במתנ"ס או בספרייה, בהתאם לפעילות של הילדים הגדולים.
וצדק לכל 379354
זה יכול להיות נחמד, אבל אם הילד הגדול הוא מספיק גדול (נגיד בן חמש), החברים שלו שמשחקים אתו בגן הציבורי עלולים להציק לו: "אמא שלך מוציאה ת'ציצי".
וצדק לכל 379359
לא ממש רואים את השד בהנקה, כך שלא ברור כמה הילדים יעשו את החיבור הזה (אמא מניקה==רואים לה את הציצי).

לא שלא הציקו לי בתור ילדה, אבל ההנקה של אמי את אחותי (הייתי בת 7-8 אז) מעולם לא עלתה כנושא להצקות, והיא דווקא הניקה בגן הציבורי.
וצדק לכל 379376
זה באמת משונה אבל אין לי ידע על הקונטקסט כולו, במקרה של הילדות שלך. שלא כמו מבוגרים שיש להם מעצורים - ילדים ניגשים קרוב-קרוב, מכופפים קצת את הראש, בוחנים ממרחק אפס את הדבר הזה שהאח של רוני מוצץ - ושואלים שאלות. אם הם לא רואים בדיוק, אזי הפתיח לכל השיחה יכול להיות: "אמא של רוני תיזהרי! התינוק נושך לך את החולצה!"

לא בני 7-8, בני 4-5. ואם לא כולם, אז בדרך כלל יימצא החלוץ התורן, הסקרן, שיקרא לעוד שלושה לבוא לראות. הסקרן הזה, מתוקף תפקידו, הוא בדרך כלל גם בעל ידע מוקדם מסויים ויודע שציצי זה דבר שאמור לגרור צחקוקים.

אלה לא נבואות שחור, בדרך כלל זה נחמד והצורה הכי טובה להתמודד היא לשמור על קור רוח ועל קוליות.
תודה למברכים מהגות ומאיתנו 379615
תודה רבה לכל המברכים.

שמה של הגות נבחר לפני הרבה שנים, כשרק דיסקסנו באופן מעורפל ביותר את האופציה של הרחבת שבט הלודביגים. לודביג, כפי שכבר הבנתם בודאי, חושב שפילוסופיה היא אחת האושיות של עולמו ולכן החליט באופן טיבעי לקרוא לדבר היקר לו ביותר על שם אחת האהבות הגדולות שלו. מצד שני, הוא גם אוהב גויאבות, אז תחשבו על האלטרנטיבה...

דוברי עברית, מלבד ידיד אחד שלנו, הגיבו בחיוב רב על השם- נראה שהיום שמות יוצאי דופן כבר יותר נורמטיביים משהיו פעם. דוברי אנגלית יותר מנומסים... אך נראה כי הכתיב שבחרנו עוזר להם לבטא בצורה טובה את השם. עד כה טרם קיבלה כינויים מקוצרים, אך זה ודאי יגיע בהמשך, מאחר ואוסטרלים אינם משאירים שום שם שלם, אם הם יכולים.

אני רציתי פטל לבת ויער לבן, אבל לודביג סירב להיות האבא של הקטקטים...
תודה למברכים מהגות ומאיתנו 379619
בעיניי השם הגות הוא מקסים. וכינוי החיבה יכול להיות האגי. גם חמוד מאוד.
תודה למברכים מהגות ומאיתנו 379722
גוטי נשמע לי יותר נוח לאוזן אנגלו-סקסית.
תודה למברכים מהגות ומאיתנו 379735
יש בזה משהו.:)
עולמה של סופי 379728
כשהשכנה הייקית היתה צועקת "אה, גוט!", אני ואחי היינו מוסיפים עוד שני קרטיבים לחשבון הלא יחרץ של המאהב.

-------
מזל טוב ללודביגים, ואם דברים בגו, אז גם לסמיילי.
תודה למברכים מהגות ומאיתנו 379723
!!!

כשאני הצעתי פטל לבת (זה בן, אבל אז עוד דיברנו תיאורטית), הדובית טענה שאני מופרע לחלוטין, וכל פעם שרצתה להתאונן עלי באוזני כל דיכפין, הייתה מספרת להם שאני רוצה לקרוא לבת שלי פטל.

תבורכי!
קריאת ביניים 379726
עכשיו, כשאתה כבר לא מחוייב לעמדת ה"כאן זה דיונים, קהילתיות זה אצל פופטיץ" - אתה תורם, במודע או לא, משהו לאוירה הקהילתית: לודביגה, דובית... (-:
קריאת ביניים 379761
לדעתי יש לעודד מגמה זו ככל האפשר.
379739
אני רציתי לקרוא לכלב שלי מיצי.‏1 גורמים מסויימים בבית סירבו.

1כן, אני יודעת שילד וכלב זה לא אותו דבר. אבל תינוק כרגע לא ממש רלוונטי לעולמי.‏2
2גם הכלב ההוא, בעצם, כבר לא רלוונטי.

_________
העלמה עפרונית וניצני תוכניות חדשות.
379744
היה לי חבר שלכלבה שלו קראו מיצי...
379745
למה הוא כבר לא רלוונטי? עוברת דירה?
נהרג בתאונת דרכים. 379777
וזה היה מזמן.
(עוברת? לאן יש לי לעבור? למען האמת, כרגע אני בשאיפה לא לעבור שוב, למרות שאני חוששת שבסוף השנה אני אאלץ)

_______
העלמה עפרונית, שוב מאושרת.
נהרג בתאונת דרכים. 379784
מיצי האומלל.
(בעצם לא קראו לו מיצי).
380020
אני ממתין בקוצר רוח לצאצא שאוכל לקרוא לו נטל
380027
מכיוון שעוד אין לך צאצא, מן הסתם מדובר ב פרה-נטל.
380032
"נטל, נטל, בוא הביתה. האוכל מוכן..."
"אבל רגשי-אשמהההההה, אני באמצע משחק גולות עם דוגמא-רעה וכיף-לצחוק-עליו"
"טוב חמוד, אבל תוך חצי שעה כמו-כלא-אבל-לפחות-אני-לא-לבד חוזר הביתה מהעבודה ואז אתה עולה, ת'ה שומע?"
380044
חכה חכה שיהיה לך מגדיל-אוברדראפט משלך :-)
"הבנת את זה, חור בגומי?" 380252
דווקא ניסיתי לכוון ל prenatal.
"הבנת את זה, חור בגומי?" 380258
אז חכה בסבלנות. זו בדיחה שהפאנצ'ליין שלה מגיע רק אחרי תשעה חודשים :)
והארכיבאי היה שואל: 380264
האם עלינו לצפות לחדשות מכיוון זה?
380271
לצפות תמיד אפשר (אבל לא הייתי עוצר את נשמתי).
וצדק לכל 379394
מזל טוב.

לפי הספר, בזמן ההנקה, הפעולה הקצובה של לחיצה-שאיבה-הרפיה שמבצעות שפתי התינוק על הפטמה, גורמת הפרשת הורמונים ובייחוד תוספת הפרשת אוקסיטוצין, ושולחת אותות נוירולוגיים לאזור האגן.

בפועל, בשטח, התגובות מורכבות, כמובן, ממכלול של משתנים אינדיווידואליים, ובהחלט לא כל מיניקה חשה תחושה ארוטית ו/או עוררות מינית.

אולי זה יכול לבוא מאוחר יותר. אולי ההתמודדות עם הכאבים המופיעים אצל רבות מהמיניקות בתקופה הראשונה, דורשת ריכוז תשומת הלב ואינה מאפשרת הפניית משאבים למחוזות אחרים. ואולי זה לא יקרה בכלל, אבל ממילא לכל זוג יש חוויות שהן ייחודיות לו ואינן דומות לאלה של זוגות אחרים, כך שאין טעם לחשוב במונחים של "הפסד", וכולי.

לא יודעת אם זה דבר נפוץ או לא, ואולי יהיו כאן אנשים (נשים, לפי מישהי כאן?) שיחושו כלפיי דחייה יותר גדולה אף משחשו קודם. בכל אופן, יש מצבים בהם האם המיניקה מתגרה ואז גם בן הזוג מתגרה מההימצאות בחברתה - וקורה שנוצר מגע מיני תוך כדי הנקה

הגבר יושב. האשה לא בדיוק יושבת עליו במלוא משקלה אלא ככה... איך לתאר את זה? - היא בערך חצי-יושבת-חצי-עומדת-באויר, ומשעינה את המרפק החפשי על רהיט כלשהו - שולחן, למשל. זאת כדי שגופה יספוג את זעזועי התנועה הקצובה והטלטול לא יפריע לתינוק ולא יבהיל אותו.

זה יכול לקרות בעיקר כשהתינוק ממש קטן (ככה נדמה לי, זה מה שזכור לי), אולי עד גיל חדשיים-שלושה. מאוחר יותר זה כבר לא נוח. אני לא חושבת שזה קורה הרבה (בכל אופן, אצלי זה לא קרה הרבה), משום שהדבר כרוך באי נוחות פיזית ובמאמץ, לבל תיגרם אי נוחות גם לתינוק. זה צריך להיעשות בזהירות ולאט, ונראה לי שבדרך כלל זה לא ממש מההתחלה ועד הסוף אלא יכול להיות רק בחלק מהמשגל. אבל זאת חוויה אדירה שלא שוכחים אותה הרבה זמן (לפחות האשה). מומלץ.

********

- תגידי, מה אבא'שלך עובד?

- הוא פילוסוף.

- כן, גם אב'שלי, כל פעם שהוא לא הולך לעבודה אז סבתא שלי אומרת שהוא א גרויסע פילוסוף. אבל מה הוא ע-ו-ב-ד, אבא'שלך?

- הוא פילוסוף.

- אז מה העבודה שלו?

- הוא... הוא כותב... הוא כותב מסות.

- מסות הכנסה?

:-]
אח''כ שואלים למה ילדת כ''כ הרבה פעמים 379429
חשמנית יקרה, את כמובן יודעת ששפתי התינוק לא מבצעות שום פעולה על הפטמה, ולא נוגעות בה כלל, אלא רק בעטרה/הילה שמסביבה. אוי ואבוי אם הן נוגעות בפטמה = תפיסה לא נכונה, סדקים, כאבים, אאוץ'!
אח''כ שואלים למה ילדת כ''כ הרבה פעמים 379430
טוב, אז לסתות התינוק, לשון התינוק, חיך התינוק, האזור הקדמי-עילי של לוע התינוק (כדי שלא יהיה אאוץ'). לא תשכנעיני שהפטמה פשוט יוצאת לטיול של שבועיים בחו''ל עד שכל העסק ייגמר.
אח''כ שואלים למה ילדת כ''כ הרבה פעמים 379432
או.קיי, אולי נוגעות בה - לא מבצעות עליה את פעולת היניקה.
וצדק לכל 379444
וזה אחרי מאמצים ניכרים מצד רבים וטובים לשכנע את הרווקים התמימים שביננו שהנקה היא פעולה "סטרילית ותמימה", ללא אסוציאציות מיניות כלל.

האייל הקורא משחית את הנוער !
וצדק לכל 379504
את בטוחה שזה רעיון טוב לקיים יחסי מין (לא משנה מה עושים תוך כדי) חודשיים אחרי לידה? לא כדאי לתת לאינסטלציה להתאושש קודם? או שאולי אחרי הלידה הרביעית כבר אין צורך בהתאוששות?
וצדק לכל 379507
אתה רוצה להמשיך במדור הפורנוגרפיה האיילי?
וצדק לכל 379510
אני אשמח להמשיך ואף להתחיל בדברים נוספים במדור הפורנוגרפיה האיילי, אם רק תגיד לי איך מגיעים אליו.
וצדק לכל 379682
זאת את גם בתגובה 379172? (האגף השמרני באייל או משהו כזה?)
וצדק לכל 379684
לא, מחול השדים אינו שלי. הגבול שלי הוא על סף התנוחות.
וצדק לכל 379685
בטח גם באתרים לנכים מדברים חופשי על תנוחות ולא חושבים שצריך גבול, ובטח גם באתרים לזקנים עם כאבי גב.
וצדק לכל 379686
תנוחות משגליות.
וצדק לכל 379687
נכון, וגם נכים וזקנים מקבלים הדרכה על תנוחות משגליות. הכונה שלי היתה לומר שתנוחות הן חלק מהחיים. אם מישהו היה בא וכותב פה סיפור ארוך ומפורט שמתחיל "הוא דחף את הז&& שלו לתוכה והיא צרחה בתשוקה", היתה אולי בעיה מבחינת האופי של המקום המארח, אבל כאן התגובה עם התנוחה היא משהו מסוג אחר.
וצדק לכל 379688
טוב, נו. רק שאלתי שאלה. לא אסרתי שום דבר. אינני עורכת, רק עוברת אורח.
וצדק לכל 379509
נדמה לי שגם לפי ההמלצה הרפואית הסטנדרטית (מבלי להתייחס למקרים עם בעיות מיוחדות) - 4-6 שבועות אמורים להיות זמן התאוששות מספיק, לא? (האמת היא שאני לא יודעת מה אומרים בנושא זה בשנים האחרונות) מכל מקום, בלידות חוזרות, כשאין תפרים, ההתאוששות היא הרבה יותר מהירה, ואני בספק אם זוגות שאינם דתיים מקפידים בכלל על איזושהי תקופת התאוששות "רשמית".
וצדק לכל 379511
אה, גם ההורים שלי היו עושים ככה כשהייתי תינוק. אם התנהגתי יפה, בסוף האקט אפילו הייתי מקבל שאכטה מהסיגריה.
וצדק לכל 379514
הילדים שלי מקופחים, אין אצלנו סיגריות (נא לא לגרור אותי יותר, כרגע אני במצברוח מאוד גריר. מילה אחת בלתי זהירה ואספר גם למה אסרו עלינו להיכנס לחוף גורדון ואת הפרשנות האבולוציונית של המקרה העצוב ההוא).

אבל איך הם הצליחו לגדל את האיש שיודע את התשובה על כל שאלה? זה לא בגלל השאכטה.
וצדק לכל 379556
ודאי שזו השאכטה. סוף סוף הקהמ"ק גילה את סוד ידענותו!
וצדק לכל 379618
שמעתי על כך שהנקה משמשת כאמצעי מניעה ברמה מסויימת, אבל זה נראה לי כשימוש קצת יותר מידי מילולי (או יותר מדי ויזואלי...) בזה.
וצדק לכל 379621
עובדה שזה לא עבד, לחשמנית יש איזה שישה שבעה ילדים.
וצדק לכל 379626
שישה תגובה 349985.
וצדק לכל 379652
הנקה היא אמצעי מניעה בטוח כמו הימים הבטוחים או המשגל הנסוג.
מצד שני הריון הוא אמצעי גמילה ברמה מסוימת (הוא מיבש את החלב).
וצדק לכל 379659
משגל נסוג באמת איננו אמצעי מניעה בטוח במיוחד, אבל משקל נסוג - אם זה ברמה של אנורקסיה....
וצדק לכל 379498
תשובה מיוטי: אחרי שנה וחצי, עדיין אין תחושה אירוטית.
וצדק לכל 379624
זה חמוד, "רני ויוטי". ממה בא הניק יוטי? (אם מותר לשאול)
וצדק לכל 379921
ככה קוראים לחצי מאתנו
וצדק לכל 380097
לאחר ניכוי מס במקור.
וצדק לכל 427014
אני עוד לא ראיתי חולצות הנקה או שראיתי ולא ידעתי שאלה חולצות הנקה. בכל אופן להבנתי הדלה הפטמה מוכרחה להיחשף לכמה שניות לפחות, בהתחלה ובסוף. אחרת איך היא נכנסת לפה של התינוק? ביחד עם הבד של החולצה/חזיה? הרי ברור שהיא צריכה להיות חשופה, לא?
וצדק לכל 427077
הנה דוגמה נאה:
כלום לא נחשף, כי יש שכבת בד נוספת, מכסה, מעל הפתח בחולצה. ליתר דיוק, אם אתה רוצה לראות מה נחשף, אתה צריך ממש לתחוב את ראשך לטווח של סנטימטרים ספורים ממקום האירוע, מזווית מסוימת מאוד.
וצדק לכל 378286
חשמנית חביבה אתמהה
אם ההנקה "היא משמשת ... בתפקיד ארוטי שהוא בבחינת ערך מוסף - זה של ההנאה שבהיחשפות"
אז למה "לעשות את זה בלי הרבה ...משיכת תשומת לב סביבתית"?

וכן: מה עם ההנאה [הארוטית!] של "ללכת על הקצה", של "אני יעשה מה שבא לי למרות [בגלל!] שזה מפריע/דוחה/מעורר מבוכה"
[[[שלא לדבר על החשיפה שבפרסום בעיתון... ההנאות הגדולות ביותר באות בהפתעה...]]]
וצדק לכל 378297
אכן תמיהה, וגם אני הרהרתי בכך בתקופות ההן, כשהנקתי.

במקרה האישי שלי זה קשור במשפחה השמרנית בה אני חיה. כללית, כבר דובר כאן לא מעט על אילוצי התרבות (אם כי בדיון זה עסקו בעיקר באילוצים התרבותיים שעל הצד השני, זה הנתקל, או שמא - הנותן עינו - במיניקה). ובכל אלה יש, אולי, אם תרצה, מהנאת הדואליות, הקונפליקט, המתח הדו-קוטבי: מדונה-זונה.

(אה, עכשיו גם זה. אחרי השיחה עם ברקת אני כבר בגבי אל הקיר, ואין לי עוד אלא להודות במעשה שאני עסוקה בו ממש בעצם הרגעים האלה: בישול קניידלאך בדם תינוקות הינדואיסטים שבקעו מביצי איגואנות שלא נולדו בערב חג)

חג שמח.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים