עד היכן תגיע ההפקרות? 37929
"האויב אם כן, הוא האוכלוסיה כולה"
להזכירך שי, כבר המלצת פעמים מרובות ובהתלהבות לשים שקיות ניילון על פני מחבלים או זורקי אבנים או על פני כל ערבי שלא "מתנהג טוב" ובכך לגמור את העבודה בצורה קלה, מהירה ונקייה. כעת אני מבין שאתה מציע לבצע חנק טוטאלי, על פניה של אומה שלמה, על פניהם של מליונים, ובאפגניסטן יש 7 כאלה. מזכיר לנו משהו מהעבר הלא כל כך רחוק?.

שי, אני מנסה שלא לרדת לפסים אישיים. גם לי כמוך וכמו רבים אין סימפטיה כלפי ערבים-פלסטינאים, הם ואורחותיהם זרים לי ומתועבים בעיני. אבל באמת שנדמה לי שמקומך לא במערב אלא בצד השני.

אין לי ספק שרעיונותיך הנואלים ימצאו אוזן קשבת והבנה בקרב אנשים רבים בגלל פשטותם והטוטליות שלהם, לכן כנראה נותנים לך להשמיע את דבריך מעל במה זאת. אבל הנסיון ההיסטורי לימד שדבריך חותרים תחת יסודות קיומנו ומסכנים את חיי כולנו. כי גם אם דבריך לא מכוונים כלפינו הם כבר יתפסו אותנו one way or the other. ראינו כבר לאיפה אנשים כמוך הובילו אותנו,ולא עוד.

אני דווקא חושב שהרעיון שארה"ב זורקת פצצות ושקי מזון בעת ובעונה אחת הוא דווקא רעיון טוב מאוד שמשרת יותר מאשר תעמולה כלפי חוץ.
עד היכן תגיע ההפקרות? 37949
זה עוד יגיע גם לזה. אין פשוט דרך אחרת אם ארה''ב לא רוצה לקום בבוקר ולגלות שנמחקה לה עיר שלמה. לא משהו כמו חדרה, יותר כמו ניו יורק.

הכל עוד יבוצע, לא קשור לשום צד שני, זאת העבודה שצריך לעשות, כל השאר הוא קישוטים. בין אם יעשו זאת האמריקנים, או בין אם יניחו למוג'הידין (הברית הצפונית) לעשות כן.

הדברים אינם חותרים תחת יסוד קיומנו, שכן זו הדרך בה נעשו הדברים בעבר וייעשו גם כאן.

הכל כמובן, אלה אם יארע נס והטליבאן ירוצו לפתע עם ידיים מורמות...

לגבי צ'צנייה, חיסול כמתואר (שלב א') כבר בוצע. המשך החיסול, חיסול המוני חסר הבחנה, עתיד להתרחש בימים הקרובים. קשה להאמין שהרוסים לא רצו תמורה כלשהיא להסכמתם לההשתתף במערכה.
עד היכן תגיע ההפקרות? 37983
עיר שלמה ומרכזית בעולם תמחק ע"י נשק גרעיני במוקדם או במאוחר, זה בטוח.רצח עם, כל עם שהוא, לא ימנע שואה גרעינית.
להפך, הוא יהפוך שואה גרעינית לבלתי נמנעת ויבטיח שינאה טוטלית חסרת מעצורים לדורי דורות (לא שאת האחרון אין לנו גם ללא רצח עם).
כן, העבר מלא רציחות וגם העתיד לא צפוי להראות טוב יותר אבל כוחות שפויים ובעלי שליטה בעולם מנסים לשמור על יציבות כלשהי כל עוד אפשר, וטוב שכך.

תחשוב בבקרשה שי, רק תחשוב כמה ימים על זה לפני שאתה עונה לי. עד לאיפה יובילו אותנו הרציחות האלו? הרי זה לא יסתיים לעולם אלא רק יקבל ממדים יותר יותר מפלצתיים.
למה, רבאק, למה? 40287
(רק היום טרחתי לקרוא המאמר, סליחה על ההתייחסות המאוחרת)

מניין הודאות הזו בהימחקותה של עיר מרכזית מעל פני הפלנטה? יופי, יש הרבה נשק גרעיני בעולם. יופי, זה מסוכן. יופי, טרוריסטים עלולים גם להשיג אחד. קיים *חשש* למתקפה גרעינית עתידית איפשהוא מתישהוא. מניין הודאות האפוקליפטית הזו בדבר התרחשותה?

ובנימה מכלילה לשבת - מה יש לכם לכל הרוחות? מה זו הרוח המיליטנטית הזו הנושבת כמעט מכל פינה באייל באחרונה? הדודים החשובים מתע"ש תפסו אתכם לשיחה? קניתם מניות בחברות נשק? משכנתם את הילד וקניתם זהב ועכשיו אתם מרגישים פראיירים? רבאק, עוד יום, עוד שנה, עוד כמה סכסוכים בעולם, זהו זה. כשתהיה מלחמה אני אלשין שאתם התחלתם. סתם.

ולעניינך, מר מור, אם תמחק עיר שלמה ומרכזית בעולם ע"י נשק גרעיני, אזמינך ביום שישי העוקב לארוחה במסעדת 'מעיין הבירה' או תואמת לבחירתך. אחרת, אצפה לשתי ארוחות כנ"ל בחודש אוקטובר 2011. הולך?
ומה אם זו תהיה חיפה? 40295
ומה אם זו תהיה חיפה? 40298
תשובה קנטרנית - חיפה אינה עיר חשובה ומרכזית בעולם, למרות שיש בה כמה שווארמיות לא רעות בכלל. ועיין התייחסות עוד פחות אוהדת לחיפה ('חיפה עיר הנקמות', לינק באתר שלי).

תשובה עניינית - אם חיפה תהיה העיר הראשונה להימחק מן העולם הודות לנשק גרעיני מאז נגאסקי, ואם לא אתאדה כתוצאה מכך, אני מזמין את כל אחד מן הקוראים שישרדו עד אז לארוחה על חשבוני, בכל מסעדה ראויה לשמה שתעמוד על תלה, לבחירתו, ביום שישי העוקב למאורע. הולך?

(נו, דנבום, מצאת אותי במצב רוח משועמם מן הרגיל, מרוצה? מתי נאכל במעין הבירה תגיד?)
ומה אם זו תהיה חיפה? 40300
לקנטרנות - לא מצאתי את הלינק באתר שלך (האתר שעל שרתי הטכניון, אני מניח).

לעניין - הולך, למרות שהייתי מעדיף לחכות יותר משבוע לפני שאתקרב ל-Ground Zero הזה.

ולעניין החשוב יותר - קרא לי כשיהיה פתוח...
ומה אם זו תהיה חיפה? 40307
קנטרנית - הרי לך http://haayal.co.il/story.php3?id=453#19361

פרסומית - הלינק מופיע כאן http://techst02.technion.ac.il/~sheket/html/stance.h... בשורת הלינקים השוליים.

עניינית - אחרי שחיפה תושמד, התכוונתי שנאכל במקום אחר. לי זה נראה מובן. (איך קראו לסרט ההוא על שואה גרעינית באמריקה, שמסתיים בזקן מתייפח באוכלו בצל על חורבות עירו?).

שבת שלום ידידי.
למה, רבאק, למה?, ככה!. 40309
ראשית אנא על תבלבל ביני לבין מגיב סמי-אלמוני באייל שמתכנה "מר-מור".

הרשה לי לפתוח לך צוהר למחשבתו של אפוקליפסט (אני חורג ממנהגי ומתייחס לגופי, אולי לא ארצה להמשיך כך בעתיד):
אני מודה שאני פסימיסט מטבעי. אולי בגלל שהתעסקתי די הרבה עם השואה, אולי בגלל שאני מתעניין בהיסטוריה וההיסטוריה כמו שתועדה וכמו שאנו מכירים אותה מלאה בדם, אולי בגלל התנסויות אישיות שגרמו לי לא להאמין בטבע האדם. כשאני חושב על העתיד אני רואה שחור, במיוחד אם זה תלוי בטוב ליבם של האנשים שיבנו אותו ויאכלסו אותו, והרי הכל אנשים בעולמנו.
(למרות נקודות אור [בעיני] פה ושם שמטבע הדברים חייבות להיות).
"טבע האדם רע מנעוריו", כן בהחלט with minor exceptions. אולי אוסיף ברוח יותר אופטימית "יצירת האדם טובה מראשיתה".

שנית, אני מודה שחזיונות אפוקליפטים המוניים נותנים לי תחושה של קטרזיס משחרר (כמו שעד לא מזמן הם נתנו לכל אותם צופים בסרטי אימה והרס הוליוודים). אני חושב שכל לאחד מאיתנו יש כעסים פנימיים שמובילים לצורך לראות בחורבנו של הסדר הקיים.
רק לאחר מכן כשאני חושב על האנשים הבודדים שסבלו ועל אהוביהם שנשארו מאחור לבכות על חסרונם אז באמת נחמץ ליבי. אבל האפוקליפסה כשלעצמה, התמונה הגדולה של הרס הסדר הקיים, בהחלט מביאה אותי לידי סיפוק מסוים.

האבסורד הוא שטרגדיה פרטנית נוגעת לליבי אבל טרגדיה המונית בהחלט שלא וזאת למרות שאני מכיר בעובדה שכל טרגדיה המונית מורכבת מטבעה מטרגדיות פרטניות. במילים פשוטות : ללאום/לקבוצה זה מגיע!, לפרט לא!.

פרט קטן: אינני אוכל במסעדות. כמעט מעולם לא עשיתי זאת שהרי אני בהגדרה אוייב של "הסדר הקיים" ולכן אני מעוניין בכמה שפחות נקודות ממשק עם החברה הממוסדת. אתה מוזמן לעשות עם הכסף הזה משהו חיובי יותר. אבל אני משבח את הרוח הספורטיבית שלך ואם נשמור על קשר אשמח לעמוד בחלקי בהצעתך.

פרט גדול: יש הרבה נשק בעולם ואני מדבר על נשק להשמדה המונית. יש גם הרבה אנשים וגופים שכשיבינו שמטרתם אבודה ושדרכם הגיע לקיצה לא יהססו וישתמשו בו, ולו בשביל להכנס להיסטוריה. אם אתה רוצה סיסמה "אם זה שם אז ישתמשו בו" שהרי הידע והטכנולוגיה קיימים לעד ומכאן זאת רק שאלה של אמצעים. ככל שהזמן עובר הטכנולוגיה נהפכת פשוטה יותר ומוכרת יותר (קסמים שהופכים להנדסה) ובני אדם ידועים ככאלה שלא חוסכים אמצעים ע"מ להכריע את היריב.

פרט מעודכן: כבר עתה צוותי ביון אמריקאים חוקרים מדעני גרעין פקיסטניים בחשד שסייעו בידע או באמצעים לבן-לאדן, יקיר האיסלם.

נ.ב. הדודים מתע"ש דואגים רק למשכורות שלהם, להבטחתם והמשך קיומם של תנאי העבודה שלהם ולא לקמצוץ מעבר לכן! שלא יהיה לך ספק.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים