שיר 385122
גם אני כקודמי ניסיתי להבין את השיר ולא הצלחתי. התגובה שלי מכוונת אל המשורר. אמנם קטונתי (באמת קטונתי. הגילאים שלנו די קרובים), אבל כדאי לך לשים לב למיצלול, הווה אומר, למנגינה של השיר. יש מילים שכשהוגים אותם בשקט הם מתחברות, וזה לא קורה בשיר שלך. זה לא חייב לקרות, אבל שירה זה גם הפיזיות של המילים, והשיר שלך יוצר הרגשה דיס הרמונית לא מכוונת. יש דברים יפים כמו: "תנובה", שזו מילה שלא משתמשים בה הרבה ויש לה משמעות של משהו פורה, כמו תנובת השדה.
ומילה אל צוות האינטלקטואלים הנמנה על קהילת האייל: אני חדשה באתר הזה, אבל כבר הספקתי ללמוד שאתם נוטים להסית (להסיט?) כל דיון למגרש הפוליטי. אולי די?
שיר 385123
סוף סוף יש קריטריון למי באמת אינטלקטואל באתר הזה- מי שמדבר על פוליטיקה.
שיר 385131
אז אולי זה יכול להיות המבחן למחשב החושב...
שיר 385132
את מבינה את חוכמת הפרחים הקטנים?
שיר 385135
אני לא בטוחה שהבנתי את כוונתך...
ההיית או חלמתי חלום 385829
לפני יומיים התכתבתי כאן עם מישהו שקרא לעצמו בכינוי המקורי: "האייל האלמוני". הנ"ל הביע חוסר שביעות רצון מאופן ההתנסחות שלי, הן מבחינה סגנונית והן מבחינה דיקדוקית. בתום דין ודברים שלא כאן המקום והזמן לפרטם, הלכתי לי לדרכי. כשנכנסתי לכאן שוב, גיליתי שכל התכתובת הזאת נעלמה. מ59 תגובות ירד המספר לשלושים ומשהו.

ואני שואלת:

מה זה? ההיית או חלמתי חלום וירטואלי?
האם מערכת האייל עורכת את התגובות?

בנוסף, בפעם הבאה שנכנסתי דרך אותו מחשב לאתר, ראיתי שאין לי אפשרות להגיב דרכו.האם מישהו נכנס לIP של המחשב?

אינני אשף מחשבים ואף רחוק מזה. אני קצת פרנואידית, מודה כבר מעכשיו. מישהו יכול להרגיע אותי בקשה?
ההיית או חלמתי חלום 385846
קורה בהחלט שהמערכת מסירה תגובות. לגבי השאר - יענה מישהו שמבין יותר ממני.
ההיית או חלמתי חלום 385850
התכנות הוא כזה שבכל פעם שמגיב שולח תגובה ואינו ממלא את שדה ה"שם", מופיע הכיתוב - "האייל האלמוני". יש כאן בין מאות לאלפי איילים אלמוניים, וייתכן מאוד שה"אלמוני" איתו שוחחת היה למעשה שניים, שלושה או יותר אלמונים. דיון 1009, שאלה 23.

כן, קורה שהמערכת מסירה תגובה או אף פתיל שלם, דיון 1009, שאלות 8, 9. פרט שאינו מוסבר היטב באותן שאלות: לעיתים קורה שהמגיבים מזכירים בתגובותיהם שם מפורסם כלשהו, למשל, בואי נגיד - השם "מרה סמיילברג-ברמל", או איזשהו שם ידוע אחר, באופן העלול להעמיד הן את המערכת והן את המגיבים עצמם במצב לא נוח - גם אז מוסרות התגובות הרלוונטיות (ייתכן שגם זו תוסר).

לגבי המחשב שלא יכולת להגיב דרכו, אין לי מושג מה קרה והאפשרות שמישהו נכנס ל-IP היא מאוד בלתי סבירה. קרוב לודאי שהבעיה היתה באותו מחשב מסויים ולא כאן באתר. בתחתית כל עמוד באייל מופיע הכיתוב - "כתוב לעורכים", ואת יכולה לפנות אל המערכת ולנסות לברר בעזרתם מה קרה.

ובאשר ל"להרגיע אותך" - הירגעי נא. *כאן*, יותר מבכל מקום אחר בעולם - את יכולה להיות רגועה.
ההיית או חלמתי חלום 385851
יופי חשמנית עכשיו באמת הרגעת אותה

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים