שכנעת אותי.... 38570
אולי אפילו אקנה הפעם את הדיסק (כן, דובי... אקנה !).

נ.ב.
בת-חן, איפה את ??? מדברים פה על ערן צור !
שכנעת אותי.... 38627
גם אני שוכנעתי לקנות.
בתור אחד שיש לו שלושה דיסקים קנויים של ערן (למה אני כותב את זה בתחושת התנצלות) והמועדף עלי הוא בהחלט של שיריה של יונה וולך. (אגב בזכות האלבום הזה קניתי את ספר שיריה של יונה וולך שהינו אחד מספרי השירה הקשים שבהם ניתקלתי.)
דווקה את האלבום האחרון שלו לא כל כך אהבתי. הוא שינה שם סיגנון לסגנון יותר שקט לתחושתי ופחות זועם ממה שהיה לו פעם.
מה שקן יש לו גם שני שירים בהופעה חיה של קורין למי שמעניין ולא ידע על כך עד הרגע.
עלילות בת-חן 38664
אני כאן!!! איך אני אפספס את זה?! אני חושבת על מה להגיב מהרגע שהודעת לי על זה בשעה 5:38 היום. שאני אפספס משהו שקושר לערן צור? איפה אתה חי? ככה אתה מכיר אותי? אני? שחצי שנה לפני שהדיסק יצא התחלתי לחסוך כסף? ששלחתי את אמא שלי לכל חנות דיסקים באזור חולון-בת-ים-ראשל"צ כדי שיהיה לי את האוסף? אני, שהמערכת שלי (וכך גם כל מי שמכיר אותי) לא יודעת מנוח מרב השמעות של הדיסקים שלו לאורך כל הקריירה?? אני, שממש ברגעים אלה מקליטה (!) את הראיון שיש איתו ב-‏102fm? (ידעתי שבסוף ישתלם לי לשמוע רדיו מידי פעם..)???? נראה לך שאני לא אתפקד באיל לכבוד הארוע המרגש??? הפעם הגזמת...
על ערן צור ועל היצירה שלו אני יכולה לדבר שעות אבל אני אמנע את זה מכם ורק אציין שלכל אורך הקריירה שלו צור מפתיע כל פעם מחדש וכמובן שזה חיובי ביותר.
בנוסף, אין ספק שהאוסף הנ"ל הוא מהמשובחים שיש וכששמעתי על יציאתו בערך חצי שנה לפני ידעתי שאני בטוח קונה אותו למרות שיש לי את כל שאר הדיסקים (המשובח שביניהם הוא, לפי דעתי, עיוור בלב ים המופלא). פשוט אין מילים בפי. מבחינתי שמיעת דיסק לראשונה זה ממש טקס שכולל קריאה יסודית של החוברת המצורפת ושאר דברים שלא אציין. היה מפתיע ומעניין לראות את התייחסותו של ערן לכל שיר ושיר, דבר שלא רואים בכל דיסק. בקיצור - מושלם!
לכו לקנות. עכשיו. שווה כל אגורה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים