''ככה לא נלחמים בסמים'' 386974
מתוך הבלוג של (חברתי) שלומית:

"...הנה, נזכרו להגיד משהו שעלול להיות אמיתי בכל הכתבה המטופשת הזו: עשויות להתפרץ בעיות נפשיות אצל אנשים עם נטייה לכך עקב שימוש בסמים, וגם גראס שלא מסוג "גראס המוות" עלול להזיק. נכון. זה משהו שצריך מאוד להיזהר ממנו, כי אי אפשר לדעת מי הם הפגיעים. אבל ככה הם חושבים לעשות את זה? אחרי כתבה מלאה בכל כך הרבה שקרים, אי דיוקים ודיסאינפורמציה?

מגיע הסטלן המצוי, שכבר ניסה גראס רגיל ואף "גראס מוות", וכבר יודע שהוא לא נהיה אלים או אימפוטנט וגם לא פורץ למכוניות כדי לקנות עוד מ"גראס המוות", קורא את הכתובה הזו, ופותר הכול ב"פפפחח, שטויות." וכך גם הדבר היחיד שראוי לתת עליו את הדעת כאן נעלם בתוך המלל המטופש.

כך נראית כל המלחמה הדבילית בסמים, שקרים שגורמים, בצדק גמור, לאנשים לא להאמין ברשויות, ושבסופו של דבר מזיקים הרבה יותר מאשר היו עוזבים את כל המלחמה בסמים בשקט".

''ככה לא נלחמים בסמים'' 387100
המגלגלים יכולים לנשום לרווחה, תרתי משמע, לפחות בנוגע לכל מיני צרות כמו סרטן ריאות ועוד: http://www.scienceblog.com/cms/study-finds-no-link-b...

(מה הסיכויים של הידיעה הזאת לזכות לכתבה בעיתונות?)
''ככה לא נלחמים בסמים'' 387254
זה נדמה לי? מעשני המריחואנה הכבדים ביותר עישנו "מעל 22,000 ג'וינטים" בחייהם. מעשני הטבק, אליהם הם מושווים, עישנו "2 חבילות ליום". כיוון שמדובר בבני ששים לערך, סביר לשער שהם עישנו יותר משנה וחצי, ולכן כמות העשן שהם שאפו גדולה פי 10 או יותא לעומת מעשני המריחואנה.

מסקנה: אם תעשן טבק או אם תעשן עשירית הכמות מריחואנה, יש לך אותו סיכוי לחלות בסרטן ריאות.

הצגת הכמויות בבלוג הזה מטעה.

(אני יודע, יחסי הכמויות אינם מקריים. מריחואנה יותר יקרה, פחות זמינה, ואולי פחות ממכרת.)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים