מאמר יוצא מהכלל 38892
נהניתי מאוד . והתרשמתי מהטענות שלך.
לא את כל מה שאתה טוען אני מקבל. כך למשל אפשר להבין מהמאמר שלך שיש איזו תוכנית אב מוסלמית להילחם במערב , ולא היא. יש קבוצה קטנה שסוחפת בעיקבותיה את השאר. אבל מניסיון המהפכה הקומוניסטית אנו יכולים לדעת מה יכולה לעשות קבוצה קטנה של כמה עשרות אנשים נחושים עם אידיאולוגיה מלהיבה.
מה יכול המערב לעשות ? כפי שכבר אמרתי בעבר להתחיל לפתח אידיאולוגיה ( יותר נכון דרך חשיבה ) חדשה שתהווה משקל נגד לאידאולוגיה המוסלמית הסוחפת .הנהנתנות והצרכנות שהיו פחות או יותר האידיאולוגיה של המערב ( וגם של ישראל ) בשנים האחרונות חלף זמנם וכפי שנראה כרגע , לשנים רבות מאוד.
יש לזכור שלא רק האיום המוסלמי מאיים עכשיו על המערב והעולם כולו אלא גם ( ומשום מה כולם נוטים לשכוח את זה בימים טרופים אלה , אבל כבר בחודשים הקרובים זה יהיה קשה מאוד ) איום אקלימי , התחממות כדור הארץ שפועלת כעת בקצב מואץ. לאיום הזה תהיה השפעה גדולה מאוד גם על מדינות האיסלאם . בתור דוגמה , כבר עכשיו עומדים להיגמר לאפגניסטאן עתודות המים וכך גם לגבי מדינות אחרות כמו סין שגם עתודות המים שלה עומדות להסתיים בשנים הקרובות .
בכל זאת כרגע נראה שהמאבק התרבותי ( ועדיין לא ברור לנו איזה השלכות יהיו להתחממות עליו ) קרוב מאוד. צעד אחד שהמערב צריך לעשות במאבק הזה זה להשיג את שיתוף הפעולה של המדינות המחזיקות בדתות האחרות החשובות כיום בעולם הודו ההינדוהיסטית המדינות הבודהיסטיות , והבודהיסטיות בכוח כמו סין. לכולם יש אינטרס להיאבק בפנטיות המוסלמית .
נראה לי שאחרי ההדגמה של הרס פסלי בודהה באפגאניסטאן זאת לא תהיה משימה בלתי אפשרית .

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים