העולם החילוני נגד העולם הדתי ! 39304
את המאמרים הבאים פרסמתי בעבר ונראה שהם נכונים עוד יותר היום:

הן כיבוש לבנון והן תהליך אוסלו השאירו אותנו מפוקחים מאוד: לא ניתן לפתור את הסיכסוך במלחמה וגם לא בהסדר מדיני.

הטרור והמוות לא יפסקו כל עוד אנו והפלסטינאים נשב כאן יחדיו, האם 100 שנות שפיכות דמים לא מספיקות כדי להוכיח לכם ששני העמים פרימיטביים מכדי לחיות ביחד?!

עכשיו בואו נבדוק את החלופות:

1) הצעת הימין-טרנספר: על פניו רעיון פשוט ואלגנטי: יש בעיה - מסלקים אותה! אבל כולנו יודעים מה יקרה כאשר ניישם רעיון זה: העולם הדתי (=המוסלמי, להבדיל מהעולם החילוני=המערבי) יתאחד לתקוף אותנו, וייתכן שאז, בסיועם של נשקים להשמדה המונית שלא היו בידיו בעבר, הוא סוף סוף יוכל להגשים את חלומו הגדול להשמיד את "הנגע הממאיר, החילוני=דמוקרטי=מערבי הזה" (יצוין שבכל העולם הערבי שורפים דגלים של ישראל יחד עם דגלים של ארצות הברית וקוראים קריאות גנאי נגד "הנורמליזציה", קרי הרס התרבות השוביניסטית, הגזענית, האנטי-מדעית, האנטי-ליברלית, האנטי-דמוקרטית או במילים אחרות הדתית שלהם *)
מיותר לציין שכל התמיכות והמענקים שניתנים לישראל ומחזיקים את המדינה הזאת על הרגליים יתבטלו לחלוטין ובנוסף יוטל עלינו אמברגו, שהוא בדיוק מה שהכלכלה שלנו צריכה כדי לקרוס סופית.
אין שום סיבה שגורלינו יהיה שונה מגורלה של סרביה שעשתה כדבר הזה בדיוק: היא עשתה טרנספר למוסלמים שחיו בקירבה ועל כל נהרסה כמעט כליל ע"י נאט"ו ובנוסף הוחזרו כל הפליטים שהמדינה הזאת גירשה, ואכן יתכן שגורל שרון יהיה כגורל מילושביץ'.

2) הצעת השמאל-הפרדה: מכיוון ששני העמים פרימיטיביים מכדי לחיות ביחד עושים מה שכל גננת יודעת לעשות בין שני ילדים שמכים האחד את השני: הפרדה.
ואני מדבר על גדר כפולה, שדות מוקשים ותצפיות.
אין דרך אחרת.

מה יש לנו לעשות עם מליוני פלשתינאים בתוך-תוכנו?! ידעתם שבכל שטח ישראל (כולל השטחים) יש מספר זהה של יהודים ולא-יהודים (ידיעות-אחרונות)?
אין מה לעשות אלא להפרד! אם לא לשלום אז סתם להפרד! הם לא רוצים אותנו, אנחנו לא רוצים אותם... די!

אי אפשר להסתדר איתם, אי-אפשר לסלק אותם, אפשר רק לעזוב אותם (ואותנו) לנפשם.

* אין להסיק מכאן שאני גזען-שונא-את-התרבות-המזרחית משום שגם אירופה היתה כזאת בתקופה הדתית שלה; ימי החושך, ימי הביניים.
זוהי תופעה אנושית חוצה תרבויות ועמים: בכל מקום של סיכסוך ושפיכות-דמים - שם תמצא גם דת, שמרנות ושנאת האחר, השונה!
באירלנד
ביוגוסלביה
ופה אצלנו!
וכמובן בעוד המון מקומות (רק תקראו הסטוריה ותראו שהדת היתה הגורם שהניע מיליוני גברים לקום ולרצוח מיליוני גברים אחרים, נשים וילדים). הדת היא היחידה שיכולה לתת גושפנקא מוסרית לרצח עם - כי הרי האחר הוא חוטא, טמא.

התנך מיצג גישה זו היטב:
אני לא הולך לצטט לכם את הרעיון של השמדת הכנעני ושאר העמים שישבו כאן קודם, רצח עם ברשות התורה! 5 עמים יותר מאצל הנאצים!
נהיה מקוריים ורק נציע לכם מקום שפתחתי באקראי (בחיי!) על יהוא המלך:
מלכים ב' פרק י'
תקראו ותבינו
שבדת (כל דת) אין מקום לחופש הדעות, אין מקום לפלורליזם, אין מקום לדמוקרטיה.
התעלול הלשוני של "מדינה יהודית-דמוקרטית" שווה ערך לגבוה-נמוך ונשוי-רווק.
תקראו על איך צריך להשמיד את המאמינים בדתות אחרות ואיך אליהו (גם כן סבא עם עיניים טובות) שחט את עובדי הבעל והתנך מציין את רוצח ההמונים הזה בהערכה - כי זהו התנך! וזו ההשקפה הדתית האמיתית מבעד למסכה הפסאודו-דמוקרטית של הציבור הדתי אצלנו (המחבלים היהודים) ואצלם (החמאס).
חשבתם פעם על זה שכל
כל
כל
הרוצחים האידאולוגיים בישראל היו דתיים??

פחות מרבע מהאוכלוסיה!

החמאס - דתיים!
עמי פופר - דתי!
החיזבללה - דתיים!
אנשי כהנא - דתיים!
הגיהד האיסלמי - דתיים!
המחתרת היהודית - דתיים!
גולדשטיין, יונה אברושמי, יגאל עמיר...
דתיים
ועוד רבים רבים...

למישהו יש דוגמה למחבל שאיננו דתי?

אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מה הדבר המטונף הזה שקיים בכל דת (ראה האינקויזיציה, מסעי הצלב) שהוא היחיד שיכול להניע מיליונים לרצח, אונס, גזל (ומיותר לציין פגיעה בחופש, ובהבעת דעות...)

נהרות של דם הדת שפכה ואין אפילו אדם אחד שרצח בשם האמונה שאין אלוהים בשמיים!

אלו הם שורשיו של הסיכסוך הישראלי-פלשתינאי.
ביטול מצוקת המיעוטים האיסלאמים 39455
צודק כותב המאמר בציינו שהמוסלמים אינם מוכנים לנהוג כמיעוט סביל, ונותים להתמרד ולאחוז בנשק ובטרור. יתכן וכמיעוט הם צודקים בכך ויתכן שהם ממהרים מדי להאשים את האחר ולפגוע בו. אך הדיון המוסרי לא ישנה את העובדה. ועל כן הדרך להרגעת הסביבה היא מניעת מצב בו המוסלמים יחיו תחת כיבוש זר, מניעת מצב בו המוסלמים יחיו כמיעוט במדינה בעלת רוב בעל אורינטציה אחרת.
מתוך כך נגזרת הדרך לפתרון ולהרגעה, הדרך המחייבת יצירת התאמה בין גבולות מדיניים, לגבולות דתיים \ לאומיים.
בעקבות אירועי התאומים, ובמידה מסוימת גם לפני כן, ארצות אירופה החלו להבחין בבעיה העומדת להתרחש עליהן עם גידול המיעוט האיסלמי בתוכן. והן נזהרות ומנסות להמנע ככל האפשר מהמשך הגירת המוסלמים אליהן.
ישראל, כמו ניגריה, כמו קשמיר, פיליפינים, מקדוניה וקוסובו, ורשימה ארוכה של מדינות אחרות ניצבת בפני בעיה נוספת כאשר המיעוט האיסלאמי בנוסף לרגשות הקיפוח והנקמה שהוא נושא עמו, יש לו גם תביעות הסטוריות וקרקעיות. ועל כן הדרך המומלצת ובעצם היחידה היכולה לסייע להביא לרגיעה ולשקט היא דרך ההפרדה הלאומית / דתית. ודרך ההפרדה, או ההתאמה של עם לארצו, ובקיצור ביטול תופעת האיסלם כמיעוט מחייבת שינויים גיאוגרפיים ודמוגרפיים.
דרך זו מחייבת נאמר חלוקת ניגריה לשני מחוזות או מדינות, אחת המוסלמית והאחרת הנוצרית, וכך גם לגבי יגוסלביה לשעבר ועוד ועוד. ולגבי ישראל פירושו של דבר שהיהודים יוותרו על חלום "שתי גדות לירדן - זו שלנו זו גם כן", משמע ויתור על ארץ ישראל השלמה בריבונות יהודית. והסתפקות ברבע משטח ארץ ישראל ההסטורית, החלק ממערב לנהר הירדן. ובמקביל להגירת יהודי ארצות ערב וקליטת בישראל, יש לבצע העברת ערביי יש"ע וישראל וקליטתן במזרח, בממלכת ירדן.
מבחינה לאומית אתנוגרפית, ערביי ירדן קרובים לערביי יש"ע וישראל, יותר מאשר נאמר יהודי גליציה ליהודי רומניה, ובוודאי מאשר יהודי מרוקו ליהודי גרוזיה. וניתן גם ניתן ליצור מהם מערכת לאומית אחידה.
פעולה זו של העברת אוכלוסין, עשויה בטווח הקצר להראות גרוע במסכי הטלביזיה, כשם שתהליך לידה אינו נראה טוב ומלווה כאבים, דמעות ודם אך תוצאתו הנה חיובית ומועילה.
אין לנו כל אפשרות אחרת. המוסלמים לא בנויים לחיות כמיעוט בשלום, והמשך הכללת מיעוט מוסלמי פירושו מלחמות וסבל רב, ללא שום תקווה בקצה.
אין כאן רק מחקר אקדמי, אנו מסכמים בימים אלו מאה שנות חיים משותפים של ערבים ויהודים באותה ארץ. ומאה שנות "דו הקיום" מוכיחים את כשלון הדרך המשותפת.
אנו חייבים לאפשר לדורות הבאים לחיות בשלום וזאת ע"י כך שאנו נספוג את הגינויים והנזיפות של ארצות העולם, אך נעשה את הנדרש, ונציל את הערבים ואת עצמנו מהמשך אין סופי של סבל ודם.
אחריות מחייבת לפעול גם בדרכים לא סימפטיות, אך הנגזרות מתוך הברירה הנכונה יותר, לנו ולהם
אירלנד... 39526
אני מניח שגם מלחמות הדת באירלנד נובעות מכך שהמוסלמים אינם מוכנים לנהוג כמיעוט סביל...
קרא את שני מאמרי הקצרים למטה, המועתקים בזאת לנוחיותך...

אין לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמים -
6 מיליון יהודים לא טועים !

ציר המאבק אינו בין האיסלם לבין המערב, אלא בין האידאולוגיה של המערב (פתיחות מינית, חירות אישית, דמוקרטיה, ראציונליות, חילוניות) לבין האידאולוגיה הדתית, שהאיסלם הוא מקרה פרטי שלה. והרי הניגוד לאידאולוגיה המערבית (שפרטתי אותה למספר דוגמאות) קיים גם בנצרות וגם ביהדות לא פחות. את אותה ביקורת על המערב שבין-לאדן משמיע תוכלו לשמוע גם אצל המטיפים הנוצריים וגם אצל אמנון יצחק. ציר המאבק הוא אותו ציר כבר מאות שנים ואין חדש תחת השמש; הוא אותו מאבק בין הרנסנס לימי הביניים (בין גלילאו לכנסיה) וגם בין מר"צ לש"ס, בין הפמניסטיות לשוללי זכות האישה על גופה באמריקה ואירופה. בקיצור זהו המאבק בן ה-‏500 שנה בין הליברלים לשמרנים.
רק קסנופוביה וצרות אופקים תצביע על האיסלם כאוייב העולם החופשי ותפטור את שתי הכנופיות המונותאיסטיות הנותרות מאשמה, רק בגלל שהן קוראות לאותו דבר יהוה במקום אללה - אותה אידאולוגיה בהבדלים פולקלוריסטיים זניחים.
בכל מאבק שלנו כנגד השמרנות והדת אנו מטים שכם לגלילאו, תומס גפרסון ואלינור רוזוולד במלחמתינו למען חירות, קידמה ומדע. כל חברה ומאבקה בבין-לאדנים שלה, בפנאטים הדתיים שלה.

אם תקרא את הזוועות שנעשו בתנ"ך בשם הדת היהודית, ואם תלמד היסטוריה ותדע את כל הזוועות הנוראות שנעשו בשם הדת הנוצרית, וודאי תשאל את עצמך, מדוע דווקא האיסלם, שפורמלית הוא הליברלי מבין הדתות, מדוע דווקא הוא אחראי לכל הזוועות האחרונות??

ובכן, בגלל הקאנוניזציה של הטקסט המיקראי, לא נשתנו מהותית עקרונות הדת, ונשאלת השאלה: מדוע, אך לפני כמה מאות שנים הנצרות הקימה את האינקויזיציה ואילו עכשיו הרעיון נשמע מטורף לחלוטין. מה השתנה??

לא הדת. מה שהשתנה הוא שקמו אנשים שהחליטו שדי עם הדיקטטורה הדתית, ובמאמץ משותף, בין לאומי (ראה רוסו) הצליחו להקים את תנועת ההשכלה. תנועה זו, שטפחה ערכים הפוכים לדת, לאט לאט הצליחה לשנות הרגלי חשיבה, ואף להצליח פוליטית (המהפכה הצרפתית). ההשכלה, החלק התרבותי שבנו הצליח לסרס את הדת; האם יש כח כזה באפגניסטן?!

למעשה, אפשר לעשות גרף המתאר יחס ישיר בין הכח שתתן לדת לבין מידת הרצחנות שלה.
בתקופת יהושוע לא היתה דמוקרטיה, לא היתה ביקורת על הדת ולכן נעשה שוב ושוב רצח עם בתושבים המקומיים. דבר דומה קרה עם הנצרות בימי הביניים (האיקויזיציה) ללמדך שהתופעה לא קשורה לעם, מיקום גיאוגרפי, תקופה או דת ספציפית. הנצרות לא הפסיקה לרצוח עד שהיא לא סורסה בידי הקידמה. הסיבה שהאיסלם רצחני כל-כך היא שאין בנמצא רסן שיושם על חזיר הבר המשתולל הזה, ויהפכו לחמור כנוע כמו הנצרות.
שנאת יהדות, והגנה על האיסלם 39542
בהחלט סביר שבזמן יהושוע בן נון היו ביהדות זרמים אכזריים. ובתקופת ראשית הנצרות הדת הרומית הייתה אכזרית ורבת קורבנות. וכמובן שאין ספק שבימי הביניים ובתקופת האינקווזיציה הנצרות היתה מרושעת ורצחנית. אך היום ובשנים האחרונות בהביטנו סביב אנו רואים שבעוד דתות אחרות נרפאו מכך מזמן האיסלם הוא נושא דגל הרצח, ועל דגליו מופיע סמל החרב. היהדות מזה שלושת אלפים שנה אינה מטיפה לרצח בעל דת שונה, ואין מקום לכנות את חנה ושבעת בניה כרוצחת, בשל התנגדותה לדת הרומית הרצחנית. כשם שאין לכנות רוצח את מפקד קיבוץ נגבה בזמנו שלא נכנע למצרים, הרוצחים בחייליו.
הגישה הפשטנית הטוענת שכל הדתות רוצחות, זה כאילו להאשים את כל העמים בשעבוד ועבדות, כאשר היהודים לא מעסיקים עבדים מזה אלפיים שנה, הנוצרים שחררו את עבדיהם לפני מאות בשנים, אך בסעודיה, בסודן ובסומליה ממשיך סחר העבדים. כנ''ל לגבי היחס האכזרי לנשים עונשי המשפט הפלילי וכדומה.
לא עומק הדתיות הוא הפשע, לא האדיקות הדתית היא העוול, אלא העוול השטני משוטט ומטייל ומחפש לו בסיס לצמיחה. הוא יכול לצמוח על בסיס תורת הקומוניזם החילונית לחלוטין, וליצור את מחנות הריכוז של סטלין ולהביא לרצח המליונים בסיביר. העוול יכול למצוא בית אצל מנהיגי החמר-רוז בקמבודיה. שם הדת איננה חד אלית, ובאירופה העוול התביית לו על המצוקה הלאומנית החילונית הגרמנית המשלבת אגדות עם פגאניות ונצרות קדומה ויצר את הנאציזם שהשמיד את אירופה. והיום העוול מצא לו מחסה ובית והנו מחלחל וצומח אצל מאמיני האיסלם.
כשם שנכון היה להשמיד את הצבא הגרמני ואת מאמיני מפלגת צלב הקרס בשנות השלושים והארבעים, נכון להשמיד את מאמיני האיסלם הקוראים לטבח ''בכופרים'' היום. אנו יכולים לעשות זאת עתה ובזול יחסית, או להמתין לכבשנים ולרכבות המוות, לאנטרקס ולפצצות הגרעין ורק אז להתעורר ולהלחם.
והשלום יבוא כאשר יידע האיסלם לסלק את החרב מעל דגלו, כפי שידעה גרמניה לסלק את צלב הקרס מעל דגלה. אך כל עוד מתנופפים דגלי הרשע חובה על כל אדם באשר הוא להלחם בהם עד חורמה.
והמנסים לסנוור את עיני העם ולמנוע מאיתנו לראות את המציאות המרה, אותם בניהם של המנגנים בתזמורת המוות, מתחת לשלט ''העבודה משחררת'' דאז, או היום ''די לכיבוש'', או ''כולנו אשמים'' שותפים ועושים פשע נוראי.
לא הדת בפני עצמה היא הבעייה, העוול ועוזריו, שקרניו ומסיתיו בין במכוון ובין בתמימות הוא האסון.
שנאה שווה לכל הדתות ששפכו דם רב! 39630
"בהחלט סביר שבזמן יהושוע בן נון היו ביהדות זרמים אכזריים" - נו באמת! זו היתה הדת! 'בהחלט סביר שבזמן הנאצים היו בגרמניה זרמים אכזריים'. איזו אנדר-סטייטמנט! כנראה ששכחת את תקופת מלכים (למשל). בכל זמן שהיה לדת כח היא היתה אכזרית - והמקור אליו אפנה אותך הוא כמובן התנ"ך.

"ובתקופת ראשית הנצרות הדת הרומית הייתה אכזרית ורבת קורבנות. וכמובן שאין ספק שבימי הביניים ובתקופת האינקווזיציה הנצרות היתה מרושעת ורצחנית." - אולי תואיל להבהיר מתי בדיוק *לא* היתה דת הנוצרית אכזרית, לפני שסורסה בידי הדמוקרטיה החילונית??

"דתות אחרות נרפאו מכך מזמן האיסלם הוא נושא דגל הרצח" - הדתות לא נרפאו, הן סורסו.

"היהדות מזה שלושת אלפים שנה אינה מטיפה לרצח בעל דת שונה, ואין מקום לכנות את חנה ושבעת בניה כרוצחת, בשל התנגדותה לדת הרומית..." - היהדות מטיפה גם מטיפה ושוב, ראה התנ"ך והדוגמא שכבר נתתי בקשר לאליהו (טיפה בים!) דוגמא מאוחרת יותר:
ודוגמא מאוחרת עוד יותר היא החרדי ששרף למוות שתי נשים שעבדו בזנות.
חנה העדיפה את שחיטתם של שבעת בניה על פני המרת דתם. זו היתה הכרעה דתית קלאסית בה נאלץ המאמין להכריע למה באמת יש ערך: לחיי אדם או למצוות הדת המסוימת בו הוא מאמין. הכרעה דומה עשו גם מחבלי המטוסים של בן-לאדן, גולדשטיין, מתפוצצי החמאס וכמובן גם האבטיפוס, אברהם בעקדת יצחק.
טיבעי להאמין שדווקא הדת שלך היא הנכונה ודווקא המדינה שלך מכל המדינות, היא הצודקת. טיבעי, אבל קצת פרובינציאלי...

משעשע משהו התאור האוילי של הרשע המשוטט לו בעולם ומחליט לנחות פתאום בנקודה מסוימת; "והיום העוול מצא לו מחסה---" וכו'. משל היה העוול רוח הנושבת פה ושם ללא פשר וקשר. ובכן, אני מתנדב להסביר את הקשר: בתרבות ליברלית, חילונית וחופשיה, בה זכויות האדם הם ערך עליון ולא הפולחן הספציפי של הפולקלור המקומי - הרוחות האלה לא נושבות...
ביטול מצוקת המיעוטים האיסלאמים 39775
המוסלמים בגרמניה הם מיעוט סביל ביותר. ביחוד הטורקים.
אברושמי גילה את קונו בכלא 39681
כשרצח, היה עדיין חילוני.
סחתיין על השם. 39682
אנחנו צריכים להבין מזה משהו?
סחתיין על השם. 39685
כן. אני מבקר בחריפות את אחי.
(יסלח לי בן-יהודה, זה שנים שאני כותב סחטיין במקום סחתיין. מאברוק, מכל מלמדי השכלתי)
סחתיין על השם. 39686
העיקר שתפסיק להשחית, שוב''ב.
מקום הולם. 39684
בכל תופעה היסטורית ישנם יוצאים מהכלל, אבל כידוע 'אין היוצא מהכלל מעיד על הכלל' ובכל-זאת, לא מפתיע אותי (במידה ואתה צודק) שהוא בחר לחזור בתשובה. בחירה דומה עשה גם רוצחו של אסף שטיירנמן.
שטירמן 39707
Gottglaubiger 39706
Most Nazis were non-religious
and absolutely non-christians

ורובם אני מניח... 39728
ורובם אני מניח אהבו בירה. אז מה? לא אמרתי שכל הרציחות בהיסטוריה בוצעו על רקע דתי! ישנם שני רוצחים גדולים:
הדת והלאום.

כמובן, יש מגוון סיבות מדוע קמים אנשים ורוצחים את אחיהם. אבל המשפט החשוב ביותר שכתבתי, שיש נטיה להתחמק ממנו, הוא: "אל מול עשרות ואולי מאות מיליוני האנשים, נשים וטף שחסידיה השוטים של הכנופיה המונותיסטית רצחו בזזו עינו ואנסו, אין אפילו אדם אחד שרצח בשם האמונה שאין אלוהים בשמיים! וזה פער עצום פ ע ר מ ו ס ר י !"
דמגוגיה שמאלנית אופינית 39746
תחת מסווה של ניתוח היסטורי, יוצא מאן דהוא שמאלני נפוץ כנגד הדת היהודית, ומציגה כחלק מהדתות הרצחניות, וכאילו הדתות המונותאיסטית הן הבסיס לרצח. וגם היהדות בתוכן.
וכדרך שמאלנים מתעלם מן העובדות: מעשי הרצח הגדולים של המאה בוצעו בידי חילונים מוחלטים, תחת תיאוריות חילוניות: הנאציזם - תורת הגזע, רצחה צוענים נוצרים לחלוטין. וקומוניזם: שהביא לרצח של עשרות מליונים בני אותו עם בסין וברוסיה. על רקע אידאולוגי כלכלי חברתי
והחמר-רוז בקמבודיה, שהביאה לרצח מליונים מסיבות לא ברורות לעולם המערבי.
ההתעלמות מהעובדות הנה דמגוגיה שמאלנית אופינית, נסיון מסורבל לקשור את הדת היהודית לתופעת הרצח, למרות שביהדות אין בה רכיבי מסיונריות כלל, ובמידה רבה הדת היהודית אפילו שיתקה את העם והקשתה על התגוננות ולקיחת גורלו בידיו.
אמנם היו דתיים יהודים רוצחים, אך לעומת מעשי השמאל החילוני בסזון ובפרשית ילדי תימן ורצח מעפילי אלטלנה הכל מחוויר.
גישה שמאלנית זו מעוררת בחילה, יש בה יותר מסתם אנטישמיות חולנית, יש בה התנשאות צבועה ואינטלקטואליות מזויפת. כתיבה בסגנון החוזר על סיסמאות ללא קישור ותוכן ללא חיפוש אמת, אלא צביעת המטרה לאחר שהחץ נורה. חץ שנאת היהדות.
דמגוגיה שמאלנית אופינית 39748
למיטב ידיעתי (עיון זריז בספרו של תום שגב "הישראלים החדשים", מאוחר אתמול בלילה), העולים שהיו על סיפון ה"אלטלנה" הורדו ממנה בתחנתה הראשונה (כפר ויתקין?) כך שאלו שנהרגו לא היו עולים.
הכללה ימנית אופינית 39749
כמו כל אינטלקטואל, חשוד תום שגב בעצמו בהיותו שמאלני אופיני (ולכן שקרן פתולוגי וכו'). במקום להסתמך עליו, אפשר פשוט לקרוא את שני המכתבים שהתפרסמו היום בהארץ תחת הכותרת 'ושוב אלטלנה' בתגובה על המאמר השקרי של ארנס משבוע שעבר.
אמת נטו 39753
לא נזקקתי למאמרו של ארנס, וודאי לא של תום שגב, וגם לא למכתבם של זקני הסזון שענו למאמרו של ארנס. כי אני מקורב לנושא ומכירו על בוריו.
ואותם שצוינו שנהרגו בחוף, היו למעשה במים בקרבת החוף לאחר שקפצו ושחו מן האוניה המופגזת ע''י פיקודיו של רבין ובן גוריון. כאשר הפקודה היתה לפגוע ולחסל את האוניה, גם אם יש עליה מעפילים. וכך בוצע.
אך לא זה העיקר, תופעת הסזון הרצחנית היתה שולית יחסית, כי העיקר היה הסזון ''המתון'' זה שמנע קבלתם לעבודה של מי שנחשד בימניות, מי שלא היה ברשותו ''הפנקס האדום'' הוא העיקר. הטרור שננקט נגד אנשי הימין מאז המרד נגד השלטון הבריטי, ועד מרגלית הר שפי, הוא הפשע העיקרי. החטא הנוראי הוא הנסיון למנוע את משפטו של רביב כדי לאפשר המשך ההסתה נגד הימין, האפלייה התקשורתית נגד המתנחלים הדתיים- לעומת ההלל לקיבוצנים השמאלנים. הסזון המתון האיטלקטואלי והממוסד, זה שאוחז את הפרקליטות ובתי המשפט בגרונם, זה המעקר את התקשורת מכל בדל אמת, הסזון המונע את האמת לצאת לאור ולהגיע לאוזני ולבבות העם הוא הפשע.
אמת נטו 39772
אפרופו. אימי הוכתה קשות בתקופה הארורה ההיא, כשיצאה באחד
הלילות להדביק כרוזים של האצ''ל (והיא ילדה כבת ארבע-עשרה)
בריוני הממסד לא חסכו ממנה גם איום ברצח, ומאז לא נשלחה להדביק כרוזים עם חבריה בשעות הערב... אלא באשמורות בוקר.
(במחשבה שניה, מאחר ו''רק'' הוכתה, לא חוסלה, אני מניח שאי אפשר לקרוא לזה טרור שמאלני)
למה אתה לא עונה לעניין? 40000
למה אתה לא עונה לעניין? כנראה שאתה לא מסוגל (אין לך נימוקים טובים) ולכן אתה מעדיף לגדף (בזה אתה טוב יותר. ראה "יא שמאלני" פה "יא שמאלני" שם).
אני בוחר בדרך אחרת. דרך הטיעון.
"תחת מסווה של ניתוח היסטורי" - אם אתה חושב שהניתוח ההיסטורי שלי שגוי, אתה מוזמן לבקר אותו. מה אני צריך להבין מבחירתך להימנע מכך (ולהעדיף פשוט לטעון שהוא "מסווה")?

"מאן דהוא שמאלני נפוץ" - מתי קראתי לך "מאן דהוא ימני נפוץ"? איזה פער תרבותי!

"יוצא ... כנגד הדת היהודית" - חירבונו של עולם! כמה פעמים אני צריך להסביר שאני לא מבדיל בין האמונות הטפלות השונות! אלו הן לא יותר מהתפתחותו של פולקלור מסוים והקאנוניזציה שלו. אינני יוצא נגד הדת היהודית אלא כנגד כל הדתות, הבנויות על בסיס אידאולוגי שווה (ראה חופש הביטוי, היחס להומוסקסואלים, זכות האשה על גופה ומעמדה, ההתנגדות לליברליות לקידמה ולמדע (לאותם חלקים שסותרים את הדוגמות הדתיות שלהם - ראה גלילאו, תורת האבולוציה) היחס לאנשים בעלי דעות שונות (הכופרים) ועוד ועוד ועוד).

"וכאילו הדתות המונותאיסטית הן הבסיס לרצח" - אתה בכלל קורא את מה שאני כותב, או שה "תגובות" שלך הן רק הזדמנות לפרוק את דעותך?? קרא למעלה! את התגובה ש "הגבת" עליה בעצמה! קרא את שאר מאמרי לפני שאתה משיב, ונסה, כמוני, לענות נקודתית, כי פשוט לא ענית כמעט לשום דבר ממה שכתבתי!

"וכדרך שמאלנים מתעלם מן העובדות" - הפוסל במומו פוסל. יקראו הקוראים וישפטו... מיד בא האיזכור החוזר שהנאצים (הימניים) והקומוניסטים לא היו דתיים, ואיך זה יכול להיות? ושוב, כמה פעמים אני יכול להסביר וגו'. אבל נרחיב פה מעט. נושא הדת היה אינדיפרנטי (בלתי תלוי) לרציחות שביצעו הנאצים והקומוניסטים, הם לא רצחו בשם האמונה שיש אלוהים בשמים ולא בשם האמונה שאין אלוהים בשמים. זה פשוט לא קשור. לעומת זאת גולדשטיין רצח בשם שמיים, וכך גם הגולדשטיינים מהחמאס. יגאל עמיר רצח כמצוה דתית וכך גם טורקומדה (ראש האינקוויזיציה הספרדית). "אל מול עשרות ואולי מאות מיליוני האנשים, נשים וטף שחסידיה השוטים של הכנופיה המונותיסטית רצחו בזזו עינו ואנסו, אין אפילו אדם אחד שרצח בשם האמונה שאין אלוהים בשמיים! וזה פער עצום פ ע ר מ ו ס ר י !"

"ההתעלמות מהעובדות הנה דמגוגיה שמאלנית אופינית" - כן כן, כולנו אותו דבר. נראה שהדבר נכון רק לגביך.

כבר הראתי שההיסטוריה מלמדת שככל שיש לדת יותר כח כך היא רוצחת יותר, ואכן כאשר היה ליהדות כח (תקופת יהושוע, וכך גם נביאים ומלכים וכמו כן מרדו הדתי של בר-כוזיבא, שהסב בשל קנאותו אסון אדיר לעם היהודי) היא ביצעה רצח עם כפי יכולתה. מאז ההגליה לא היה ליהדות שום כח. ואכן, לפי התאוריה היא לא רצחה. היום הדת הרימה ראש בישראל, אולם הפעם זו מדינה דמוקרטית, כלומר מסרסת את הרודנות הדתית, ולכן הדת רוצחת פחות. בנה לך גרף פשוט; היחס בין מידת הרצחנות של הדת מול הכח שלה. תראה שיש מעט מאוד (אם בכלל) יוצאים מהכלל.
ראה http://haayal.co.il/reply.php3?id=733&rep=39526&...

השמאל והסזון. מדובר בתקופת טרום המדינה, בא היה חשש אמיתי לכישלון הקמת המדינה ע"י פיצול מוקדי הכח, וקריעת המדינה הצעירה במלחמת אזרחים. אבל לא זו הנקודה! הדבר החשוב יותר הוא הנחתך שמפא"י היתה שמאל! הן מפא"י והן האצ"ל ולח"י היו ימניים, הרי זה כמו לומר שערפאת הוא שמאל יחסית לחמאס ולג'יהאד האיסלמי! מפא"י היתה שמאלה לאצ"ל, אבל היתה ימנית בהחלט. באיזה מובן היתה מפא"י שמאל? השמאל דוגל דוגל בחופש ושלטון מינימליסטי בכוחו, מפא"י היתה כוחנית, הטילה צנזורות, גידפה את כל מי שלא היה ציוני מספיק וכו'. השמאל האמיתי היו אנשים כמו אורי אבנרי שמאבקו האין סופי בממסד הימני הזה, הידוע-בציבור כשמאלני יצג את המאבק הקלאסי בין ימין ושמאל, על כל מאבקיו בצנזורה ובשב"ק. מפא"י שמאל?! בכך שאסרו על כניסת הביטלס (שמאל-ליברלי מאוד) לארץ?! רק ראה את ההבדל בין גולדה מאיר (ימנית קלאסית), שאמרה ש "אין עם פלסטינאי" לעומת בינימין נתנyahoo, שלא רק שהכיר בעם הפלסטינאי, אלא שמסר להם חבלי מולדת מקודשים. ההבדל הזה מנפץ את הגדרה הכוזבת של מפא"י כשמאל.

"אנטישמיות חולנית" - שוב, אין לי שנאה לדת היהודית דווקא, לקרוא לי אנטישמי זו ילדותיות לשמה (של מי שלא קרא, או חמור מכך, לא הבין את מה שכתבתי)
Gottglaubiger 39897
כאן הייתי רוצה לראות תגובה מלומדת של אלכסנדר מאן או של כל גרמנולוג אחר.
התנצלות כללית 40380
שי שלום,

לצערי אני מצוי בימים טרופים אלו בדרכים, ולמרות היותי חמוש במחשב נייד הרי שאני עסוק באופן מבהיל בניהול והדרכת סמינר ארוך בנושא שיטת ההכשרה הדואלית בגרמניה - אשר מתקיים בעריה השונות של דרום גרמניה.

יש בדעתי להתפנות לסדרת תגובות שיטתית על מצב העניינים בעולם החל מיום א' הבא - תוך שימת דגש מיוחד על מאמריהם של ה''ה כהן, מזרחי וגלבץ.

שלך בידידות

אלכסנדר מאן
הכשרה דואלית 40381
שלום אלכס.
לכשתתפנה, מהי "הכשרה דואלית"?
הכשרה דואלית 40390
יובל שלום,

המדובר בשיטה הגרמנית אשר מכשירה את הצעיר במקום העבודה במשך פרק זמן של עד כארבע שנים, אשר מתוכן הוא חייב לבקר פעמיים בשבוע בבית הספר המקצועי להשלמת השכלה טכנית וכללית, ושלוש פעמים בשבוע במפעל המכשיר.
המיוחד בשיטה זו היא העובדה שהמפעל מחזיק ומממן את כל הכשרתו ומשכורתו של הצעיר, גם שהוא נמצא בזמן לימודיו בבית הספר - דבר אשר אינו קיים כלל בשיטות מערביות אחרות ‏1. שיטה זו מרתקת אמנם את דמיונם של אירופאים אחרים, אך נסיונות יישומה במקומות אחרים ברחבי העולם המערבי נחלו כישלון חרוץ.
במסגרת הסמינר בנושא שיטה זו הוזמנו מספר מומחים מישראל לפרק זמן של שבועיים, על מנת לבדוק פעם נוספת שיטה זו מקרוב. חברת-קארל-דיסברג הטילה עליי לערוך, לתרגם וללוות סמינר זה לכל אורך שלביו, תוך שימת דגש מיוחדת מצידי על הנקודה ההגליאנית בשיטה זו ‏2.

באם תרצה ותהיה מעוניין בפרטים נוספים - אשמח לשלחם לדוא"לך הפרטי.

שלך

אלכסנדר מאן

1 הכוונה למועדון המדינות הרומנו-לטיניות ומועדון המדינות היהודו-קלוויניסטיות [כהגדרת שיטתי בלבד], אשר בהן המערכת הדואלית הגרמנית אינה מצליחה לתפקד. מחד הגרמנים נטו עד כה להצניע עובדה מעניינת זו ולנסות ולנמקה בהסברים טכניים בלבד לשיטתם, ומאידך בני עמים אחרים ניסו להסביר זאת ב'חריצות הגרמנית', אך אף צד לא הצליח לנמק תופעה זו עד כה.

2 הנקודה ההגליאנית מהווה מעין פתח להבנת המבנה הלותרני לשיטתי בארצות צפון אירופה.
הכשרה דואלית 40391
אלכס שלום

לכשתתפנה, כמובן, אשמח לשמוע הבהרות על
"הנקודה ההגליאנית מהווה מעין פתח להבנת המבנה הלותרני".
מהי הנקודה? מהו המבנה? וכו וכו.

שלך בידידות
שי מור.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים