מאמר קצר... :-) 39307
אין לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמים -
6 מיליון יהודים לא טועים !

אני יודע, הדברים שאני אומר הם קשים... מה לעשות שהם נכונים??

ציר המאבק אינו בין האיסלם לבין המערב, אלא בין האידאולוגיה של המערב (פתיחות מינית, חירות אישית, דמוקרטיה, ראציונליות, חילוניות) לבין האידאולוגיה הדתית, שהאיסלם הוא מקרה פרטי שלה. והרי הניגוד לאידאולוגיה המערבית (שפרטתי אותה למספר דוגמאות) קיים גם בנצרות וגם ביהדות לא פחות. את אותה ביקורת על המערב שבין-לאדן משמיע תוכלו לשמוע גם אצל המטיפים הנוצריים וגם אצל אמנון יצחק. ציר המאבק הוא אותו ציר כבר מאות שנים ואין חדש תחת השמש; הוא אותו מאבק בין הרנסנס לימי הביניים (בין גלילאו לכנסיה) וגם בין מר"צ לש"ס, בין הפמניסטיות לשוללי זכות האישה על גופה באמריקה ואירופה. בקיצור זהו המאבק בן ה-‏500 שנה בין הליברלים לשמרנים.
רק קסנופוביה וצרות אופקים תצביע על האיסלם כאוייב העולם החופשי ותפטור את שתי הכנופיות המונותאיסטיות הנותרות מאשמה, רק בגלל שהן קוראות לאותו דבר יהוה במקום אללה - אותה אידאולוגיה בהבדלים פולקלוריסטיים זניחים.
בכל מאבק שלנו כנגד השמרנות והדת אנו מטים שכם לגלילאו, תומס גפרסון ואלינור רוזוולד במלחמתינו למען חירות, קידמה ומדע. כל חברה ומאבקה בבין-לאדנים שלה, בפנאטים הדתיים שלה.
''אנחנו מאמינים בני מאמינים... 39801
...ואין לנו על מי להתעצבן אלא על אבינו שבשמיים''.
לפחות עד כמה שזה נוגע ל''כנופיה'' הנוצרית, אני לא מסכים
להקבלתה לזו האיסלאמית, שכן בארה''ב (ואני מביא אותה כדוגמא משום שהיא המדינה הכי ''אדוקה'' במערב) הוכרעה כבר
סוגיית ''זכות האשה על גופה'', לחסד ולא לשבט.(ובכדי שלא
אחשד חלילה באי הבנת הנקרא, אוסיף שאין תנועה נוצרית אשר
זוממת לשנות את הסטטוס-קוו בדרכים לא דמוקרטיות).
עכשיו צא וחשב לעומת זאת את ''זכויות'' הנשים בארצות האיסלאם.
במילים אחרות בכדי לעמוד על ההבדלים בין ''הכנופיות'' צריך
להתייחס ל''ביצועי'' המאמינים, ולא לחוקי הדת היבשים.
הטרוריסטים מאמינים בני מאמינים.. 39847
שכחת כנראה את המצור שעשו נוצרים פנדמנטליסטים על מרפאות העושות הפלות, ומספר דתיים קנאים אף פוצצו מרפאות כאלה... שכחת את ה kkk ומקרים רבים של אירועים גזעניים/נוצריים. ובכל זאת, כל אלה בטלים בשישים לעומת זוועות האיסלם. הנצרות עברה במאות שנים האחרונות תהליך סירוס ארוך וכואב ע"י הדמוקרטיה, תהליך שהאיסלם עוד לא עבר. לפירוט נוסף, קרא את מאמרי למטה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים