לאיילים היקרים 394283
עברו מאז שלוש וחצי שנים...

אימו של שי החליטה להמשיך, ואימצה ילדה לפני שנה שהיום היא בת 7.

אך היום האם נזקקת לניתוח דחוף בחו"ל להצלת חייה כדי שתוכל להמשיך ולגדל את ילדתה...

נפתח חשבון מיוחד על שם גילה ליבנה בפיקוח שופט בדימוס, למי שיכול לעזור...

הבנק הבינלאומי
סניף צמרות מספר 064
מס' חשבון 105-325236

את יתרת הכסף - אם ישאר, תעביר גילה לחולים נוספים הזקוקים לעזרה.

ניתן לפנות במייל

ors3@netvision.net.il

ותכניו יועברו אליה...
לאיילים היקרים 399441
לכל משתמשי האתר - אנא אל תתייחסו בחשד לתגובה זו. נציג המערכת דיבר עם אור, ולמיטב שיפוטנו, הסיפור מאחורי הבקשה הוא אמיתי.
לאיילים היקרים 662172
מה היה בסוף? מה עם גילה ליבנה? מישהו יודע?
לאיילים היקרים 710017
קודם כל, לגילה, אמא של שי שלום.ביתה המהממת התגייסה לצה"ל.

אני הכרתי את שי, שהיה גדול ממני בכמה שנים, חבר של המשפחה. שי היה אהוב עלי מאוד, הייתי צעירה ממנו ועוד לא מחודדת במילים ובמחשבות כמוהו, ולמרות זאת בכל ויכוח תמיד גרם לי להרגיש חכמה, ושדעותי בעלות משמעות, ושהסיבה היחידה שהוא מגיב לי כי זה מעניין ובכל ערך. היינו הפכים בכל הויכוחים, אך נהניתי מכל שיחה, ויצאתי ממנה בתחושה של ערך. שזה בסדר גמור לא להסכים, ואף רצוי! שעצם הויכוח, אם יש בו כבוד הדדי למי שמולך, הוא הזדמנות ללמוד, להתחדד, ואף ללכת יחד למקומות חדשים. ובעיקר? לאהוב ולהפגש.

רק לאחר מותו גיליתי על האתר הזה. בספר שהוציאו לזכרו יש לא מעט ויכוחים מהאייל שהוא היה חלק מהם. היה תענוג לראות איך אפילו במרחב הוירטואלי שי הצליח להיות כל כך רגיש ובעל כבוד למי שמולו. מעבר להומור והשנינות, החכמה והחידודים שבדבריו.

לפני שעה הגעתי בטעות לאייל הקורא כי חיפשתי משהו סתמי. התמונה של האייל מייד הזכירה לי את שי, ותהיתי אם בויכוח שעלה לי בחיפוש הגוגל - שי יופיע. וכמובן שהוא היה שם. לא הצלחתי להפסיק לקרוא. ואז כמובן חיפשתי והגעתי לדף הזה. נדהמת לגלות שאפילו המון שנים אחרי היו עוד א.נשים שחיפשו וכתבו ותהו על קנקנו (ועל גורלה של גילה, אימו).

רציתי רק להגיב לשאלה שנשאלה בתום לפני 4 שנים, אך הזכרונות החלו להציף, וגם הדמעות.

מאוד מאוד מקווה שנצליח בחברה שאנחנו חיים בה לשאת מחלוקות ולנהל ויכוחים כמו ששי ידע. (וזה קצת מצחיק שאני כותבת את זה, כי שי אהב ויכוחים שאינם נוגעים (כביכול) בקרקע ובחיים עצמם, ואילו אני - רק לשם החיים עצמם)

מאחלת לכולנו שנה טובה יותר, אוהבת יותר ושהשיח יהיה בה שנון, מעניין, מלא הומור והכי חשוב- כבוד אמיתי ומעריך למי שמולנו, לא משנה מי היא/הוא.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים