מתקפת איכות? 394805
מתקפת האיכות הנוכחית של ויקיפדיה נוגעת לערכים שביקשו קוראים שונים. רשימת המונחים הדורשים ערך כוללת, תחת הכותרת "ספרות" את "ספר הטלפונים" ו"דפי זהב", וכן מגוון ערכים כמו "דלת", "מברשת שיניים", "קניון ירושלים", ואף הערה לגבי "Finnigans Wake" המגדירה אותו כספר הבלתי קריא ביותר בהיסטוריה, או משהו כזה. זה איכות זה?
מתקפת איכות? 394808
זו באמת מתקפה קצת יוצאת דופן. המתקפות הקודמות (קצת מיליטריסטי השם הזה, לא?) היו על הקולנוע הישראלי, ברזיל, והממשל בישראל.
מתקפת איכות? 394811
מתקפה על הממשל בישראל נשמע טוב. האמת, ראיתי את זה כשזה עוד היה רלוונטי, אבל אני עצלן, ותמיד מרגיש שאין לי שום סמכות לכתוב ערך שקשור במשל בישראל, או כל דבר אחר. חוץ מדוקטור הו. את הערך הזה שיפצתי כדבעי. ומה קיבלתי עבור מאמצי? הצעה לכתוב את הערך על הדאלקים! שנאמר: מה תודה? תתפשטי!
מתקפת איכות? 394826
השם באמת טיפה עקום. יותר נכון היה לקרוא לזה ''ריכוז מאמצים'' או משהו דומה. בכל מקרה, הרעיון הכללי הפעם הוא לא להתמקד בנושא מסויים אלא לחסל דף ותיק וחשוב - דף בקשת הערכים. מכיוון שבדף הזה כל מי שרוצה להוסיף ערך עושה את זה מבלי שיסננו יותר מדי את ההערות החכמות שהוא בוחר להוסיף, מדי פעם מתפלקת בקשה עם הערה ''הומוריסטית'' כמו זו על ג'ויס.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים