הכדור הוא עגול מדי 394907
איכשהו, זה תמיד קורה במונדיאל: הנבחרות שמלהיבות ומשחקות טוב בשלב הבתים (ארגנטינה, ספרד, אפילו גרמניה) עפות, ואילו קבוצות ששיחקו רע בשלב הבתים ובקושי עלו (איטליה עם תיקו 1 נגד ארה"ב, צרפת עם *שני תיקו* וניצחון רק על טוגו) מגיעות לגמר. במקרה הזה מדובר גם על שתיים שעלו בגלל פנדל מפוקפק ביותר (צרפת מול פורטוגל, איטליה מול אוסטרליה).
אתמול זה היה פשוט זוועה: מי שראה את המשחק (ולא סתם קרא תקציר) ראה שפורטוגל שלטה לכל האורך , תקפה והגיעה להזדמנויות; לצרפתים לעומת זאת היו בערך ארבע התקפות כל המשחק.
מעצבן. שנחרים את הגמר?
הכדור הוא עגול מדי 394908
להחרים? בשום אופן. אני צופה שעתיים מלהיבות ביותר, בהן שתי בלונדיניות חטובות תתחרינה על הזכות להרעיף עלי אהבה. אח"כ אני אתעורר ואברר מי ניצח.
הכדור הוא עגול מדי 394910
לי יש את ההרגשה שזה קורה לא רק במונדיאל, אלא גם לעתים קרובות ''סתם'' בליגות וגביעים בכדורגל.
הכדור הוא עגול מדי 394912
"ההר הוליד עכבר" הוא הביטוי הנפוץ ביותר בקשר למשחקים מכריעים, במיוחד אלה מהם שזוכים לתואר "משחק העונה" (משום מה התואר הזה מיוחס להרבה משחקים באותה עונה. אפילו מפלצות לשוניות כמו "משחק העונה מס' 2" משגשגות במדורי הספורט).

בלי קשר למה שיקרה בגמר, המונדיאל הזה כולו הוליד עכבר מת.
הכדור הוא עגול מדי 395078
מצטרף לדעתך. עם זאת, חובבי כדורגל פחות חובבנים ממני הסבירו לי שזה חלק מהמשיכה שבמשחק (ובפרט בשיטת הטורניר) - אפילו לבני סכנין יש סיכוי לזכות בגביע המדינה.
הכדור הוא מרובע, תמיד מנצחים 395082
בעל המעדניה האיטלקית אצלו אני קונה את הסנדוויץ' ספורסטה שלי אמר שביום ראשון תהיה חגיגה ענקית, והם הולים להראות אצבע משולשת למסעדה הצרפתית היוקרתית שבסביבה. "ומה אם תפסידו?" שאלתי, "אלורה, אז נשרוף ת'מסעדה" הוא ענה בחיוך מנצח.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים