מחיר טיסה לניו יורק- 500 $ 39900
לפחות זה מה שמעריב טוען.

אם רק הייתי יכולה לצאת מהארץ לא הייתי מהססת לרגע... מה נסגר איתכם?!
מחיר טיסה לניו יורק- 500 $ 39908
אני כנראה אטוס בעוד שבועים, עבודה כמובן, לא הייתי מחמיץ שבוע לימודים.
מחיר טיסה לניו יורק- 500 $ 39924
האם הייתה שם ציניות נחבאת בין השורות?
לא יודעת מה איתך, אבל אפשר ללמוד הרבה יותר בשבוע במדינה זרה מאשר בשבוע בכל בית ספר ממוצע עליי האדמות.
מחיר טיסה לניו יורק- 500 $ 39956
אני לא יודע איפה ומה את לומדת, אבל הפסד של שבוע לימודים לתואר שני בפיזיקה (באוניברסיטת ת''א) הוא קשה להשלמה.
מעבר לכך, אני נוסע לצרכי עבודה ולא נראה שיהיה לי שם זמן ללמוד דברים מענינים, מה גם שצפון קרולינה זה לא המקום הכי מוצלח ללמוד בו דברים חדשים.
אהה. 39995
טוב, אני התכוונתי בעיקר ללימודים בבית הספר. מתוקף גילי הפעוט (שכבר חשפתי אותו אי אילו פעמים באתר- סיימתי שמינית השנה) אני לא ממש יודעת עד כמה הפסד של שבוע לימודים באוניברסיטה הוא משמעותי.
אי לכך ובהתאם לזאת, קבל ביטול.
ובעניין צפון קרולינה- טוב, גם שם לא הייתי (כמו בשאר ארצות הברית למען האמת... גם זה עוד יגיע אבל!) אבל בכל מקום, בכל זמן ומכל אחד אפשר ללמוד דברים חדשים.
ובנימה קצת פלצנית זו- אסיים.
אהה. 40165
דווקא דבריו של איזי הם אלו שלקו בפלצנות; כנראה שלדעתו דברים חדשים אפשר ללמוד רק במטרופוליסים צפופים בגורדי שחקים, עם המון מועדונים, מעבדות לפיסיקה (תואר שני), דיסקוטקים, אלכוהול וסקס ברחובות, ורצוי שיהיה מדובר במקומות שהופיעו בהמון סרטים (אבל רק סרטים שגם בהם יש המון סקס ואלכוהול). המשפט שלך (בכל מקום, בכל זמן...) מביע אמת מופלאה.
אהה. 40175
מזל שהשתמשת במלה "כנראה", אחרת הייתי יכול לומר עליך כמה דברים לא יפים בקשר לצורה בה אתה מסיק מסקנות על אנשים אחרים.
למדתי המון דברים מחוץ לכל המקומות שפרטת בהודעתך, למעשה בחלק ניכר מהמקומות שפרטת לא הייתי כלל (בתואר שני עיוני אין מעבדות, איזה כיף) וסקס ברחובות(?) נראה לי כמו פנטזיה של איילים כפריים על הנעשה בעיר הגדולה.
בכל מקרה, ההסתייגות שלי מצפון קרולינה כמקום ללמוד בו דברים, נובעת בראש ובראשונה מכך שמדובר במדינה שהיא חלק מחגורת התנ"ך, שמרנית ודתית מאוד, עונש המוות חוקי ומיושם בה, והגזענות נפוצה בה. בסה"כ זהו מקום שבו השקפת העולם שלי אינה פופולרית יתר על המידה ואני באופן אישי מעדיף ללמוד דברים חדשים במקומות בהם יש יותר סובלנות ויותר ליברליות.
בכל מקרה ההודעה שלך מעבר להיותה ארסית ומגעילה באופן אישי, היא גם כוללת מסקנות, שאותן לא ניתן כלל להסיק מההודעה המקורית שלי ומעלה את החשד, שהנוטה לשימוש בסטריוטיפים הוא דוקא אתה.
אהה. 40212
ראשית, אולי מספיק לנסות ולחנך איילים אלמוניים? נכון, אנחנו גסים, ארסיים, מגעילים (באופן אישי) ותוקעים סכין בגב האומה, ובדיוק בגלל זה אנחנו מתחבאים מאחורי אלמוניותנו (עוד טיעון נדוש שמוטח בנו).

לא דובר על "ללמוד" במובן של סיור לימודי אקדמאי, אלא ללמוד מהתבוננות באנשים, בחתולים ובציפורים. ללמידה כזו אין קשר לרמת הנאורות של המקום. גם על דעות ואמונות שליליות אפשר ללמוד, כידוע, ולא חייבים להסכים עמן.
אהה. 40217
זה בסדר, אין לי שום כוונה לחנך אף אחד ובפרט איילים אלמונים או כפריים.
אני גם לא חושב שכל האנשים שכותבים כאן שלא בשמם המלא הם ''גסים, ארסיים ומגעילים וכו''', רק אתה כזה, לפחות לגבי הגס והארסי.
נכון, שאפשר ללמוד מכל אחד, אפילו מהטליבן או ממשטרים חשוכים יותר ויש גם אנשים שעושים את זה. אני לא. (אפילו שאין לי שום התנגדות שמישהו יעשה את זה ואני לא רואה בכך משהו שלילי.)
ללמוד מהתבוננות בכל מה שיש בצפון קרולינה, אפשר גם אפשר. דברים חדשים, אני מעדיף ללמוד במקום יותר מתקדם.
אהה. 40179
טוב, לפעמים יש הודעות שאחרי שקוראים אותן פשוט נמרח לי מין חיוך מטופש כזה על הפרצוף...
:)
אהה. 40200
לאיזו הודעה את מתייחסת, בעצם?
אהה. 40205
הנדון: "אהה"
המגיב:"האייל הכפרי"
הנדון: גרימת אושר לעלמה במצוקה.

'בנת?!
אהה. 40215
בשביל זה אנחנו פה.

והחיוך שלך בכלל לא טיפשי, אם יורשה לי לציין, בהסתמך על מספר דוגמיות פה ושם (10 ס"מ למעלה, למשל: ":)"), אלא איכותי ביותר.

מתי את שוב באה לטייל בתל אביב? אולי תגרמי לי לצאת מהכפר שלי סוף סוף!
אהה. 40266
בתור עלמה פרובנציאלית לחלוטין- אני גאה (?) לספר שבימים אלו ממש אני תושבת תל אביב (אמנם יש שיגדירו את המקום כיפו אבל... למי אכפת?!)ככה שאני מנצלת את ההתלהבות הקצת פתטית מ"העיר הגדולה" ומשוטטת די הרבה...
אהה. 40197
מצד שלישי, אם בכל מקום אפשר ללמוד אז למה לנסוע לצפון קרולינה? מספיק לצאת לטיול ברחוב לילנבלום או במושב בן שמן.
אהה. 40198
בכל מקום אפשר ללמוד -משהו שונה-!
אהה אהה. 40204
מישהו אמר שלא?
למען האמת, בשבוע האחרון יצא לי (באופן די מפתיע)לשוטט די הרבה בתל אביב- בין השאר גם ברחוב לילנבלום. הייתי חצי תיירת, וכן- גיליתי המון דברים חדשים ומקסימים.
מישהו אמר אחרת?

למושב בן שמן עוד לא יצא לי להגיע.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים