ובשנת 2006 עדין צוחקים עליו 399884
במקרה אני נכנס עכשו בשנת 2006 למאמר ומגלה שזה בדיוק בשבוע שאיבט ליברמן פונה למזוז, היועץ המשפטי לממשלה, ומבקש ממנו להחליט סוף סוף בתיק החשדות נגדו, אחרי 8 שנים.....
נראה שהמציאות חמורה יותר מכל מה שתואר במאמר. הפרקליטות פשוט מחסלת את מי שהיא לא רוצה בו.
מליברמן עד חיים רמון 481904
חלפו שנים מהמאמר המקורי שפרסמתי על נושא האזנות הסתר בלתי חוקיות, הונאת בית המשפט והסתרת המידע ע"י הפרליטות (בפרשת איבט ליברמן), והוכח ששום דבר לא השתנה בפרקליטות:מה שנעשה לליברמן (וחלק הרי הסכימו שאפשר לעשות זאת לליברמן...) נעשה גם לחיים רמון. כי כשהפרקליטות היא מפרת חוק סידרתית - היא משחיתה את המערכת הציבורית ללא תקנה. לכן רק טיפש או שוטה יוכל להאמין עכשו שיש בפרקליטות זכר כלשהו לעקרונות ולרעיונות שלשמם היא קיימת ושעבורם היא מקבלת תקציבים ותקנים. ואם רב הציבור מגדיר את הפרקליטות במילים כינויים והגדרות להם זוכות בדרך כלל משפחות הפשע - הציבור אינו טועה לחלוטין....
מליברמן עד חיים רמון 497264
והרי החלטה טרייה על מעלליה של הפרקליטות, על כוחה ועל האימה שהיא מטילה על בית המשפט.
מליברמן עד חיים רמון 497788
מה שהבאת מראה דברים אחרים לגמרי. הפרקליטות מסורסת הן מבחינת השופטים והן מבחינת מישטרת יהודה שאמורה לאסוף את התשתית הראייתית. משטרת מטה בניימין או יהודה היא משטרה של המתנחלים. מי ששמע היום את האלוף מיל רון טל, שהיה פעם מפקד חטיבת בנימין, הבין שמכל הצדדים המתנחלים מכוסים. הפעם מישטרת חברון הכינה את התיקים והשופט מודריק שפט. מזל ששטרוזמן פרש מכס המישפט.
מליברמן עד חיים רמון 497838
הנה היום ראיתי את פינוי בית המריבה. פינו אותו מהר מאד. הזיזו את הפרחחים למרחק של מאה מטר. הם החלו לשרוף עיצים, כביסה של פלסטינאים, לעלות על גגות בתים של פלסטינאים. היו בחברון מאות שוטרי יס"מ. אלו משתוללים ושורפים והיס"מניקים מסתכלים. היכן הפקודה לעצור את הפורעים ולהגיש נגדם כתבי אישום? המדינת יהודה לא עושים דברים כאלה.
מליברמן עד חיים רמון 497901
במבט אמרו אתמול מפורשות שהשוטרים צפו בפוגרום שביצעו המתנחלים בפלסטינים זמן רב לפני שחשבו להיכנס לפעולה. הייתי רוצה לראות אותם מתנהגים כך במצב של היפוך תפקידים. אפילו פרידמן שרינו היקר הזדעזע. מזכיר לי את התקופה שנהגו לתת למתנחלים בגלוי אור ירוק לכלות את זעמם בפלסטינים במקרים מסוימים. מעורר חלחלה.
מליברמן עד חיים רמון 497904
הקיבה נחמצת.
מליברמן עד חיים רמון 497906
אתה נותן למיצי הקיבה לדבר.
מליברמן עד חיים רמון 497908
זו סיבה טובה במקרה הזה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים