טמטום ואימפוטנטיות 400760
אנאחנו מתקרבים לסוף השבוע הרביעי למלחמה, ומערכת ה"סקייגארד" עדיין לא פה? יש הזדמנות יותר טובה לבחון אותה "בתנאי אמת"?!
מדוע שפרץ לא יזמין מערכת כזו לניסוי?
טמטום ואימפוטנטיות 401023
כי כנראה שלא קיימת מערכת כזו.
טמטום ואימפוטנטיות 401125
אתה מזכיר לי את הבדיחה על הקיבוצניק שמגיע פעם ראשונה לספארי ברמת גן. מגיע לכלוב של הג'ירפה, מסתכל, מסתכל, מסתכל, ובסוף אומר בפסקנות "אין חיה כזאת", מסתובב והולך.

אז הנה, יש חיה כזאת:
האם היא *באמת* עובדת? בוא נחכור אחת כזאת ונבדוק אותה בתנאי אמת. או שמא ועד העובדים של התעשיה האוירית (מפתחת ה"חץ"), מקור כוחו של שר הבטחון, עומד על רגליו האחוריות ומטרפד את הבאת המערכת?
טמטום ואימפוטנטיות 401131
אה, אז עכשיו זה כבר קיבוצניק? ברכותיי על הרעננות המתמדת ועל האפשרויות האינסופיות לניגוח הדדי! כשסבא שלי סיפר לי את הבדיחה הזאת בילדותי, זה היה על לייזר-מנדל שהפליג תחילה בעגלה ואחר כך ברכבת מהשטעטל בפולין לגן החיות בפאריז, מתישהו בסוף המאה ה-‏19.
טמטום ואימפוטנטיות 401136
טוב, אנחנו מדברים על המקבילה של המאה ה21 לנטול ההשכלה מהשטעטל.
טמטום ואימפוטנטיות 401152
בינתיים הקטיושות נופלות באין מפריע. אבל הרי לא תיתן לעובדות לבלבל אותך, אז בשביל מה יש קיבוצניקים או ועדי עובדים שתמיד חותרים תחת המדינה ותוקעים לה סכין בגב. עם כל כוחם האימתני של ועדי העובדים שתומכים בחץ, אם מערכות הלייזר היו יעילות-היו מפעילים אותן.
טמטום ואימפוטנטיות 401185
בלי קשר לכוחם של ועדי עובדים למיניהם, לו מערכות הלייזר היו יעילות - ובהתחשב בהתנהלות הישראאלית הכללית במלחמה הזאת - ודאי שלא היו מפעילים אותן. יעילות היא מחסום יעיל ביותר נגד שימוש.
טמטום ואימפוטנטיות 401225
לא כששר הבטחון מחוייב לאותם ועדי עובדים.
טמטום ואימפוטנטיות 401169
אל דאגה. עוד מעט נזדקק למערכת כזאת כדי להגן על עצמנו מפני נשק גרעיני אירני, ואז נבדוק אותה. אם היא תעבוד, מה טוב. אם היא לא תעבוד, מה רע.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים