איש קטן וטיפש 400778
לא יכול להיות שאהוד אולמרט לא ידע, או לפחות אמור היה לצפות, שדבריו לסוכנויות הידיעות הזרות, שהמלחמה בלבנון תיתן תנופה להתכנסות, יעוררו כאן מהומת אלוהים.

לא יכול להיות שראש הממשלה לא לקח בחשבון שעכשיו, באמצע המבצע, הדבר הכי פחות נכון הוא לשחרר הצהרות מעוררות מחלוקת ומלבות קרעים פנימיים.

לא יכול להיות שהאיש הממונה מטעם העם כולו למגר את האוייב הצפוני, יניף, כך סתם בזמן הכי לא מתאים, את נס ההתכנסות, כאילו זה הדבר הכי דחוף לכולנו לעסוק בו.

כאילו להכעיס, ההתבטאות המיותרת באה פחות מיממה אחרי שהמפונים נהגו ממלכתיות מעוררת כבוד באירוע לציון שנה להתנתקות. הם נתנו לו כבוד ולעומתם אולמרט היה כיתתי, פוליטי וקטנוני בהתבטאותו.

קשה להשתחרר מההרגשה שההתבטאות מוכיחה שוב כי לאהוד אולמרט יש משהו רהבתני, ראוותני ושחצני להחריד, הטבוע עמוק עמוק בהווייתו.

אחרת איך ייתכן שאחרי שעמל כה קשה על מנת להתרומם לדרגת מנהיג לאומי ברגעים קשים אלה, גבר עליו ייצרו, ובמחי משפט נמהר אחד הוא נעץ, שלא לצורך, את פיגיון ההתקפלות העתידית בלב כחצי מהעם שהנסיגה היא סדין כתום בשבילו. האם זה הזמן להכביר צרות על ראש אפי איתם שבנו נלחם עתה בלבנון?

כולנו מצווים עכשיו להניח למחלוקות עד לכתישת כל הנסראללות, אז למה, לכל הרוחות, דווקא לאהוד קשה כל כך להתאפק?
איש קטן וטיפש 400834
אהוד זה אהוד, בין אם הוא מכת ברק או למרט.
איש קטן וטיפש 400904
"קשה להשתחרר מההרגשה שההתבטאות מוכיחה שוב כי לאהוד אולמרט יש משהו רהבתני, ראוותני ושחצני להחריד, הטבוע עמוק עמוק בהווייתו."

למה הוא מדבר כמו שהוא מדבר? הוא לא יכול לדבר כמו נסראללה? כמו בן אדם אחד אל בן אדם שני? הוא מדבר לאט, הוא מדבר הרבה, והוא לא אומר כלום, שום דבר ממש. הוא מטריף אותי. אף פוליטיקאי, לא ישראלי, לא ערבי, אף פוליטיקאי ממש, לא הצליח לעלות לי על העצבים כמוהו. איך הוא הגיע לראשות הממשלה? אני היחיד שהוא מורט לו את העצבים?
איש קטן וטיפש 400923
''הוא מדבר לאט, הוא מדבר הרבה, והוא לא אומר כלום, שום דבר ממש'' - לפני שנעשה עסקן פוליטי, היה לו מקצוע...
איש קטן וטיפש 401017
זהו מיקצוע שהדברת הלא תמיד רלוונטית היא עמוד התווך שלו.
איש קטן וטיפש 400943
כן, לכל השאר הוא מורט גבות ושפם.
איש קטן וטיפש 400947
א. מבדיקה מהירה בין מכריי, האלרגייה הזו שלך היא *ממש* לא ייחודית.
ב. מצד שני, כשהוא לא אומר שום דבר זה מצב טוב יחסית למקרים הבודדים שהוא אומר משהו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים