אני לא עונה בלי להבין 409266
מה זה "נפגשתי"? בנעוריי הייתי חבר ב"נוער העבודה", והייתי בעצרות שפרס היה בהן פעמים רבות. פעם הוא אפילו חתם לי, אבל זה לא אומר שנוצר בינינו איזשהו קשר מעבר ל"עוד אחד מעשרת אלפים נערים שאני חותם להם".

לעומת זאת, כשהייתי בנוער מרץ ושרצתי במרכז מרץ, פעם הנהג של יוסי שריד ראה אותי למטה ובגלל שהוא זיהה אותי ומיהר, הוא ביקש ממני לקחת ממנו את ארוחת הצהריים שהוא תכנן להביא לצ'יף ולהביא אותה בעצמי. ואני נכנסתי לי לקומה החמישית בבניין, קומת מרכז מרץ, תוך שאני שומע את שריד שואג "איפה X עם האוכל שלי"(לא זוכר את השם של הנהג), ואז הבאתי לו. וזהו. זה מפגש?

אם שני אלה לא, אני אסמן "אחר" ואפרט: דיברתי כמה פעמים עם חבר מועצת עיריית ת"א מיכאל רועה כשהייתי בנוער מרץ.
אני לא עונה בלי להבין 409270
לדעתי - שיחה קצרה, על בסיס אישי או מקצועי, היא מינימום של ''מפגש''. לא חתימה למעריץ, לא סידורים של רגע (אני הכנתי פעם קפה לקצין חינוך ראשי...) וגם לא התחככות רגעית במסדרון.
אני לא עונה בלי להבין 409288
את אולמרט פגשתי כמה פעמים די בקיצור ודי מזמן, אבל בהיותו פוליטיקאי מלידה הוא ממשיך להחליף אתי שיחות של נימוס כשאנחנו נתקלים במקרה זה בזו. .
חוץ מזה היכרתי את יולי תמיר מחברים משותפים, כשהיא הייתה עדיין בתקופתה הטרום ברקיסטית. מאז לא נתקלתי בה כלל ויש לי תחושה שהיא דווקא לא תזהה אותי.
אני לא עונה בלי להבין 409294
זה מסקרן אותי- אפשר בכלל "להיתקל במקרה" בראש הממשלה? הרי הוא לא הולך ברחוב סתם כך, אני מניח? וכשהוא נמצא באירוע- אין כל הזמן מאבטחים שמביאים אותו לפגוש אנשים מוכרים, ולא להסתובב סתם, חשוף להטרדה של כל אורח באירוע?
כלומר, אפילו אם את פקידת ממשלה בכירה, איך בכלל יוצא לך לפגוש אותו במקרה?
אני לא עונה בלי להבין 409296
אולמרט הוא ראש ממשלה בפועל פחות משנה וחצי. כשר הוא עוד היה מסתובב במקומות שונים בעיר, למשל גם באירועים חגיגיים בסינמטק - ששם נתקלתי בו בפעם האחרונה, במדומתני.
כשהיה ראש העיר של ירושלים 409387
הוא היה עושה ג'וגינג ללא שומרי ראש. יצא לי לראות אותו כשסיימתי תפילת שחרית.
אני לא עונה בלי להבין 409418
כשהוא היה עדיין שר אוצר, פגשתי בו פנים אל פנים לגמרי במקרה, כשהוא ירד במדרגות. היו לו מאבטחים, אבל הם לא הלכו לפניו וכיסו אותו באופן הרמטי.

את שרון ראיתי בחידון התנ''ך האחרון. לא החשבתי את זה כפגישה לצורך הסקר (אבל את אולמרט כן).
אני לא עונה בלי להבין 409420
האחרון?
אני לא עונה בלי להבין 409423
אופס... הלפני-אחרון. את האחרון ראיתי רק בטלוויזיה.
אני לא עונה בלי להבין 409556
האמת היא שכן, אספר על מספר מפגשים מקריים שהיו לי...פעם אחת בדרכי לביה"ח איכילוב אני עוצר ברמזור ולפתע מי חוצה את הכביש?...שמעון פרס ביחד עם לאה רבין...התפלאתי איך השב"כ לוקח את הסיכון ואם הייתי איזה מטורף שמחליט ללחוץ על הגז ולדרוס אותו??! (מקרה !)

שהייתי במפקדת פיקוד מרכז עליתי במדרגות וכמעט נתקלתי באלוף הפיקוד שבדיוק ירד למטה...זה היה בדיוק ביום ההשבעה שלו.

את אריק שרון פגשתי בפרימריז, אבל זה לא ממש מקרה. את נתניהו פגשתי כמה פעמים בכנסים פוליטיים וגם זה לא מקרה...

אהה, אבל פגשתי את יצחק שמיר בטיילת בת"א...אבל לנוכח העובדה שהוא עושה את הליכתו היומית שם אז קשה לציין שזה מקרה...

מתי אפגוש "במקרה" את זו שתגזול ממני את הזמן שבו אני נכנס לעומקם של פגישות "מקריות" וחסרות חשיבות עם אנשים שונים שכנראה לא יודעים מי לחץ להם את היד....
אני לא עונה בלי להבין 409658
*כ*שהייתי במפקדת פיקוד מרכז...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים