משתמשים יקרים 41083
טוב אז היות ולא כל כך ראיתי עד כה תגובות של משתמשים בסמים קלים אולי כדי שמשהו יגיב בשמם. (משטרה יקרה כן אני מודה אני צורך סמים קלים מידי פעם אולם לא קונה אותם ואו מוכר אותם, ולעולם אין לי יותר מסיגריה אחת).

טוב אז נתחיל. ראשית יש פורום סמים קלים בנענע שמכיל המון תגובות בעד ונגד הסמים קלים, חלקם מביא הוכחות לטובה וחלק לרעה (ראוי לציין כי מנהל הפורום הוא אדם שבמשך 10 שנים השתמש בסמים קלים והיום הוא כבר לא, וכן כי כרגע נראה כי הרוב בפורום תומך בנושא ומביא לרוב ההתנגדויות תשובות טובות).

ועכשיו לחלק המעניין.
ראשית המריחואנה לא גורמת לנזק יותר מרוב החומרים האחרים שאנו מכניסים לגוף מבחינה בריאותית , נהפוך הוא עד לפני בסביבות כ 80 שנה השתמשו רבים וטובים ברחבי העולם ה"נאור" דאז מבלי שהיא פגעה בהם. (חומרים כמו שומן עשן סיגריות אלכוהול, ירקות מרוססים, בשר בכמויות ועוד רבים וטובים)
יש מספר קונספירציות מדוע ולמה יש מלחמה נגדה (אני אוהב את מפעלי הנייר בעיקר, יתכן וזה אפילו נכון {את הסיפור המלא ניתן למצוא באתר עלה ירוק})

שנית אני מודה יצא לי מספר פעמים בחיי לעשן צינגלות, או במילים אחרות מריחואנה, אני מודה שבדרך כלל בארץ להבדיל מחו"ל ה"סחורה" גרועה מאוד.
בברזיל שבה הייתי במשך חודש ספטמבר האיכות הרבה יותר טובה כמו כן לא מערבבים או יחד עם טבק סיגריות, הפעולה מעלה את איכות הצינגלה וכמובן את ההשפעה שלה.
נקודה לציון אני לא מעשן סיגריות להפך הם די מגעילות אותי הן בריח והן בטעם בעוד שלסגריית המריחואנה אין טעם מגעיל ואו ריח לא טוב כמו לסגריה רגילה.

החומר במריחואנה אינו ממכר להבדיל מקופאין ואו סוכר (כן אילו חומרים ממקרים) והוא גורם בדרך כלל להשפעה על מצב הרוח ונותן תחושה של אדישות יתר לרוב המשתמשים. גם קופאין גורם לשינוי מצב הרוח כמו כן משפיע על הגוף בצורה שמאוד דומה לחלק מהסמים הקלים.(דומה בסיגנון לא בדרך ההשפעה)
נהג שנוהג עם אלכוהול בדם ינהג לא פעם במהירות של כ120 קמ"ש ומעלה נהג שעישן ינהג יותר לאט כמעט תמיד . (הנתון הוא מתוך פגשה אישית עם כמות די גדולה של מאשנים בחיי ולא מדובר על עשרות בודדות כמובן שלא מדובר במחקר מהסיבה הפשוטה שמחקר כזה יהיה מחוץ לחוק בארצינו הקטנה.)

בתור אחד ששותה אלכוהול ומעשן מריחואנה, אני יכול לומר בוודאות כי עלי האלכוהול משפיע הרבה יותר מאשר הסמים הקלים. כמו כן כי ניתן לראות עם אדם עישן כמה שעות טובות אחר כך (כל מה שצריך זה להביט לו בעיניים ולראות את הצבע האדום)

אני יכול לומר כי אין לי ולא הייתה לי כוונה להשתמש בשום סם אחר יותר חזק למרות שהיו לי הזמנויות לכך.

ישנם טיעונים רבים נגד שימוש בסמים אולם הטיעונים הללו טועים ומטעים במכוון לא פעם כאשר מדובר בסמים קלים.

כמובן שגם סמים קלים משפיעים אליך אחרת היה מדובר באויר אבל כמוש ראשמתי יש מספר גדול של חומרים חוקיים שמשפיעים אלינו ואין לחו"ק בעיה איתם.

כמובן שניתן לפתור בצורה חלקית את נושא המכירה לצעירים ולמכור אותם בצורה חוקית בבית המרקחת מגיל 21 נאמר.
משתמשים יקרים 41111
אני חולק עליך בעניין הריח. למריחואנה יש ריח חזק הרבה יותר מסיגריות רגילות, מי שריחות כאלו מפריעים לו, יושפע מסיגרית מריחואנה יותר מאשר מסיגריה רגילה.
מובן שמי שרגיל לאחד מהחומרים הללו ימצא אותו פחות מציק.
על ריח וריח... 41124
בתור מי שעשנה סגריות וגראס והפסיקה-
עם חלוף הזמן ריח סגריות מפריע לי יותר ויותר. ריח גראס לא מפריע לי בכלל, בעצם הוא נעים לי מאוד.
על ריח וריח... 41136
זו גם שאלה של מינון. ברוב המקומות שבהם אנשים מעשנים (את שני הסוגים) היחס הוא בערך סיגריה לא חוקית אחת על כל מאה חוקיות (רושם כללי, אף פעם לא ספרתי) ולכן המריחואנה מפריעה פחות. בבתי הקפה החביבים של באמסטרדם שבהם מעשנים הרבה מהסוג השני ומעט מהסוג הראשון, הריח הוא נורא ואלמלא היו מוכרים בהם מריחואנה לא הייתי מתקרב אליהם 8-)
על ריח וריח... 41140
אני לא בטוחה שזה עניין של מינון.

בעיניי (באפי בעצם) ריח של גראס הוא בדיוק ריח של צמח מיובש (יש גם צמחים מצחינים, אבל הצמח הזה בסדר.)

טבק- אני לא יודעת למה הסרחון, הרי גם זה צמח. או שזה צמח מצחין, או שהריח הרע הוא בגלל התוספים שמעורבבים עם הטבק.
על ריח וריח... 41151
א. טוב זה באמת עניין של טעם. לי עשן סיגריות לא ממש מפריע (עד כמות מסויימת) גראס גם לא מפריע לי אבל הוא יותר מורגש (אולי בגלל שאני לא רגיל אליו).
ב. האמת היא שסגריות רגילות רחוקות מאוד מעלה הטבק הטבעי (או המהונדס גנטית) שצומח בשדה. החתיכות הקטנות של החומר החום בתוך הסיגריה הן לא חתיכות עלי טבק אלא חתיכות של משהו כמו נייר שעלי הטבק הם הבסיס שלו. בדרך העלה נטחן לעיסה שעוברת תהליכים כימיים שונים במהלכם מוחדרים אליה חומרים שונים, חלקם רצויים (חומרי טעם וריח) וחלקם נילוים לתהליכים אחרים (למשל הוצאת העיטרן בסיגריות לייט)כך שריח המריחואנה הוא הרבה יותר טבעי (לא שטבעי זה בהכרח טוב, גאזים זה טבעי ובושם יכול להיות סינטטי).
משתמשים יקרים 41146
כמובן שכל אחד והריחות שהוא אוהב.
בעוד שלפני שעישנתי גרס לא הפריע לי שאחרים מעשנים על ידי בגלל הריח, מפריע לי עד היום כאשר אנשים מעשנים לידי סיגריות רגילות, עד היום לא הצלחתי להתרגל לריח של סגריות מסוגים אילו.

אבל אחד הדברים שהפתיעו אותי בגרס הוא שהסיגריות שבהן יש רק גרס לא גרמו לי לצריבה בגרון להבדיל מסיגריה רגילה (שזה אחת הסיבות למה אני לא מעשן) די דומה לנרגילה הישנה והטובה שהייתה לי עד שנשברה.

למעשה בארץ בדרך כלל מערבבים את הגרס יחד עם סיגריה מה ששוב יוצר לי תחושה של גועל כאשר אני מנסה סיגריות מסוג זה, בברזיל לא עירבבו והעשן שם כלל לא מפריע בגרון. (אגב הסיבה לערבוב היא שיש טענה שזה אחרת לא נידלק, שטויות אבל לא חשוב)
תקנה drum 41153

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים