מוזר 415752
בזמנו פורסם תמליל השיחה המוקלטת שערך קצב עם המתלוננת א', שאיש לא הכחיש את תוכנו. אחרי קריאה חטופה של הדברים נראתה לי התמונה די בהירה: אכן קיים הנשיא יחסי מין עם המתלוננת. יש ויכוח ביניהם אם מדובר ביחסים בהסכמה או בכפיה. המתלוננת בפרוש מדברת על כסף שהיא דורשת כ"פיצוי".
מאחר שהמתלוננת מעולם לא הגישה תלונה כנגד קצב, למרות שהדבר אירע לפני שנים רבות, היה נדמה לי שעל פניו מדובר בסחיטה.
ברור גם שמעשיו של הנשיא אינם ראויים לנושא המשרה המיוחדת הזאת, ועליו היה להתפטר, אך לפחות מהתמליל הנ"ל זה לא נראה כאילו יש כאן איזו עבירה פלילית.
לכן המלצתה של המשטרה להעמידו למשפט ולא להעמיד את המתלוננת למשפט בגין סחיטה הפתיעה אותי.
אולי לא כל הפרטים ידועים לי. מעניין מה יהיה בהמשך.
מוזר 415766
אין עדיין החלטה בנוגע לנסיון הסחיטה שביצעה לכאורה א'.

התמליל שהודלף לראשונה על ידי מקורבי הנשיא היה חלק קטן וערוך משיחה ארוכה. בהדלפה מאוחרת יותר של החלקים החסרים התברר שהנשיא לכאורה שלח מיזמתו שליח עם הצעה כספית לא' בתמורה לשתיקתה. בשיחה, א' כועסת על הנסיון, מטיחה בנשיא את הנסיון הכושל (הוא לא מכחיש) ואומרת לו ש200 אלף לא יפצו אותה על הנזק שגרם לה וגם לא 2 מליון.

בקיצור, מסוכן לבנות השקפת עולם על חלקים סובייקטיביים של המציאות. כאשר יתפרסם כתב האישום נדע בדיוק מה יש כנגד כל אחד מהמעורבים.
מוזר 415785
כיוון שמר אנשלוביץ אינו עונה לאלמוניים, שמא אתה יודע - האם באמת המתלוננת א' מעולם לא הגישה תלונה נגד הנשיא? אני קיבלתי רושם שהיא עשתה זאת שבועות אחדים לאחר שזה האחרון התלונן על סחיטה מצדה.
מוזר 415808
ייתכן וקריאתי את התמליל הייתה עוד פחות ממרפרפת.
את מה שאתה מספר אני רואה בפעם הראשונה, ואם זה נכון זה משנה לגמרי את התמונה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים