41576
סמים זה רע .!!!!!!!

וזה מזיק !!!!!!

לרועי ולאלה שצורכים, קלים או קשים, תשבו ותחשבו למה
אתם צריכים את זה.

במקום להתפלסף עם חוקים, צדק והשואות לאחרים, תעשו פסק זמן, תשב/י מול עצמך בלבד, ותחשוב חזק, למה אני לוקח ומתי?

למה במקום קלמנטינה ושוקולד אני לוקח את זה ??

אולי אני חלש ? אולי אין לי כח להתמודד ?

ואז כשתבין שהסם מהווה לך "פתרון עוקף בעיה"
ותחליט להתמודד עם הבעיה האמיתית.
תמצא את דרך הזהב שהיא אולי ארוכה יותר, קשה יותר,

אבל תמיד יותר שווה, נכונה, ובסוף התהליך וגם במשך התהליך עצמו מביאה ליותר סיפוק שמחה כוחות ואהבה עצמית.

ולדרך הזאת תמצא עוזרים אמיתיים, כולל בתחנות למלחמה בסמים, במקום למצוא תמיכה באחרים שנחלשו כמוך., ואפילו הם רבים.

כבר נאמר, שהרוב הוא רוב - אבל הוכח, בהסטוריה, כבר פעמים רבות - שלא תמיד הרב צודק.

נכון",
למה ישראלים צורכים סמים? 41582
צור שיזף, כבר חודשיים בהודו, מנסה לנסח תשובה שמאלנית-אקטואלית:

מהבן של... 41585
לאנשים רבים יש את הסם שלהם - עבודה, שוקולד, משככי-כאבים, טלנובלות, אדרנלין (פעילות ספורטיבית) וכו'. חלקם מקובלים חברתית וחלקם פחות.

אגב, הסרט ''רקוויאם לחלום'' מומלץ כמראה שנותן בעיטת מציאות בנושא.
אני, למשל 41587
צורך סמים כדי להתגבר על הבחילה שהודעות פאתטיות כמו שלך גורמות לי.

שבעה סימני קריאה ועוד נקודה אחת אחרי המשפט "סמים זה רע" מיד גורמים לי להזריק ואליום, להסניף פלפל שחור ולעשן זבל סוסים.

זאת בריחה, כמובן. הדרך הטובה יותר, הארוכה יותר, הקשה יותר, דרך הזהב (What the fuck are you talking about) היתה לענות לך משהו כמו:

סמים זה מצוין ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בניגוד לך, אני מדבר מתוך נסיון !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

את, בודאות, לא עישנת מימייך, כך שאין לך מושג! מה !! את !!! מדברת !!!!

במלים אחרות: נונדיקית.
פויה ילד רע 41589
במקום לנסות להסביר אולי פשוט תתני לנו שתי סטירות ותשלחי אותנו לחדר בלי קינוח?
פויה ילד רע 41596
האמת, התגובות שלכם נחמדות ואפילו משעשעות.

אבל לא ברור לי למה אנשים שכל כך מאושרים ושלמים עם מה שהם עושים בנדון זקוקים לתמיכה חברתית ואישורים בנושא.
פויה ילד רע 41602
מי לעזאזל ביקש תמיכה חברתית ואישורים? כשמבקשים להפסיק ציד מכשפות מטומטם שעולה למדינה הענייה הזאת הרבה כסף והופך מאות אלפי אזרחים לעבריינים למרות שאינם מזיקים לאיש, זה נקרא שמבקשים תמיכה חברתית ואישורים? מצידנו תמשיכי לצקצק בלשון יחד עם כל שאר הדודות הצדקניות כל פעם שיעבור מולכם פושטק עם ג'וינט ביד ומצידנו תחנכי את הבן שלך ששוקולד וקלמנטינות פותרים כל בעיה, אבל בכספי המסים שלנו לעומת זאת אנחנו דורשים שיעשו דברים קצת יותר חשובים מאשר לחפש אותנו יום ולילה כדי לקחת מאיתנו את הדבר היחיד שמאפשר לנו להירגע קצת במדינה ההיסטרית והמתוסבכת הזאת.
תנו חית חית 41626
אני מתנצל, עד כמה שיש לזה משמעות, על האגרסיביות של רוב מי שהשיב לך עד כה (יצוין לטובה האייל המזוקן). גם אם אני די מסכים לטענות שלהם, מהתגובות שלך את לא מצטיירת כחיית פורומים טורפת, ולכן אנסה להתחשב יותר.

אמא של ירדן אהבה פעם "הוכחות" מהסוג הזה: "למה אנשים שכל כך מאושרים ושלמים עם מה שהם עושים זקוקים לתמיכה חברתית ואישורים בנושא". בפשטות, אני נוטה לחשוב שכן, גם אנשים מאושרים ושלמים עם מה שהם עושים אוהבים ברובם תמיכה חברתית וחיזוקים חיצוניים. כאלה אנחנו (בני האדם). במידה שונה, כמובן, ויש כאלה שלא צריכים - מצד שני לאלו גם לא משנים החיזוקים או החילושים על דברים שהם לא שלמים ומאושרים איתם. נדמה לי.
כולי אושר וחדוות חיים 41630
:-)
41604
אוף
סמים זה רע סמים זה מזיק, בלה בלה בלה....
מה זאת אומרת סמים זה רע? באיזה אספקט? את לא מצפה הרי שאנשים לא יעשנו בגלל שאמא של מישהוא אמרה את זה. אם לדעתך סמים זה רע אולי תטרחי ותסבירי לנו למה?
סמים זה מזיק? האומנם? איזה סמים, מזיקים למה? הנושא נידון כאן והמסקנה הכללית העולה ממנו היא כי סמים קלים כמעט ולא מזיקים וגם סמים קשים זה לא כזה היסטרי לעומת חומרים אחרים שנצרכים בכמויות על ידי האנושות ואין פוצה פה ומצפצף.
אולי תנסי את לחשוב מה גורם לך לראות טלויזיה \ לשמוע רדיו \ לקרוא ספר \ ללכת לקולנוע \ לאכול שוקולד? מתי את עושה את זה? ולמה?
אולי את עייפה? חלשה? אין לך כח להתמודד?
אני לא מעשן, ולמרות זאת אני חושב שיש זכות למי שרוצה, לעשן. אני חושב שהחוק הוא דבילי ומתבסס על בערך אמירה כמו סמים זה רע, בלי לחשוב או להסביר יותר מדי מה זאת אומרת רע ולמה.
סמים זה מה? 41629
נענה בסיגנון שלך? טוב לא.

נתחיל מהתחלה למרות שכבר כמה ענו לך. (לא הייתי עונה עם לא היית מזכירה את השם שלי)

השאלה הראשונה היא למה סמים זה רע? (אני מדבר על סמים קלים) אני אשמח לפתח איתך דיון בנושא זה.

אוקי שאלה 2 . במה זה מזיק? ולמי כמובן, לי לך לחברה, למי בדיוק זה שאני לוקח שאיפה עמוקה באחת בלילה בחדר שלי או ליד הפאב הקרוב בתל אביב זה מזיק. (לא זכור לי מקרה מוות אחד שפורסם בחדשות או בכל מקום אחר השנה שקרה בגלל עישון גראס.)

למה אני צריך את זה, טוב אז ישבתי וחשבתי, למה אני צריך את הגראס, ואז אמרתי לעצמי רגע ולמה אני צריך קולה , הרי זה ממכר , משמין, וזה הרבה יותר יקר, ומה עם שוקולד שממש הורס לי את השיניים וגם עושה לי פצעים בפרצוף לפעמים והינה גם הוא ממכר להבדיל ממריחואנה.
ותאמת לא הגעתי למסקנה מלבד למה לא, אני נהנה מזה, האם זה לא צריך להספיק בתור תשובה? האם ההנאה שלי שלא מפריע לאיש כולל לאימא של... צריכה אישור של המחוקק?

אני שותה אלכוהול כי אני נהנה מההרגשה שהוא גורם לי אני אוכל שוקולד כי אני נהנה מהטעם שהוא נותן לי על הלשון ואני מעשן גם כן כי אני נהנה מזה. זאת הסיבה למה.

אני לוקח כאשר יש, ואני לא קונה את זה ואו מוכר את זה. אני לא זקוק לזה כאשר אני מפרק קשר או מתחיל קשר, או כאשר אני בלימודים באוניברסיטה או לכרת מבחן או כל דבר אחר. אין לי זמן שבו אני אומר לעצמי להבדיל מהמעשן הרגיל שאני צריך את זה, הסיבה כי זה לא ממכר להבדיל שוב מקולה סוכר שוקולד סיגריות ואלכוהול, זה לא ממכר.

אני אוכל קלמנטינות למעשה על העץ שליד הבית שלי כבר כמעט ולא נשארו מהסיבה הזו (טוב אבא שלי אוכל יותר ממני) גם שוקולד אני אוכל אבל הרבה פחות מאשר לפני כמה שנים ,לא יודע למה הורדתי את הכמות.

חלש? להתמודד? למדת פסיכולוגיה או שלקחת את זה מפרסומת בטלוויזיה? למה את חושבת שלוקחים גרס בגלל סיבות מסוג זה?

איזו בעיה? את ממש קוראת בקלפים או בקפה עם את יכולה לדעת שיש לי או לכל אחד אחר שמעשן את זה בעיה, הנקודה שאת לא מבינה זה שכמו שלא כל מי שמעשן סיגריה עושה זאת כי יש לו בעיה כך גם מי שמעשן גראס לא עושה זאת מאותה הסיבה.

יש לי מספיק אהבה עצמית למעשה אני אפילו אוהב להביט על עצמי במראה , איך זה?

נחלשתי? אוי ואיך הדעת למסקנה הזו.

אני לא טוען שהרוב צודק אני טוען שלרוב יש זכויות ואחת מהן היא גם לעשן גראס כמו שיש לו זכות לעשן סיגריה או לאכול שוקולד. אני לא חושב שלמיעוט כל עוד הוא לא מוכיח פגיעה בו יש זכות למנוע ממני את זה.

ואגב הניק אימא של.. הוא לא מי יודע מה, מה בקשר לשם שלך? או אפילו שם בדוי יותר טוב מניק כזה בעיני. (אלא עם כן יש איזו בעיה עם זה, מי יודע אולי שוקולד יעזור או קלמנטינה
dont bogart the joint 42499
אחת מהסיבות החשובות ביותר למה כדאי להפוך את הסמים הקלים לחוקיים היא בני הנוער הרבים אשר מתנסים בגיל
צעיר מאד (לטעמי) בסמים אלה.
המפגש בין אותו נער צרכן לבין הסוחר הוא המסוכן לדעתי
מפני שאותו סוחר מציע לנער סמים "בינוניים"(אקסטזי,Lsd וכו) לכן אם יהיה אפשר להשיג את הסם הקל בבית מרקחת או בכל מקום מסודר אחר ימנע אותו המגע בין הנער ואו הסטודנט עם הסוחר,הסוחר יהיה מוקצה - שטח המכירה שלו יצטמצם לסמים קשים יותר וקשים פחות , זה לפחות הישג אחד מרשימת ההישגים הלא מבוטלים של המודל ההולנדי/שוויצרי/בלגי וכן בקרוב גם בריטי וכנראה גם צרפתי.

dont bogart the joint
pass it over to me
dont bogart the joint 42635
בני נוער מנסים דברים רבים מאוד בגיל צעיר ואין דרך למנוע את זה מהם, כל עוד תהיה הגבלה על נושא כל שהוא יהיה מי שימכור את ה''חומר'' הזה לצעירים מהצד.

אין פה קשר לאם ימכרו את זה בבית מרקחת מלבד שאותו אדם יוכל לקנות בעצמו את הכמויות במרחק כמה רחובות מבית הספר.

פיתרון קצת אכזרי לסוחרים הללו, הוא מי שנתפס את סחורה חייב לגמור אותה בעצמו על עצמו ורק אז הוא יוצא מבית האסורים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים