ההבדל בין נשים לגברים? 416169
אני זוכרת שקראתי היכנשהו שנשים טובות יותר בעשיית מטלות מרובות בו זמנית לעומת גברים שהם 'ציידים' וממוקדי מטרה, כך התפתחנו אבולוציונית, אם הדבר נכון, הסקר הזה מעניין כי התוצאות ישקפו את חלוקת האיילים האלמונים לפי מינם...
הצבעתי ל4-5 מטלות בו זמנית - אתמול נסעתי באוטובוס מחיפה לבאר שבע ומחוסר מקום ישבתי על המדרגה בסוף, כך שאוזני היתה צמודה למכשיר מוזיקה קולני של בחור ערבי. תוך כדי קריאה מרוכזת בספר, הקשבתי למוזיקה, בחנתי את תגובות הסובבים לבחור, את מראה ותגובות הבחור וחבריו - שהחזיקו מכשירים דומים ואכלתי עוגיות...
ההבדל בין נשים לגברים? 416172
ההבדל הזה בין נשים וגברים מוזכר במקומות שונים, אני קראתי עליו במחקרים הנוגעים לניהול, והרציונל הוא פחות או יותר כפי שכתבתי ב-תגובה 416171
צריך אישה כראש ממשלה, בדחיפות!
ההבדל בין נשים לגברים? 416175
צריך שמישהי תרצה בכך, קודם כל.
ההבדל בין נשים לגברים? 416176
סביר שדליה איציק רוצה מאוד. ויולי תמיר. וודאי יש עוד כמה.
ההבדל בין נשים לגברים? 416188
הן אותן יוצאות מן הכלל אשר מעידות על הכלל.
ההבדל בין נשים לגברים? 416190
בהחלט לא. ואם תהיה אחת מהן (עדיף תמיר, לדעתי) ולא יתייחסו אליה כמו לגולדה בזמנו ''הגבר היחיד בממשלה'', יש סיכוי שאחר כך יהיו רבות עוד יותר שירצו.
אני די משוכנעת שגם קולט אביטל, למשל, הייתה רוצה בזה וגם רוחמה אברהם וודאי לימור ליבנת וציפי ליבני. יש ויש.
ההבדל בין נשים לגברים? 416212
לא היית צריכה לקחת אותי ברצינות.
ההבדל בין נשים לגברים? 416219
אוף, עוד פעם אני מסתבכת עם האייקון של האירוניה... אבל מצדך היה נאות יותר להפיס את דעתי וללכת עם דעותיך המדומיינות עד הסוף המר!
416241
עברת הרבה ומהר בין כמה פעילויות, אלא אם קראת בספר עם עין אחת, והסתכלת על הסובבים עם השניה. כל אחת מהפעילויות האלו אפשר היה לעזוב ואז לחזור אליהן בלי בעיה - בספר היו את אותם המשפטים, המוסיקה הקולנית לא הפכה פתאום לבלתי מובנת בגלל שפספסת את הפזמון, הסובבים עדיין היו שם, העוגיות... אם את יכולה לדבר בטלפון בצורה רצופה ולקרוא בו-זמנית, זה יותר מרשים מהעוגיות עם הספר.
טוב, נדמה לי ששלוש בכל זאת 416292
קראתי בעיון (האפיפיורית יוהנה/דונה וולפוק קרוס, נחמד מאד), התנענעתי לקצב המוזיקה (השורשים המצרים הכריעו) וזללתי עוגיות ואכן מפעם לפעם הצצתי בנערים ובסובבים, לקראת באר שבע נכנעתי ובקשתי גם אני שינמיכו, התגובה היתה הנהון, הנמכה ל-‏5 דקות וחזרה לווליום האהוב.
ההבדל בין נשים לגברים? 416302
אם היית נוסעת ברכבת, הייתי יכולה לשמוע לך בשקט את האמפי3 האהוב עלייך.
ההבדל בין נשים לגברים? 416777
ביום שישי הרכבת האחרונה מחיפה לבאר שבע יוצאת ב9:40 מוזר... נאלצתי לפצל לרכבת לת"א + אוטובוס לבאר שבע.
ההבדל בין נשים לגברים? 416805
תגידי תודה. בסופ"ש הקרוב אין בכלל רכבות לבאר שבע.
בכל מקרה, הסיבה לכך היא העבודות לשדרוג והכפלת הקו. אם וכאשר הן יסתיימו, סביר שהשרות בקו הזה יהיה מהיר יותר, צפוף יותר ורחב יותר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים