הבעיה זה הנהיגה 416230
אני מצאתי את עצמי נוהג, מנהל שיחת עבודה בסלולרי, מנסה להרגיע את יורש העצר שיושב מאחורי ובוכה ומחפש את המוצץ שנפל לו כדי להחזיר אותו לפה שלו.
בבית אני הרבה פעמים מכין אוכל ומאכיל את יורש העצר תוך כדי הקשבה לחדשות ערוץ 2 ולפעמים נכנסת גם שיחת טלפון תוך כדי או שיורש העצר דורש ממני לצייר לו שמש, ענן, פרח ופרפר (שזה בערך כל מה שאני יודע לצייר).
בדרך כלל יש לי בעיה הפוכה, קשה לי מאוד להתרכז במשהו אחד. אני הרבה יותר עירני בזמן הרצאה (קורס מקצועי או אקדמי) כשאני עושה משהו נוסף, למשל משחק "סנייק" או פותר סודוקו. אחרת אני נוטה לנמנם.
כשהייתי תלמיד כתבתי לאורך כמה שעורים בהסטוריה פוגה בארבעה קולות על הדפים האחרונים של המחברת. לצערי הפוגה אבדה עם שריפת המחברת אחרי בחינת הבגרות.
הבעיה זה הנהיגה 416233
בקיצור, הייתה לך הפוגה בהיסטוריה ועכשיו אתה מארגן לך הפוגות מסוג אחר בקורסים אחרים...
הבעיה זה הנהיגה 416286
היה לי קורס באוניברסיטה שבאופן מסורתי שיחקתי Icy Tower על הלפטופ במהלכו. האנשים שישבו מאחורי היו מאוד משועשעים לראות אותי מריץ את האיש הקטן בקיפוצים מצד לצד בעת שהייתי מתווכח עם המרצה על נקודה פילוסופית זו או אחרת. עד היום אינני יודע אם הוא הבחין בכך שהמבט שלי היה קופץ מצד לצד כל הזמן בזמן שדיברתי אליו. הכי קשה היה להחניק זעקות שמחה (כשעברתי שלב) או שבר (כשמתתי) במהלך הויכוחים הללו.
הבעיה זה הנהיגה 416394
יש לך עוד פוגות?
אני מוכן לעשות עיסקה - פוגה תמורת עיבוד של "מעוז צור" (מומלץ לעשות זאת לפני חנוכה, כי אח"כ ערך הנכס יורד)
הבעיה זה הנהיגה 416402
בשדה התעופה של חיפה עומדת אחת...
הבעיה זה הנהיגה 416462
?
הבעיה זה הנהיגה 416464
הבעיה זה הנהיגה 416407
אם תסתפק בפוגים, יש לילדים שלי כמה...
הבעיה זה הנהיגה 416396
ממש כמו באך. גם הרבה מהפוגות שלו אבדו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים