רוצה לומר 418585
אמ"ן ממליץ: מלחמה בשנתיים הקרובות.
רוצה לומר 418600
אולמרט ופרץ ממליצים: מלחמה לכל עת.
רוצה לומר 418687
הם בסך הכל ממשיכים את מורשת שרון, זה הכל.
הטענה כאילו הריגת מחבל אחת מפחיתה את מספר המחבלים הכללי היא לא פחות ממטופשת. בניגוד למה שאולי פרופ' אומן חושב, תיאאוריית המשחקים אינה יכולה להיות מוחלת על הסכסוך הפלסטינישראלי. אתמול בחדשות אמר אלון בן דוד- ואני חושב שאי אפשר להאשים אותו בגדעון לוויות או בעמירה הסיות- שמבצע "ענני סתיו" הינו כשלון, שהוא לא הביא שום תועלת ממשית. האם בשביל זה יצאנו מעזה, כדי להפוך אותה לעי חורבות? למען האמת חשדתי במניעיו של שרון מלכתחילה, והנה ממשיכיו הדהויים וחדלי האישים צאששים את חששותיי.
אתמול, בלונדון את קירשנבאום אמר קירשנבאום: זה קורה שעה נסיעה מתל אביב ולאף אחד לא איכפת.
זה נקלט אצלכם? אנחנו יושבים בבתי קפה, פאבים, מסעדות ותיאטראות וחיילנו הגיבורים ממררים את החיים לעם אחר? האם נופתע אם יום אחד האומה הערבית תמצא את הביצים שלה ותצא נגדנו למתקפה? האם נופתע כאשר יום אחד ארה"ב תמאס בנו, לאחר שתבין שפנינו למלחמה, ובכך תפנה תשאיר אותנו למעשה דיי חשופים במזרח התיכון? ימים יגידו. הנבואה, אומרים, ניתנה לשוטים ו8לילדים. יתכן שאני שוטה, הלוואי.
רוצה לומר 418694
לא. יצאנו מעזה כדי להפוך אותה לבסיס שיגור טילים.
רוצה לומר 418733
מעניין שלא אכפת לך שבעוד אתה יושב בבתי קפה, פאבים, מסעדות ותיאטראות, מחבלי האוייב ממררים את החיים לאזרחי ישראל בשדרות, במרחק שעה נסיעה מתל אביב.
ואם לא שמת לב, האימפריה הערבית (מה שאתה קורא לו ''אומה'') נמצאת במתקפה נגדנו כבר מעל מאה שנה, בין אם צבאית, מדינית או כלכלית.
רוצה לומר 418815
ממש מלחמת העולמות.
רוצה לומר 418823
מלחמת ההעלמות.
רוצה לומר 418737
שרון לא היה יוצא הפעם למלחמה, בטח לא בלבנון. הוא לא היה זקוק לרקורד צבאי בטחוני.
רוצה לומר 418933
מבצע סוף עונה: שניים במחיר אחד. מכירת חיסול ממוקדת. קנה עכשיו וקבל במתנה - תיק ללא שר, קומקום חשמלי, עניינים אסטרטגיים ועו"ד.
רוצה לומר 418988
דרך אגב, לא אירוני שמקומו של פינס בועדה לענייני מאחזים בלתי מוכרים נתפס ע"י ליברמן?
בא לקלל ויצא מברך.
רוצה לומר 419028
הועדה לענייני מאחזים לא תצליח או תכשל בגלל נוכחותו של פינס או ליברמן. התופעה הנילבבת בה מתנחלים שדדו קרקע פרטית ובנו עליה, דורשת שיאבקו בה אם לא מבפנים אז מבחוץ .
רוצה לומר 419041
ליברמן יגרום נזק בכל מקום שרק יוכל, איציק, כאן זה לא עולם הצדק ולא העולם של מה-שהיה-צריך-להיות, כאן העולם האמיתי, כאן *רע*, למקרה שלא שמת לב.
רוצה לומר 419045
שקר וכזב.הבעיה אינה עם קרקע פרטית ש''נשדדה'' אלא קרקע שנרכשה בכסף מלא, אך משיקולים פוליטיים לא התקבלו אישורים לבנות עליה.
זו עבירה שאינה חמורה יותר מעשרות אלפי חריגות הבניה בתוך הקו הירוק, רובן הגדול של ערבים.
רוצה לומר 419046
לפי זה גם לא אכפת לך אם פינס או ליברמן נמצאים בממשלה?
רוצה לומר 419071
בודאי שאיכפת לי. פשוט לא נראה לי שמישהו הולך לפנות משהו-עם או בלי ליברמן. בודאי שאיכפת לי שליברמן בממשלה. אני חושב שכניסתו היא שלב של חידלון לדמוקרטיה הישראלית אם עדיין היא דמוקרטיה.
רוצה לומר 419076
זו צביעות. מה ההבדל בין כניסתו לממשלה היום לבין ישיבתו בשתי הממשלות הקודמות? הרי אותו גיא פינס (sic) ישב בממשלת שרון שגם ליברמן ישב בה, והרי ליברמן לא פוטר, אלא התפטר מרצונו.
רוצה לומר 419079
אינני עורך הדין של פינס. אני אחראי רק לעצמי. ברגע שליברמן בהיותו שר בממשלה הציע להפציץ את סכר אסואן, הוא סומן אצלי כסכנה לאומית.
רוצה לומר 419102
בדיוק בגלל זה מינו אותו ל"שר לאיומים אסטרטגיים": תפקידו להפריח איומים אסטרטגיים כלפי אויביים ואוייבים-בכח.
רוצה לומר 419107
אכן ואכן. איך שומרים אותו שכולם ידעו שהוא רק מפריח איומים-גם השכנים הקרובים והרחוקים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים